Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Analni seks je vse res?

Analni seks je vse res?

Z bičem?[/quote]

Ne, zgolj s sabo, svojo seksualno energijo in predanostjo v “odnosu” na vseh nivojih. Brez nekih pervezij, fetišev, igric, nenavadnih spolnih praks. Sem pa sicer tiha, uglajena, navzen zadržana ženska, ker menim, da moja spolnost izven spalnice nima kaj početi. In seks je zame zgolj vrhunec odnosa in popolna predaja in združitev na več kot zgolj 3d nivojih. In če ti to uspe, dosežeš “orgazmična nebesa”. Vse ostalo so kilavi približki.
Pa upam, da veš, da gre le za metaforo oziroma repliko ne en zgornji post.

veš kaj?
če si ga v nos tud stlačijo – najprej v eno nosnico, pol ko je pa ta adijo in sferdirbana, pa verjetn še v drugo – ziher to počno- saj je po njihovo očitno itak namen vsake odprtine na človeškem telesu v tlačenju oneta notri, neglede na dejanski namen odprtine in posledice, ki jih tako početje povzroča…[/quote]

Za nos prvič slišim, je pa pogosta uporaba ust, pa med joške, med ritnici (brez penetracije), itd. itd.

Ti pa priznavaš samo vaginalno verzijo?[/quote]
ne ne, razlika je te ki zagovarjajo analca- imajo očitno fetiš tiščanja nekaj nekam, kar je po premeru luknje premajhno za oneta…
glede ust – ta teza ne velja – velja pa prav enako kot pri analcu- še posebej postrena higijena pred takim seksom na obeh straneh…
pravim še posebej – ker itak je higijena na prvem mestu- samo pred kakršnokoli obdelavo z usti na katerikoli strani je pa še posebeeej nujna in obvezna tik pred tem.
med prsmi in ritnicami – tu pa gre za prostor vmes in ne za odprtino… tako,d a to ni nič nenavadnega in sploh ni primerljivo z ostalimi praksami – niti z vidika posledic, niti toliko zelo z vidika higienskih tveganj.

OKM?

Kolonskopija = invazivna preiskava črevesja (in ne čiščenje)

Kolonik, hidrokolonik, klistir = izpiranje črevesja

Ljudje smo si različni. Enim paše, druge delajo to samo zaradi partnerja, tretje samo eksperimentirajo, četrte pa tega ne marajo, itd.

OKM?

Kolonskopija = invazivna preiskava črevesja (in ne čiščenje)

Kolonik, hidrokolonik, klistir = izpiranje črevesja[/quote]
nimam nič nobene OKM, vsak se lahko zmoti, sem pisala na hitro in lapsus priznam, evo klistiranje ja- in tudi klistiranje – ne bo rekla,da ima pred vsakim analcem…
evo jaz sem se nenamerno zmotila – se lahko vsakemu zgodi…
kaj imaš pa ti,da takoj za vsako pomoto žališ človeka in komaj čakaš,da ga lahko obsojaš z nekimi boleznimi in na osebni ravni… pri sebi presodi zakaj imaš tako potrebo po tem – jaz vem,da je to zagotovo najmanj nespoštljivo in nesramno…

OKM?

Kolonskopija = invazivna preiskava črevesja (in ne čiščenje)

Kolonik, hidrokolonik, klistir = izpiranje črevesja[/quote]
nimam nič nobene OKM, vsak se lahko zmoti, sem pisala na hitro in lapsus priznam, evo klistiranje ja- in tudi klistiranje – ne bo rekla,da ima pred vsakim analcem…
evo jaz sem se nenamerno zmotila – se lahko vsakemu zgodi…
kaj imaš pa ti,da takoj za vsako pomoto žališ človeka in komaj čakaš,da ga lahko obsojaš z nekimi boleznimi in na osebni ravni… pri sebi presodi zakaj imaš tako potrebo po tem – jaz vem,da je to zagotovo najmanj nespoštljivo in nesramno…[/quote]

Nihče te nič ne obsoja, OKM ni bolezen. Samo vprašam te, če tudi sicer lahko seksaš le, če se pred tem s partnerjem temeljito očistita in dezinficirata. To ni žaljivo vprašanje, ljudje imamo zelo raznolike navade in tudi to je le ena od njih.


nimam nič nobene OKM, vsak se lahko zmoti, sem pisala na hitro in lapsus priznam, evo klistiranje ja- in tudi klistiranje – ne bo rekla,da ima pred vsakim analcem…
evo jaz sem se nenamerno zmotila – se lahko vsakemu zgodi…
kaj imaš pa ti,da takoj za vsako pomoto žališ človeka in komaj čakaš,da ga lahko obsojaš z nekimi boleznimi in na osebni ravni… pri sebi presodi zakaj imaš tako potrebo po tem – jaz vem,da je to zagotovo najmanj nespoštljivo in nesramno…[/quote]

Nihče te nič ne obsoja, OKM ni bolezen. Samo vprašam te, če tudi sicer lahko seksaš le, če se pred tem s partnerjem temeljito očistita in dezinficirata. To ni žaljivo vprašanje, ljudje imamo zelo raznolike navade in tudi to je le ena od njih.[/quote]

seveda je OKM bolezen – prazvzaprav motnja – in to je neke vrste bolezen…
in predno karkoli sprašuješ in tako pišeš in sodiš o motnjah – sploh preberi na kaj se nanaša moj komentar- in nanaša se na trditev one zgoraj, ki analno sexa, in trdi, da pred vsakim analcem mora biti črevo čisto v nulo in oprazno… črevesa popolnoma spraznit in očistit ne moreš kar tako- zato jo sprašujem, če gre pred vsakim analcem prej opravljat klistiranje… saj drugače ne more zagotoviti kar tako res brezhibno čistega in praznega črevesja… in če bi to res počela – to tudi seveda nikakor ni zdravo…

sicer pa higijena je pomembna – ne iz obsedenosti ampak iz vidika zdravja – bakterije in vnetja niso heci in zabava za ženske… pa pojdi ti hodit potem na ponovne odvzeme brisov in čakaj na rezltate v strahu itd. in skrbi kako bo izvid in kaj naredit, da bodo izvidi spet ok in ugotavljati od česa so slabi…

Motnja ni bolezen. Vprašanje ni trditev in ni sodba. Kogar kača piči, se še suhe veje boji.


To je res.
Ker mišico zapiralko poškoduje in potem ne zadržuje več blata.
A nožnica ne nudi dovolj užitka, da morate analno? Škoda.

Zadnji izsledki obsežnejše študije kažejo, da obstaja povezava med analnim seksom in uhajanjem blata:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26753893

Možnost razvoja je večja, če so prisotni tudi drugi faktorji: ginekološka in črevesna obolenja (tudi hemeroidi), operativni posegi v medenici, stanja po možganski kapi, prizadetost živčevja tega predela (tudi diabetična nevropatija), prirojena slabost tkiva, huda in daljša zaprtost, prepogosto jemanje odvajal.


je to je bolezenska motnja, ki se zdravi… s psihoterapijo – in prisojanje takih motenj kar naslepo in suho in opletanje s temi vprašanji ni spoštljivo do ljudi ampak ima prizvok žalitve in namna ponižanja človeka…
to je of the topic…

ti pač če hočeš sexaj z neumito žensko… jaz s takim moškim ne bom – še roke si umijem preden grem jest, pa ne jem z rokami, ampak s priborom… in pač mi je logična higijena osnovna tudi pri tako intimnih dejavnostih kot sex je – da dodam tudi rok še posebej, če se tiščijo v mednožje in luknje tam- ne boš verjel…
če je zate osnovna higijena suha veja tudi prav – meni je boljše in lažje se umit in imeti super odnos, kot potem imeti slabe izvide in ab si tlačit v nožnico in ne imeti nobenega sexa… da ne govorim o tveganju za resne bolezni sploh ne govorim, ki je ob slabi nehigijeni večje… če misliš,da je to za zasmehovat pač tudi prav- pšosmehuj se, jaz pa vem, kaj je moje zdravje… in zakaj bi tega uničevala, če lahko imam oboje zdravje in čist ok sex

Spraševanje ni posmehovanje. Spraševanje ni postavljanje sodb. Pomiri se že enkrat, saj se samo pogovarjamo.


sem čisto pomirjena brez skrbi – povem pač samo kaj si mislim o takšnih vprašanjih na vrat na nos…


sem čisto pomirjena brez skrbi – povem pač samo kaj si mislim o takšnih vprašanjih na vrat na nos…[/quote]
Res si povedala kar na vrat na nos in vprašanja vztrajno in večkrat zaporedoma panično spremenila v sodbe in žalitve.


sem čisto pomirjena brez skrbi – povem pač samo kaj si mislim o takšnih vprašanjih na vrat na nos…[/quote]
Res si povedala kar na vrat na nos in vprašanja vztrajno in večkrat zaporedoma panično spremenila v sodbe in žalitve.[/quote]
dobro ja sem panična, imam okm… si zdaj zadovoljen… bo ok, da boš končal?

Lepo. Ko razlagate o vseh možnih boleznih in tisočih posledicah, vidim da nimate pojma o pojmu nekateri. Tudi jaz poznam kamasutro in zdruzitev ah in oh sploh duš preko sexa. Ampak veste kaj? Paš tud en orn kavs. Takšen, živalski. Ker tako meni paše! Kako se očisti črevo? Tako zelo enostavno, ampak za nekatere je to bogokletno. Samo nehajte nabijat kako to škodi, ker enostavno ni res! Serješ na stara leta, če se v rit ali pa ne. Zakaj obstajajo plenice zaradi uhajanje urina zaboga miloga. Povejte mi, zakaj je toliko vnetih češpelj, ki v rit ne dajo? To je šele leglo bakterij. Da ne govorim o smradu. Zato vam jo ne poliže, če se kdaj sprašujete zakaj se je ne dotakne z jezikom. V redu, ne daste v rit. Razumem. Ne pametujte o nečem kar ne poznate, še manj, ker tega niste niti prakticirali.

Analno seksajo samo tisti, ki imajo svojega luleka za en drek in spermo, ki ni za druzga kot za na gnoj.
In v riti je tako drek kot tudi gnoj.

je pa fenomenalno, ko ti ga druga potegne, ko ga prvi neseš iz riti v fračo ☺♥

Če imaš gnojno rit, pojdi k zdravniku, ker si bolan, drugače ti bo še rit razpadla.

Malo se pozanimaj v zdravniških krogih in preberi članek o strokovni raziskavi, ki ga je pripel borat.


@glupi predsodki- tu imaš odgovor, zakaj nekaterim frača smrdi. Ker ga iz riti vnesejo v fračo, pride do vnetja. Ravno tako pride do vnetja, če si moški ne umiva tiča in ga daje v njeno fračo. Ravno tako pride do vnetja zaradi kandidioze. zaradi uporabe KT. zaradi partnerjevega varanja, ker ga je boksigavedi v kateri ritni luknji in frači namakal..


glej ni se ti treba prav nič razburjat in druge obmetavat z nekimi prostaškimi izrazi, ker nihče tebe ne sili,da nehaš.
Počni kar te je volja. Če ne verjameš zdravnikom in raziskavam ok, tvoje telo je in počni z njim kar te je volja.
Mi bomo pa vsak s svojim po naših presojah, skrbnosti in odločitvah. Ok.
Pa še glede te logike -d a ker nismo probali ne moremo nič rečt o tem… jaz droge še tudi nisem poskusila, pa kljub temu lahko rečem,d a je pkodljiva, enako velja za kanjenje… še nisem poskusila, pa ne glede na to lahko rečem,da je škodljivo… tak,da ta tvoj argument ne vzdri… glede škodljivosti lahko rečemo, ker smo argumente podprli s strokovnimi zdravnikšimi mnenji – beri post od borata ali članek link zgoraj na začetku.
Seveda Imaš vso pravico,d a se ne strinjaš ali da tega ne upoštevaš in sama delaš po svoje naprej… sam ne moreš pa trdit, da so vsa strokovna mnenja o škodljivosti anale predsodek… to pa je nesmisleno in ne pije vode…

Strokovna mnenja glede heroina ali kajenja na eni strani in analnega seksa na drugi so pa precej drugačna, se ti ne zdi? Drugače pa je bilo strokovno mnenje pred nekaj leti, da paradižnik povzroča raka, danes pa da ga preprečuje. Strokovno mnenje je bilo, da holesterol v jajcih povzoroča povišan holesterol in da lahko pojemo samo eno jajce na teden, zdaj pa jih lahko ješ vsak dan in niso vzrok za povišan holeterol. Nekatera strokovna mnenja so očitno še precej nedodelana in zelo spremenljiva.

Prej vam bo uhajalo v hlače zaradi slabe prehrane, stalnega sedenja, nešportanja, skratka lenobe. Tako fizične kot mentalne. Pametne ste glede škodljivosti analnega seksa. Kaj pa manipulacija hormonov s kontracepcijskimi tabletami? Dajte si razširit obzorje, kaj je resnično škodljivo.

ko boš dovolj razvlekel svojo rit boš nosil plenice in kakal ko boš hodil

New Report

Close