Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Andreja, Primož!!!!!!

Andreja, Primož!!!!!!

Pozdravljena!
kako je sedaj s pediatrijo, objavila sem že kar nekaj člankov, ki jih je Tanč pregledala. So že “preteklost” in če jih mamice ne vidijo…….

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

RAVNO ZDAJ SEM HOTELA JAZ PISATI, DA bi bilo dobro naredit te članke “lepljive” da bi vedno videli na vrhu!

zvoncica, a si desna ali leva roka naše Tanč? hvala tudi tebi

Lp

Sem tista katero bolj potrebuje :)))))))
Ni problema delam z veseljem! Preden članek objavim ga Tanč pregleda in popravi, če je treba tako , da je vse tako, kot mora biti :))))))

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

Zvončica, daj mi prosim še enkrat linke.

Sem se malo zagužvala z drugim delom in mi je tole področje ušlo.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Vse tole je:

Toliko zaenkrat, če bom uspela še kakšnega novega sestavit prilepim!
Tanč pravi, da naj bodo nekje, kjer se dobro vidijo!

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

Si sprejela Andreja?
Super je tisti refluks, zelo lepo barven:))))

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

Haloooooooo Primož, Andreja a nihče ne spremlja forum?????????

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

Beremo in ker je tega veliko, delamo na prenovi celega foruma. Potem se bodo strokovni članki dodajali v nedogled.
Ne gre pa tako hitro, ker je nekaj bolj nujnih zadev, ki morajo biti narejene pred tem. Zvončica, beremo, beremo in delamo na tem.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

No potem je vse uredu:) sem mislila, da sta čisto pozabila na nas 🙁

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

New Report

Close