Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Anja Tomažin…

Anja Tomažin…

Je res sexi voditeljica ali ne?

Že tudi bolj seksi sem videl. No še kar

nimam pojma ktera je to (:-P)

Prikupna voditeljica nedeljske oddaje Tistega lepega popoldneva,ki se začne ob 14.15 na 1.programu TV Slovenija.

uf, hvalabogu v nedeljo popoldne ne gledam tv (:-P)

V mini krilu in visokih petah je vredna pogleda njenih sexi lepih nog.Kar je sexi naj ženske pokažejo,se strinjaš?

JA ITAK

Ta se tudi mojemu dedcu dopade!

Zato pa vsi moški radi gledamo TLP.

Ja, zame ena najbolj seksi voditeljic.

se strinjam… ampak mi je škoda nedelje sedet pred tv

Meni je.

ja seksi baba je..ma obraz tak da zna izzarevat..ne sramuje se svoje rite, ki ni mala..je seksi..zna nositi samo sebe…mogoce bo cez par let se boljsa..

A sva se midva enkrat na enmu četu pogovarjala, pa si mi ti svojo slikco pol poslal?

Ne.

Sorry.

meni pa ni! je luštna ampak ni sexi! moti me to, da je full full bela! ze skoraj “prozorna “je v obraz

Bela je res v obraz, ampak zato izgleda mlajša, kot tiste zagorele babe!
Sicer pa se koža zelo postara in dosti prej, če jo nastavljaš soncu in solarijem!
Lepa in še pametna punca!

Men osebno prov dobr zgleda.
Zakaj bi mogla bit pa vsa zakurjena v obraz?

to je res ja. Žal.

luštna in simpatična!

Čist povprečna je, tud noge niso nič posebnega, predebele gležnje ima, drugače pa kot vsaka druga take kilaže, ki jo postaviš v visoke pete. Je pa res, da je zadnje čase odlično naličena, brez ličila je neopazna, če jo recimo srečaš kje v Ljubljani.

Enostavno najboljša!!

ja ljudem ki mamo life nam je škoda potrošit nedeljski popoldan pred tv – jem in si nabirat kg – je in slabo kondicijo ter voljo!

drugi pač gledajo anjo tomažin (ki je men ful anti), in sedijo v začaranem krogu obupa – češ kako je lepa – jaz p tako grd in debel, pa me noče:-(

namesto da bi se spravli v naravo nardili kaj za telo in posledično za duha!!

New Report

Close