Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek anketa koga boste volili

anketa koga boste volili

Ja, volk se z volkom druži. Jasno, da mora biti kokoš, če je v kurniko s samimi petelini. 😉

Mislim, da bi bil med politiki še kdo potreben zdravljenja, če smo že pri tem.

saj ne, da bom volil kresalovo ali njeno stranko in bi jo zato moral braniti, ampak če se že lotiš njo kritizirati, da ne zna govoriti, bi ti vsaj ŠTEVILJKE lahko znal prav napisati.

Še namig: če ti ne gre, poglej v SSKJ!

sds

Jah seveda, to je enako kot bi jaz pisala, da je Janša neumen. Pa daj en mal mem, dvigni malo nivo, ker glede na svoje pisanje nisi ravno kredibilen, da bi presojal kdo v politiki je neumen in kdo ne. In Kresalova zagotovo ni neumna. Morda se z njo ne strinjam, da bi pa pisarila, da je neumna…Sicer pa takih ljudi, ki označujete druge, ki vam niso všeč, za neumne, takih imamo v Sloveniji preveč. Na žalost. In zato smo tukaj kjer smo.

Volil bom Golobiča ali pa Jelinčiča.

če smem, ah ne Jelinčiča, od bo šel v koalicijo z SDS, pol si pa predstavljej koalicijo SDS,SNS in Deasus, o bog ne daj! ampak smo zelo blizu tej koaliciji!:)

enen: sprejemam tvojo upravičeno pripombo, opazil sem, ko sem pritisnil na oddaj, pa se mi ni dalo ponovno pisati. Prav mi je. Lahko mi verjameš ali pa ne.

Predno sem prebral tvojo pripombo, pa saj ne morem verjet, sem sam opomnil ninej o njeni pogosto napisani napaki v besedi “optožujemo”.

Na, potem pa preberem podobno o sebi.

Kako hitro se vse vrne.

ksantipa22:

Kje sem napisal, da je Kresalova neumna, kar si ti napisala?

Neumnost izreče včasih vsak, če pa nekdo neprestano govori neumnosti, potem je najbrž neumen, pri tem pa še teh neumnosti niti izgovarjat ne zna, kar pomeni, da je še bolj neumen. Ali so to morda po novem vrline pametnega človeka?

Dobra sestavljenka. Čestitam.

Kar nekako bi to tvojo sestavljenko rad uporabil za opozicijo.

Je pa res, da nisem napisal, da je Kresalova neumna.

To ni sestavljenka, ampak pojasnilo, kako sem jaz razumela tvoj post. Dpouščam pa možnost, da si mislil drugače.
Ampak vseeno, daj no. Ti ne pristoji tak način.

Jaz bom volila tistega, ki bo imel največ možnosti proti g. JJ.

Se pridružujem asdf. Tudi jaz bom storila enako. Pa mi je vseeno kdo bo z leve strani. Ker tale primitivizem na desni…. G. Pukšič je bil včeraj prava karikatura brez bontona z priskledniki vred. Drugega, kot pogrevat starih juh tako ne znajo in pa blatiti.Zato pa živimo v sadovih dežele blaginje. Pa bi lahko bilo bolje, mar ne.

Jaz pa SDS.

Jaz pa SD.

Jaz bom volila Janša, ta je najboljši. Edini se je boril za samostojno Slovenijo, drugi ki so zdaj pametni, so pa stisnili rep med noge in hajd v tujino. Za levičarje je bolje, da so doma in se s svojimi družinami ukvarjajo, če imajo kako sebi primerno žensko in otroke, drugi pa ja menda lahko svojo pamet uporabljamo in nam jih ni treba poslušat. Pa tudi za take ženske, ki si vedno dobijo bogate moške, da jim ni treba delati drugega kot soliti pamet drugim, nisem. Naj se sama šola, naj si sama služi dnar ipd., potem pa bo videla, da je treba v življenju tudi kaj za preživetje naredit.

Nika, če bi se za samostojno slovenijo edini boril g. Janša, ne bi bilo NIČ. Borili so se fantje na terenu, vsi ostali so krepko lepo sedeli v pisarnah in bunkerjih in ORGANIZIRALI. Malce poglej s pravimi očmi… kdo je umrl? Menda ja ne kak politik, ki se je boril? Ja, lepo se je kitit s tujim perjem.

Glede žensk itd… pa tudi poglej na levo in desno. Podobnost oz. enakost? Vsi ljudje so krvavi pod kožo.

Tudi jaz SD.

SDS

Ptički očitno ne poznajo kratic. Prav se napiše SDS.:-)))

SD-eje!!!!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Je sedaj bolj podrobno napisano, si zadovoljen/a??????

Manjka ti en S na koncu kratice.

mik, hahahahahahahaha:))) napiši si sam tisti tvoj (S):))))))

volila bom, kot se šika, SDS.
Edina od strank, ki si je upala stopiti tajkunom na nohtke in jih okrcati.

Je že napisan, treba je samo prav obkrožit. Vzemi koga s sabo na volišče, da ti bo pokazal kje piše SDS.

New Report

Close