Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek anketa koga boste volili

anketa koga boste volili

jaz verjetno pahorja

Volil bom Boruta Pahorja.

Jaz bom volil pa stranko.

SD – Boruta Pahorja

Ovce ste… potrebujete OSEBO, da veste kaj voliti. “Kult osebnosti” se reče temu.

koga boš pa ti, hahaha Grimsa morda????

Grims je pa ena podlasica dvolična.

Jaz bom SDS,čeprav sem do sedaj vedno SLS.

Pahorja, sicer sem v drugi stranki, vendar si vseno močneje želim, da bo Janša poražen, kot da svoji stranki prispevam en glas več v parlamentu!

Enako kot Levičar. Tokrat je važen tudi stil!

hehe..
tele ankete so prava stvar..

zazvoni zadnjič telefon..
pogledam in iz 05.. hm koga pa poznam tam??
dvignem..
z hitrim glasom gospa pove da kliče iz ..bla bla..in bla bla.. iz MB?? (05!!)..
..in da ima kratko anketo o SLOVENIJI..
OK ..pač dve minute..

koliko pa ste stari in vaša izobrazba??..
čakte čakte to so pa osebni podatki…
anketa je anonimna.. no če ne zaupate..
ja. ja, tak strahopetec pa spet nisem..OK..
..
ja koga pa bi volili če bi ble danes volitve..

opsa gospa.. tole pa ni fer..o sloveniji..povejte takoj za kaj se gre..

in sem ji poklopil!!
..ampak jajc pa nimajo da bi povedal za koga delajo anketo!??..

Podobno izkušnjo imam tudi jaz, ker pa sem vztrajal do konca, se je izkazalo, da SD testira teren s katerim kandidatom bi imeli kaj možnosti. Ponujeni kandidati pa za bruhat. Sicer pa je moj favorit SDS.

Mož moje prijateljice že 5 let izvaja ankete za SDS. Redko je doma, skoraj nikoli ga ne vidim, ko jo popvrašam, kje imajo otroci očeta, dobim odgovor, da anketira. Kaj več ne ve, ker se ji ne da ukvarjat s tem. Sicer pa, vsak izgovor je dober, če se mu ne ljubi bit doma.

SDS zagotovo ne!
Sicer pa…tudi ostali niso za ploskat,toda še vedno bolje kot to Janšino požrešno krdelo.

eno od desnih bom volil! Dovolj mi je teh levičarskih tajkunov, ki se igrajo borce za delavce sami pa bogatijo z milijoni evrov! Pahor pa tud en “pravičnik”, k se z bmw x6 fura. Za Slovenijo in za poštene Slovence moram volit desnico!

“Janšino požrešno krdelo”. Naštej koga in zakaj.

Tapošten, verjemi mi, da sploh ni res, da se Pahor vozi v novem BMW-ju. Sem gledala prispevek, ki se je Pahor smejal in povedal, da lahko pridemo v politiko, ker tam je cirkus hahaha:)))
Vi pa bedači vse verjamete kar napišejo novinarji oz. rumeni tiski ali TRAČ…

“”Janšino požrešno krdelo”. Naštej koga in zakaj.

LOL isto govoriš kot Janša, ki na vsako vprašanje odgovori z “naštejte mi jih pet…”. To se pravi da je obtožba resnična, samo se ne znaš branit drugače kot v stilu “dokažite, da je to res!”

Lahko pa z gotovostjo rečem, da ne bom volil za Janšo, ker je najslabši predsednik vlade v zgodovini Slovenije.

Če tako misliš, prav gotovo. Nikoli pa ne reci nikoli.

VOLILA BOM PAHORJA, KER RABMO MAL SPREMEMBE. JANSA NI NC NAREDU V 4 LETIH V TOLKEM CASU PA SO SAM KRALI. UPAM RESNICNO UPAM DA JE SLOVENSKI NAROD VIDEL KAJ JE SE JE DOGAJALO 4 LETA IN DA BODO VOLIL NEKOGA DRUGEGA IN NE JANSO.

Jaz bom VOLILAAAAAAAAAAA Pahorčka. Za spremembo samo, da ne vidim ne Janšo in ne Bajuka, ker ta Bajuk mi gre blazno na živce in mi je od prvega dne šel pošteno na živce oz. na jetra. Bljakkkkkkkkk.
Pa takšen finančni minister, ki ne ve sestaviti niti enega stavka, samo se zna sprenevedati. Grrrrrrrr… Oh kako bi ga po buči počila………

Torej Pahor!
lp,

p.s. Srčno upam, da bo zmagal!

hahaha..
argumente pa imaš jazzzzzzz…da dol padeš..

men je tud kresalka bolj všeč, kot ostali moški zbor..hehehe

TOOOOO!
Kresalova je faca. Se lahko vsa moška srenja skrije pred njenimi dobro pripravljenimi, strokovno podkovanimi, odločnimi, na hipe malo koleričnimi – kar me sploh ne čudi pri tej manjšini – govori.
Babe a smo kaj vredne;))))?
Če ste leve, pametne in vam gre na živce to sprenevedanje iz vseh moških grl -dajmo volit za stranko, ki jo vodi tako odločno babše.

Tale blondinka bo čez nekaj let postavila svet na glavo. Bodo nehali o blondinkah vice pisat. 🙁

Ja, žensko na trenutke še malo zanese in ne ve, kaj bi rekla, a se vseeno znajde. Ko pa bo pridobila še izkušnje, takrat pa deci samo še via… Kar pokajte kufre ! Kolerična bi bila pa vsaka med temi smrkci, saj ti drugega ne ostane… tipi ne razumejo ama ništa in jasno je, da povzdigne glas. Po moje bo morala razmislit še o metodah, ki jih uporabljajo v vrtcu vzgojiteljice.

Ko se spotikujete ob Bajukovo podajanje besed in hvalite Kresalko, jo raje pošljite k logopedu. Ta ne zna prav izgovarjat še tiste neumnosti, ki ji letijo iz ust kaj šele, da bi se spoznala kaj na številjke.

Kokoš.

New Report

Close