Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek antibiotik MacroBID 100mg

antibiotik MacroBID 100mg

Za vnetje mehurja sem dobila to zdravilo. Sedaj berem o stranskih učinkih in me je kar groza. Danes se mi je zdelo, da me malo zanaša…v glavi se mi ne vrti. Mogoče je le psiha?

Je kdo tukaj, ki je jemal to zdravilo in kakšne so izkušnje?

Vsa zdravila imajo stranske učinke. Antibiotiki sploh. Brezveze delat paniko. Če te res skrbi, pokliči urgenco, sicer pa v ponedeljek zdravnika in povej kaj se ti dogaja, ne okoli zdravja na forum spraševat, saj veš tu smo itak sami doktorji. Če bo šlo res kaj narobe, se ti ne bo samo zdelo, da te malo zanaša.

Odgovor na objavo uporabnika
stranski učinki zdravil, 01.10.2022 ob 11:09

Za vnetje mehurja sem dobila to zdravilo. Sedaj berem o stranskih učinkih in me je kar groza. Danes se mi je zdelo, da me malo zanaša…v glavi se mi ne vrti. Mogoče je le psiha?

Je kdo tukaj, ki je jemal to zdravilo in kakšne so izkušnje?

Iz leafleta:

Živčevje

MacroBID®lahko povzroči okvaro živčevja, ki se kaže kot glavobol, omotica, skrajna nihanja v razpoloženjuali stanju zavesti, zmedenost, šibkost, dremavost, moten vid, šumenje v ušesih,izguba občutkov ali nadzora nad gibanjem. Ti neželeni učinki so zeloredki, a so lahko hudi in v nekaterih primerih trajni.Če opazite katerokoli od navedenih težav, prenehajte jematizdravilo in nemudoma obvestite zdravnika.

.http://www.zdravila.net/nujna/Navodilo%20za%20uporabo_MacroBID.pdf

Pozdravljeni.

Ne jemat tega zdravila, ker je to strup za telo. Prvič jih jedla 5 dni in prenehala, drugič pa vzela eno tableto in ležala 24 ur skupaj.  Nikoli več.

Jaz sem dobila enake tablete, vzrok pa je tudi bilo vnetje mehurja. Meni ni bilo nič, tudi očitno ni kaj prida učinkovalo, ker mi je potem predpisal še en prašek, samo vrečko, ki se ga spije.

Tudi jaz sem to imela za vnetje mehurja. Ko sem prebrala, kakšni so stranski učinki, me je bilo groza. Opazila potem nisem nič podobnega. Najbrž ni dobro, a meni je za mehur pomagalo.

Pij veliko vode, zelo pomaga tudi caj koprive in brusnice pa fino se zadekaj.

Antibiotik ti bo porusil crevesno floro, ce ga bos jemala, nujno jemlji se probiotike.

Dobila MacroBid kapsule in že po 4 urah mi ne prenehalo neznosno boleti.Imela sem tudi kri v urinu ki je bodo bolečino izginila.Vceraj sem zaključila z antibiotikom,danes pa ne občasno peče sečnica.Pijem po 2litra tekočine in redno uriniram.Koliko časa bodo še prisotne težave?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8008, 09.04.2023 ob 18:36

Jaz sem dobila enake tablete, vzrok pa je tudi bilo vnetje mehurja. Meni ni bilo nič, tudi očitno ni kaj prida učinkovalo, ker mi je potem predpisal še en prašek, samo vrečko, ki se ga spije.

 

Vnetje se je kao pozdravilo, a čez slab teden se je ponovilo. Tudi jaz sem dobila tisti prašek in potem je bilo.o.k. Sicer od samega antibiotika ni bilo težav. Sem prebrala stranske učinke in me je bilo pošteno groza.

 

Tudi jaz sem dobila to zdravilo za vnetje mehurja. Naslednji dan po prvi tableti pa se je začelo. Koprivnica po celem telesu, visok pritisk in srčni utrip, vročina 39.5, mrzlica, CRP 185…..

    NIKOLI VEC!

Dobila sem ga 1x. Nobenih stranskih učinkov in mi je pomagal. Že po prvi tableti mi je bilo bolje.

New Report

Close