Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek anticelulitne kreme

anticelulitne kreme

Imam par vprašanj. Zdravnica mi je rekla zelo dober nasvet. namreč 8 mesecev pred idealano težo,naj bi se mazala z anticelulitnimi kremami in pa kremami za preoblikovanje telesa. koža ne bo povešena,tudi zdaj ni,sem relativno mlada in se lepo premosorazmerno krči. Tudi po fotkah mojih ste vidli mi ne vsisi nič. Imam sledeča vprašanja.

1.ali če uporabljaš kremo proti celultiu vsak dan 8 mesecev je to škodljivo? so te kreme namenjene samo za občasno?

2.katero kremo proti celulitu priporočate da je učinkovita,pa da je tam do 20 eur?

3.kako je pravilno mazanje? ali se je treba masirat ali samo namazat? se mažete zjutraj ali zvečer?

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

meni je to stran metanja denarja. Sem se tudi sama včasih navduševala nad temi kremami pa ni bilo učinka. Boljša je masaža – tudi s sisalovo rokavico, krtačo – samo pravilno. Pomembno je da pospešiš pretok oz. prekrvavitev. Pa seveda veliko pij, najbolje vodo oz. nesladkane in negazirane pijače.

Te anticelulitne kreme praktično ne pomagajo, govorim ti iz izkušenj. Videla sem tvoje slike in verjemi pomagale ti ne bodo popolnoma nič, sploh ne pri povešeni koži pri tvoji kilaži bo čudež če ne boš imela povešene kože. Ti kakor sem te brala hočeš shujšati za cirka 40 kg?

Sedaj pa še moja izkušnja s temi kremami, sama sem uporabljala nekaj časa pred leti od Vischya anticelulit kremo za predel trebuha in stegen. Vmasirala sem jo pa vsak dan zjutraj in zvečer, sem suhica z lepo postavo in minimalno celulita. Lahko ti povem samo to, da mi je po uporabi te kreme koža postala v roku enega tedna svileno gladka, tekstura je bila res čisto gladka ko si se pobožal po koži recimo. Ampak to je pa tudi vse kar sem opazila, v roku 2, 3 mesecev rednega mazanja nisem opazila neke blazne razlike v smislu da bi se mi koža bolj napela, ali da bi izgubila kakšen cm na določenih predelih. Samo koža je bila svileno gladka kar je super recimo za poleti ampak komot živim brez te kreme.

Vischyeva krema je precej draga mislim da je nad 20€ tam okoli 30€, kupila sem pa še od Afrodite te anticelulitne kreme pa neke gele enkrat čisto tako za foro. Tu pa nisem videla čisto nobene spremembe, samo po uporabi nekega refreshing anticelulitnega gela mi je kožo precej hladilo, samo občutek mi ni bil prijeten.

Skratka all in all te kreme so v bistvu denar vržen skozi okno, raje zdravnico vprašaj koliko keša stane za operacijo odvečne kože ali pa če ti to krije zavarovalnica in ne zabijaj denarja za te kreme ker resnično nimajo efekta. Raje kupi johnsons baby oil, pa boš imela gladko kožo.

……….in kako boš vedela, kdaj bo tisti čas 8 mesecev pred idealno težo Redna?

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

Point je v masaži, ne v kremi.
Lahko se mažeš s katerokoli kremo, učinek bo enak – važna je masaža!

ja joj kako,8 mescev prej ko bom mela 80 kilc bom začela z mazanjem.. redno vsak dan doseldno.. ampak berem pravjo nič ne pomaga.. hmmm 🙁

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Ej Redna videla sem tvoje slike in ko si sedajle napisala da nimaš povešeno nič, oprosti samo tvoja prsa so bila čisto ploščata oz. videti je bilo kot zelo povešeno, da ti visijo.

Ma moja prsa so zdaj ko hujšam ko ene palačinke hahah.. vsakič manj jih je.. res … hahahaha ;(((

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Moj nasvet proti povešeni koži: maži se že zdaj, vzami si nekaj časa zjutraj in zvečer in si vtri kremo za telo ali olje v kožo. Pa ne anticelulitno kremo, ampak z vlažilno oz. mastno, maži se naprimer z baby oljem. Če se boš mazala z Johnson oljem, lahko vtreš olje, ko je koža še malo vlažna, v tem primeru bo zadostovalo zelo malo olja, sicer boš mastna in te bo to motilo. Važno je, da je koža elastična, to pa dosežeš le z vlago, še bolj pa z maščobo.
Anticelulit: Važna je masaža, s katero maščobne kapsule pod kožo pregneteš in prerazporediš, izginile pa bodo itak šele takrat, ko bo telo začelo jemati energijo iz njih. Pa seveda švic, torej telovadba, dokler nisi mokra.
Kreme, katere prodajajo kot anticelulitne, pa z raznimi dodatki vplivajo le na vrhnji sloj kože, ki se optično za pol ure napne in s tem uporabnice verjamejo, da je celulit čudežno izginil.

OOOh.. čist ste me pobil.. pol ne dleujejo te kreme? Ah ne no.. :((

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

…..a so podobne njegovim ušesom?

http://www.youtube.com/watch?v=o9i4MSWG5X8

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

Kakor sem jaz seznanjena (informacije sem iskala par let nazaj, ko sem bila noseča) edina krema, ki deluje je Somatoline. Dopuščam zelo verjetno možnost, da je danes že več podobnih krem različnih proizvajalcev. Ne vem pa kakšna je cena.
V vsakem primeru se pa ves čas maži pa čeprav z navadno Nivejo. Ne bo odstranilo celulitisa bo pa pomagalo za prožnost.

Vzami od Balee – v DM, taka krema Q10 za telo, za čvrsto kožo…. Taka gosta je in jo FUL FUL FUL vmasiraj v kožo…. Je poceni, meni je bla super kremica…
Lahko si narediš še 1x tedensko domač piling- sol in malo olivnega olja in malo limoninega soka! Olja in soka limone daš lih toliko da lahko piling lepo primeš v roke da ni sol suha in se fajn zdrgneš po nogah in trebuhu, koža je res mehka po tem, pol se pa fajn zmasiraš še z kremico in bo super kombinacija 😉
Kremico glej da uporabljaš vsak dan in da se res fino zmasiraš! 🙂

No,končno sem prišla vsaj do dveh napotkov. Super!!
Hvala vama obema!! Za somatoline savrinka sem pa jaz že slišala in je baje full pohvaljena. nisi edina ki jo priporočaš. najlepša hvala!!
hvala vsem!! 🙂

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Seveda pomaga… kupi si berganovo olje, kupi karitejevo maslo za telo… maži, maži, masiraj…
na suho si drgni kožo s krtačo… maži, maži, masiraj
pojdi na limfno drenažo, večkrat (namest čikov?)
celulit povzroča tudi stres (torej neravnovesje hormonov, do neravnovesja hormonov pride zaradi nepravilnega spanja, nepravilne prehrane, nepravilnega načina življenja, kajenja med drugim…).
začni se ukvarjat z jogo
če te je strah za prsi, jih začni masirat že zdaj in delat vaje za prsi —> Skrbnik za prsi (guglaj)

Seveda pomaga… ne pomagajo pa tele navadne drage kreme… ki so med drugim polne parabenov in druge svinjarije…

Jaz se pri vsakem tuširanju orenk zdrgnem po stegnih in zadnjici z grobo sisalovo rokavico.

Vedno se po tuširanju splahnem še z mrzlo vodo – z ostrim curkom, ki dodatno masira.

Veliko športam.

Jem vse, tudi kakšen džank, ampak ne pretirano. V glavnem jem žitarice, sadje, zelenjavo, oreške, razne mineštre. POjem pa tudi kak kebba, pizzo, pomrfi sem ter tja.

Ne kadim, pijem pa vino tu in tam.

Nikoli se ne mažem s kremami za telo.

Nimam celulita.

boragino olje, pardon..

men so bile od afrodite kreme kar v redu, v kombinaciji z afroditinimi masažnimi nogavicami oz. hlačami (kot neke pajkice do kolen), krema je bila pa tista 3 v 1 garcinia – s toplotnim učinkom. to sem si dnevno vmasirala v noge, oblekla masažne hlače in telovadila pol urce intenzivno. koža napeta, gladka…ampak res več tednov vsakodnevno mazanje. ne pričakuj pa čudežev seveda. ampak vseeno bolje kot nič, vsaj lahko rečeš, da se trudiš za kožo…
pa masaža z raznimi naravnimi olji pred spanjem npr.

aha ok.. bomo tud to upoštevali.. uff zdej se bom na polno masirala hahahah :)) Lol k zmešana every day hahaha 🙂 Hvala za nasvete

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Ti rabiš kremo proti strijam, ne pa anticelulitno, jojoj babe, logiko imate za vogalom!

tudi to ja Lubiana.. tudi to indeed…

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

krema proti strijam? hahha…a ti sploh veš kako nastajajo strije? ko se telo debeli in koža “popoka”…to so strije. pri hujšanju jih ne dobiš, ostanejo pa ti, če si se v preteklosti na hitro zredil. redna rabi anticelulitne in učvrščevalne kreme, da bo koža vsaj malo bolj čvrsta in ne starikavo povešena

Anticelulitne kreme so bv. Skoda denarja. Da koza ne bo povesena je pomembna vlaznost koze.. mazi se z olji, mlekom za telo, kar pac imas doma. Proti celulitu.. voda. Voda. voda. Voda. Cim vec! In masaza.

ja ne sej tudi za strije bi blo fajn,nekaj jih imam,še ko sem se zredila.
ja se pravi veliko masiranja,vlaženja.. Pa tko.. ok sem si vse zapomnla.. bom

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

kreme proti strijam se uporabljajo preventivno, namreč take kreme naredijo kožo elastičnejšo, zato da ne popoka ob pridobivanju teže – zato se npr. nosečnice mažejo po trebuhu. ko imaš ti stije enkrat ŽE, jih s tako kremo NE boš čudežno odpravila, to je na koži, pigment je drugačen itd., žal…

New Report

Close