Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Anticepilci

Anticepilci

Mene pa zanima, pa čisto resno, ali se bodo anticepilci cepili proti temu virusu ko bo cepivo na voljo? Nek naš strokovnjak je dejal naj bi bilo to pripravljeno jeseni?

Ne.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

To tudi mene zanima. Ko bo cepivo proti korona virusu na voljo, kaj bodo storili najhujši aktivisti proti cepljenju?

Na skrivaj se bodo cepili, med prvimi, sebe in otroke, nato pa bodo spet gonili isto, da so cepiva strup, da ne delujejo itd….

Jaz se ne bom. Prebolela sem eno drugo gripo, ki je prisla s Kitajske pred mnogimi leti in ki se je zame koncala s pljunico. Takrat je umrlo po ocenah od 1 do 4 milijone ljudi, tako da je korona zaenkrat proti njej macji kaselj. Za razliko od tokratnega virusa, takrat mediji niso delali taksne panike, ker takrat se niso ziveli od senzacionalizma. Zato se svet ni ustavil, kot se je danes in smo ziveli naprej kot pred epidemijo. In opazujem, kako vam vsak dan bolj vbijajo v glavo, da lahko umrete, o pomanjkanju mask, brez katerih ne boste preziveli in vas, ki ste vsak dan bolj histericni in si mislim, dobro, da sem zivela vecji del svojega zivljenja pred tem ponorelim svetom.

Letos smo mnogi preboleli en zelo hud virus. Zalivalo pljuča, iste dihalne stiske, kot pri tem sranju. Gripa ni bila. Kaj je bilo, noben dohtar ni znal povedati. Nihče nikogar ni testiral. Zato, naj se je be jo vsi po spisku.
Tele njihove packarije naj si vtaknejo kamor želijo.

Dokler medicinci ne vedo, kaj pomeni epidemija, kako se je treba nanjo odzvati, naj se smučajo dalje. Trenutno pod kisikovimi šotori.
Za nas jih ne bo, kot jih v Ita ni.

Cepivo ki se kaze kot najbolj obetavno je istocasno tudi najbolj eksperimentalno in bazirano na genski manipulaciji, s sedaj se neznanimi stranskimi ucinki. To ni klasicno cepivo, zato je previdnost zelo priporociljva.

Ne glede na vse, do cepiva bo minilo vsaj eno leto, verjetno leto in pol. Za imunost populacije ni potrebno cepiti vseh, saj dovolj visok procent imunih ze efektivno prepreci sirjenje. Poleg tega se tudi brez cepiv razvije naravna imunost oz. vecja vzdrzljivost in hitrejse okrevanje pri tistih ki se okuzijo.

https://www.statnews.com/2020/03/11/researchers-rush-to-start-moderna-coronavirus-vaccine-trial-without-usual-animal-testing/
“At the center of it all is a molecule called messenger RNA, or mRNA. Inside of us, its normal function is to transmit the instructions contained within our DNA to the cellular protein-making factories that carry them out. In Moderna’s recipe, the mRNA is synthetic, programmed with the goal of getting our inner machinery to produce certain coronavirus-like proteins — the very proteins that the pathogen uses to gain entry into our cells. Once those homemade dummy virus particles are there, the thinking goes, our bodies will learn to recognize and clobber the real thing.”

Kakšni anticepilci? Obstajajo samo ljudje, ki so za svobodo odločanja glede cepljenja. Torej, da imajo pravico določeno cepivo (v glavnem ge za koktajl cepiv) zavrniti, kakšno pa po želji in plačilu tudi sprejeti.


Ne, še naprej se bodo šlepali na kolektivno imunost.

A še vedno vam ni jasno, da je ta virus pri nas že več časa in da ste ga mnogi že preboleli? To je bilo to, saj je jasno. Menda ja ne mislite, da je virus šele zdaj po tolikem času uspel priti v Evropo? Vsakodnevno potujeno ljudje na Kitajsko in nazaj. Dajte pomislit malo no. Isto je bilo na primorskem sedaj z vsem temi Italijani iz Lombardije. Saj ni nihče nič testiral. So bile kao gripe, ja, tudi neke čudne gripe, kakor praviš, pa neke očitno hude viroze. Ja pa ja. Ena v eni temi sprašuje, zakaj ni bilo smrti, če je šlo za korono. Kdo pa pravi, da je ni bilo? Vsake toliko je kakšnega starejšega pokopalo, kakor vsako leto ob gripi. Smrtnost pri koroni pa ni tako visoka, da bi posebej odstopala. Če sedaj mediji ne bi delali pompa, mnogi tudi ne bi opazili, da sploh kaj razsaja. In jaz sem trdno prelričana, da bodo anticepilci prvi v vrstah za cepivo. Ena gor že spreminja pesem, da saj anticepilci sploh ne obstajajo, da gre zgolj za izbiro, da nekatera cepiva zavrneš, druga pa lahko tudi sprejmeš. Sem vedela, da je treba samo ene konkretne epidemije, pa bodo prilagodili svoja “pravila”.

Bravo za en tak dober zapis, za realno gledanje celotne zadeve. S to paniko delajo nepopravljivo škodo gospodarstvu, teźko bomo preživeli po tej krizi, če se sploh bomo pobrali, če ne bomo umrli od lakote.

Enako, januarja so bili razredi prazni, po 2,3 v razredu, v vrtcu isto. Nenormalne viroze, vsi skoz kašljali, kihali, vročina, tudi pljučnice, to je bilo noro. Tako da naj ne govorijo, da takrat še ni bilo korone. Je bila, samo testiral ni nihče. Po moje smo se že vsi prekužili, sploh tisti, ki imamo majhne otroke.

Enako, januarja so bili razredi prazni, po 2,3 v razredu, v vrtcu isto. Nenormalne viroze, vsi skoz kašljali, kihali, vročina, tudi pljučnice, to je bilo noro. Tako da naj ne govorijo, da takrat še ni bilo korone. Je bila, samo testiral ni nihče. Po moje smo se že vsi prekužili, sploh tisti, ki imamo majhne otroke.
[/quote]
Morda res, vendar pri nas kljub kar trem čudnim virozam v januarju in februarju nihče od odraslih v gospodinjstvu ni zbolel…

Nikakor ne. Niti ne verjamem, da gre za nek poseben virus, prej za neko nacrtno dejanje in namensko zganjanje panike, da se ljudi mocno prestrasi (od tega jih sedaj veliko umre, pa se noben ob to ne obregne) in se potem ponudi “resitev” za “njihove” tezave. Ljudje v paniki pa so itak pripravljeni pozreti tud cianid, ce se jim rece da jim bo pomagal. Bojte se tega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In dejansko ne gre za anticepilce, pac za svobodno izbiro. Nikogar ne bi silil, naj se ne cepi. Tvoje telo, delaj z njim kar hoces.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Enako, januarja so bili razredi prazni, po 2,3 v razredu, v vrtcu isto. Nenormalne viroze, vsi skoz kašljali, kihali, vročina, tudi pljučnice, to je bilo noro. Tako da naj ne govorijo, da takrat še ni bilo korone. Je bila, samo testiral ni nihče. Po moje smo se že vsi prekužili, sploh tisti, ki imamo majhne otroke.
[/quote]

Potemtakem imamo krasen zdravstveni sistem, ki je brez problema poskrbel za tistih 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v resnem in kritičnem stanju. Tudi respiratorjev ni zmanjkalo.

Je bila to! Je zbolela tudi moja hči. Sem jo negovala brez zaščite, pa se nisem nalezla-ker sem se proti gripi cepila.

Enako, januarja so bili razredi prazni, po 2,3 v razredu, v vrtcu isto. Nenormalne viroze, vsi skoz kašljali, kihali, vročina, tudi pljučnice, to je bilo noro. Tako da naj ne govorijo, da takrat še ni bilo korone. Je bila, samo testiral ni nihče. Po moje smo se že vsi prekužili, sploh tisti, ki imamo majhne otroke.
[/quote]

Kovid19 je ekstremno nalezljiv, okužil se pa ni nihče, kar mi daje misliti, sicer že takratni dolgotrajni samoizolaciji.
Je pa zalivalo pljuča in dihalnih stisk toliko, kot še nikdar, povsem atipično za gripo.
Če ne bi znala z naravnimi sredstvi, bi pristala pod kisikovem šotoru, na respiratorju.
Ker od nas obolelih nihče ni bil testiran sploh za nič, lahko le domnevamo.
Še vedno menim, da je bil drug virus, enako umetno sproduciran, lahko tudi iz vrst korone, ker jih je ogromno.

New Report

Close