Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ANTILOPA

ANTILOPA

Ti se kar tolaži, bolje ti zaradi tega ne bo, pameti pa tudi ne boš dobilo, če je do sedaj ni bilo. 🙂

Antilopa je dedca potrebna, kot sahara vode. Nadleguje vse moške predvsem, tiste, ki smo registrirani, nimamo miru pred njo. O ženskah pa praviloma grdo piše.

Babše od antiantilope je antipatično na m2. 🙂

Sijaj je samo bebec.

Lezbača, umiri se.


Fejst si registrirano, re lepo si se predsatvilo kot registriran dedc. 🙂 jaooooooo 🙂 Pa sploh napišete kdaj kak vreden stavek o čem, ker ni videt, da bi bili tega zmožni in sploh kaj vedeli o čemerkoli, da bi to lahko potem napisali?


Ja itak. Bi rekla da je prej obratno. Dedci slinjo za njo. Nej jim da že en brisacko.

Sam ti polarni s tem srednjim spolom hahaha vedno me nasmejes
Crkujem od smeha.


Fejst si registrirano, re lepo si se predsatvilo kot registriran dedc. 🙂 jaooooooo 🙂 Pa sploh napišete kdaj kak vreden stavek o čem, ker ni videt, da bi bili tega zmožni in sploh kaj vedeli o čemerkoli, da bi to lahko potem napisali?
[/quote]

Polarni, prebutasta je, da bi te razumela. Bog je bil krut do nje. Ni ne lepa, se manj pa pametna.

Gunnar se mi zdi da je prvi uporabljal srednji spol. Seveda kaksna taka zanimiva pogruntavscina ne more prit iz glave tega nesijaja. On se samo ponavlja in skoz trobi eno in iato. Debilko pravi haha

kaj pa to je anti lopa §


anti = proti
lopa = http://www.fran.si/iskanje?View=1&Query=lopa


Po moje ni bil Gunnar, sem bil kar jaz, a ne vidiš kako lepo se predstaviš s srednjim spolom. tvoj vzdevek je namereč tvoje ime, si soposobno razumet vasj to to? 🙂 Pa tudi če bi se bilo zmožno drugače in le kdaj dojelo kaj je vzdevek, ničvredno seme je srednjega spola, tega ne moreš spremenit, tako da kar prav poimeniujem spol:-))))

…otroc…


Fejst si registrirano, re lepo si se predsatvilo kot registriran dedc. 🙂 jaooooooo 🙂 Pa sploh napišete kdaj kak vreden stavek o čem, ker ni videt, da bi bili tega zmožni in sploh kaj vedeli o čemerkoli, da bi to lahko potem napisali?
[/quote]

Polarni, prebutasta je, da bi te razumela. Bog je bil krut do nje. Ni ne lepa, se manj pa pametna.
[/quote]

Bog ni do nikogar krut, Bog ljubi vse ljudi!

Polarni, prebutasta je, da bi te razumela. Bog je bil krut do nje. Ni ne lepa, se manj pa pametna.
[/quote]

Bog ni do nikogar krut, Bog ljubi vse ljudi!
[/quote]
Kaj pa pol, je bil hudič na delu, se mi je zdelo. Rabi župnika, da ji naloži dvakrat angel varuh moj in dve zdravi mariji – mama miji, ob nabijanju “od pozadi”, da bo vrag iz nje pregnan. 🙂

Bog ni do nikogar krut, Bog ljubi vse ljudi!
[/quote]
Kaj pa pol, je bil hudič na delu, se mi je zdelo. Rabi župnika, da ji naloži dvakrat angel varuh moj in dve zdravi mariji – mama miji, ob nabijanju “od pozadi”, da bo vrag iz nje pregnan. 🙂
[/quote]

Toooooooooooooooooo! Zelo sem vesela, da je Antilopi končno uspelo najti nekoga, ki se je pripravljen z njo družiti!! Sirota je osamljeno bevskala in ovohavala vse tipe tukaj, zdaj pa – draga Antilopa in polarni sloj, podajta si roke in zakorakajta v sončni zahod!!
Nihče vaju ne bo pogrešal!


Kaj pa pol, je bil hudič na delu, se mi je zdelo. Rabi župnika, da ji naloži dvakrat angel varuh moj in dve zdravi mariji – mama miji, ob nabijanju “od pozadi”, da bo vrag iz nje pregnan. 🙂
[/quote]

Toooooooooooooooooo! Zelo sem vesela, da je Antilopi končno uspelo najti nekoga, ki se je pripravljen z njo družiti!! Sirota je osamljeno bevskala in ovohavala vse tipe tukaj, zdaj pa – draga Antilopa in polarni sloj, podajta si roke in zakorakajta v sončni zahod!!
Nihče vaju ne bo pogrešal!
[/quote]

Ti pa na Metelkovo k lezbijkam jeznoritat in metlo pod rit ter skakat v krogih pa kričat “noč je naša”. Ne pa da osamljeno doživljaš živčni zlom enega za drugim. 🙂

Bog ni do nikogar krut, Bog ljubi vse ljudi!
[/quote]
Kaj pa pol, je bil hudič na delu, se mi je zdelo. Rabi župnika, da ji naloži dvakrat angel varuh moj in dve zdravi mariji – mama miji, ob nabijanju “od pozadi”, da bo vrag iz nje pregnan. 🙂
[/quote]

Grde opolzkosti pišeš o našem Gospodu, enako kot Antilopa.


Kaj pa pol, je bil hudič na delu, se mi je zdelo. Rabi župnika, da ji naloži dvakrat angel varuh moj in dve zdravi mariji – mama miji, ob nabijanju “od pozadi”, da bo vrag iz nje pregnan. 🙂
[/quote]

Grde opolzkosti pišeš o našem Gospodu, enako kot Antilopa.
[/quote]
Nič grde, gospod poskrbi za zdravje vašega duha na prijazen naraven način, ne kot psihiatri včasih, ko so histeričnim babam obsedenim s hudičem predpisovali lesene dildote. 🙂


Kaj pa pol, je bil hudič na delu, se mi je zdelo. Rabi župnika, da ji naloži dvakrat angel varuh moj in dve zdravi mariji – mama miji, ob nabijanju “od pozadi”, da bo vrag iz nje pregnan. 🙂
[/quote]

Toooooooooooooooooo! Zelo sem vesela, da je Antilopi končno uspelo najti nekoga, ki se je pripravljen z njo družiti!! Sirota je osamljeno bevskala in ovohavala vse tipe tukaj, zdaj pa – draga Antilopa in polarni sloj, podajta si roke in zakorakajta v sončni zahod!!
Nihče vaju ne bo pogrešal!
[/quote]

A tebe pa bo nekdo pogrešal multinick, multipla osebnost? Stavim, da se še sama s sabo prepiraš in si pritrjuješ. Pa temo o meni iz naftalina ven vlečeš in jo spet daješ v ospredje. Patologija je huda reč.

Toooooooooooooooooo! Zelo sem vesela, da je Antilopi končno uspelo najti nekoga, ki se je pripravljen z njo družiti!! Sirota je osamljeno bevskala in ovohavala vse tipe tukaj, zdaj pa – draga Antilopa in polarni sloj, podajta si roke in zakorakajta v sončni zahod!!
Nihče vaju ne bo pogrešal!
[/quote]

A tebe pa bo nekdo pogrešal multinick, multipla osebnost? Stavim, da se še sama s sabo prepiraš in si pritrjuješ. Pa temo o meni iz naftalina ven vlečeš in jo spet daješ v ospredje. Patologija je huda reč.
[/quote]
Bo prej to, da je pod mulltiniki zato, ker je samo sebi toliko nagravžno, da se pod vsakim postom skrije prede sabo in si nadene drugi nik za naslednjega. 🙂

A tebe pa bo nekdo pogrešal multinick, multipla osebnost? Stavim, da se še sama s sabo prepiraš in si pritrjuješ. Pa temo o meni iz naftalina ven vlečeš in jo spet daješ v ospredje. Patologija je huda reč.
[/quote]
Bo prej to, da je pod mulltiniki zato, ker je samo sebi toliko nagravžno, da se pod vsakim postom skrije prede sabo in si nadene drugi nik za naslednjega. 🙂
[/quote]

Verjetno s papirnato vrečo na glavi hodi naokoli v strahu, da je ne bi prepoznali. :)))


Bo prej to, da je pod mulltiniki zato, ker je samo sebi toliko nagravžno, da se pod vsakim postom skrije prede sabo in si nadene drugi nik za naslednjega. 🙂
[/quote]

Verjetno s papirnato vrečo na glavi hodi naokoli v strahu, da je ne bi prepoznali. :)))
[/quote]
Je čisto možno, veš. 🙂

[attachment=0]IMG_1329.JPG[/attachment]

Zdaj! 🌞🌴❤️🎼❤️🌴⭐️


Hint: moj post zgoraj ima skrito sporočilo…

New Report

Close