Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ANTILOPA

ANTILOPA

Včasih se mi zdi, da maš mojega soproga….:)))
…denarnico si mu spakirala…:))))
[/quote]

pride soprog zadnjič s službene poti in jaz dam cote prat…pregledam žepe in najdem not 200 dolarjev…ahahahaha…bučman jih sploh ni pogrešal….:)))
Vprašam, če mu kaj manjka? pa mi da celo denarnico :)))
[/quote]
Uuu a lahko pridem na instrukcije k tebi? . Da se mojega streniram. Moj vse skrije. Ker jaz se držim tistega kar slučajno najdem je moje. 🙂
Ampak on ne verjame v slučajno.

pride soprog zadnjič s službene poti in jaz dam cote prat…pregledam žepe in najdem not 200 dolarjev…ahahahaha…bučman jih sploh ni pogrešal….:)))
Vprašam, če mu kaj manjka? pa mi da celo denarnico :)))
[/quote]
Uuu a lahko pridem na instrukcije k tebi? . Da se mojega streniram. Moj vse skrije. Ker jaz se držim tistega kar slučajno najdem je moje. 🙂
Ampak on ne verjame v slučajno.
[/quote]

Veš kaj oni so prebrisani…lahko, da je tudi moj skril, sam je pozabil…)))))


Uuu a lahko pridem na instrukcije k tebi? . Da se mojega streniram. Moj vse skrije. Ker jaz se držim tistega kar slučajno najdem je moje. 🙂
Ampak on ne verjame v slučajno.
[/quote]

Veš kaj oni so prebrisani…lahko, da je tudi moj skril, sam je pozabil…)))))
[/quote]
To je bila testna fora 🙂
Ampak tudi me se ne damo

Jaz pa vam pravim, da je Antilopa za oženit, če si je zaslužila celo svoj topik. Indijka ti boš pa primaknila teh 200 dolarjev za ohcet, bova šla skupaj midva, ko bo, saj ne rabi tvoj vedeti.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Včasih se mi zdi, da maš mojega soproga….:)))
…denarnico si mu spakirala…:))))
[/quote]

pride soprog zadnjič s službene poti in jaz dam cote prat…pregledam žepe in najdem not 200 dolarjev…ahahahaha…bučman jih sploh ni pogrešal….:)))
Vprašam, če mu kaj manjka? pa mi da celo denarnico :)))
[/quote]

teh 200 mu je ostalo tam k so ga prostitutke skenslale


Saj večina kar tu pišejo frigidnice proti povsem običajni ženski na forumu, skupaj s kakim butlom, ki ga tare težava, da je kot nedo-jeban naf-uk ostal nasajen na konfinu, je pod pasom, oziroma produkt njihove mentalno analne inkontinence.
[/quote]

Polarni, jaz sumim na točno določeno žensko na tem forumu, pa ti?
[/quote]

Ni tista, verjemi. Vem da sta si v laseh, ampak ste zame obe v redu. Dvomim , da sploh kaj dosti piše tu, si vsak dan kako besedo izmenjam preko fb, celo moje šale ali ko zma bit žleht prenese in zna vrnit dvojno. 🙂

pride soprog zadnjič s službene poti in jaz dam cote prat…pregledam žepe in najdem not 200 dolarjev…ahahahaha…bučman jih sploh ni pogrešal….:)))
Vprašam, če mu kaj manjka? pa mi da celo denarnico :)))
[/quote]

teh 200 mu je ostalo tam k so ga prostitutke skenslale
[/quote]

:))))

Matjažko…to je pogovor odraslih…ti si she….:))))

Matjažko…to je pogovor odraslih…ti si she….:))))
[/quote]
No no, prva in druga ( če ne že tretja) puberteta gresta čisto lepo skupaj, povrh vsega boš pa vsaj enkrat moderna baba, da boš mladega imela ob sebi. 🙂

Matjažko…to je pogovor odraslih…ti si she….:))))
[/quote]
No no, prva in druga ( če ne že tretja) puberteta gresta čisto lepo skupaj, povrh vsega boš pa vsaj enkrat moderna baba, da boš mladega imela ob sebi. 🙂
[/quote]

Torej po domače…bom lahko imela status puhloglavke….jeeeej…
Sam Matjažko je taki plahi dečko ahahahahaaa, ko, da ni štojerec 🙂

še dobro da sem vam odprla temo, lahko klepetate

Ups…čisto smo pozabili na gostiteljico…pozornost pa taka 😉


No no, prva in druga ( če ne že tretja) puberteta gresta čisto lepo skupaj, povrh vsega boš pa vsaj enkrat moderna baba, da boš mladega imela ob sebi. 🙂
[/quote]

Torej po domače…bom lahko imela status puhloglavke….jeeeej…
Sam Matjažko je taki plahi dečko ahahahahaaa, ko, da ni štojerec 🙂
[/quote]
Ja, glej, da si pa v koraku z modo, pa tudi nekaj pomeni. 🙂 Matjažko ja, mogoče se je res mal sfižu, boš ga pa ti malo popravila, da se ne izneveri štajerskemu ponosu.:-)

Ups…čisto smo pozabili na gostiteljico…pozornost pa taka 😉
[/quote]

malo sem brala nazaj kaj si dopisujete, ful vam zavidam kar klepetate in sem fouš da ne morem biti vaša prijateljica :'( res ste ful face vse

Ups…čisto smo pozabili na gostiteljico…pozornost pa taka 😉
[/quote]

malo sem brala nazaj kaj si dopisujete, ful vam zavidam kar klepetate in sem fouš da ne morem biti vaša prijateljica :'( res ste ful face vse
[/quote]

te pa se druži z njimi …………………

malo sem brala nazaj kaj si dopisujete, ful vam zavidam kar klepetate in sem fouš da ne morem biti vaša prijateljica :'( res ste ful face vse
[/quote]

te pa se druži z njimi …………………
[/quote]

ne bi, hvala, imam tudi zasebno življenje, stran od računalnika

Ups…čisto smo pozabili na gostiteljico…pozornost pa taka 😉
[/quote]

malo sem brala nazaj kaj si dopisujete, ful vam zavidam kar klepetate in sem fouš da ne morem biti vaša prijateljica :'( res ste ful face vse
[/quote]

jazsem komaj sedaj prišla…sva z Antilopo nekaj dorekle…:)
Zakaj se ne priključite v pogovor, čemu prepreka?

malo sem brala nazaj kaj si dopisujete, ful vam zavidam kar klepetate in sem fouš da ne morem biti vaša prijateljica :'( res ste ful face vse
[/quote]

jazsem komaj sedaj prišla…sva z Antilopo nekaj dorekle…:)
Zakaj se ne priključite v pogovor, čemu prepreka?
[/quote]

jst se ne morem, grem spat, adijo. polnoč je, pepelke….

jazsem komaj sedaj prišla…sva z Antilopo nekaj dorekle…:)
Zakaj se ne priključite v pogovor, čemu prepreka?
[/quote]

jst se ne morem, grem spat, adijo. polnoč je, pepelke….
[/quote]

Matr ta se boji bit po polnoči ….kaj že ?

jst se ne morem, grem spat, adijo. polnoč je, pepelke….
[/quote]

Matr ta se boji bit po polnoči ….kaj že ?
[/quote]
Vampir jo čaka v postelji 🙂
Sej veš samo ponoc so pokonc

Ups…čisto smo pozabili na gostiteljico…pozornost pa taka 😉
[/quote]

malo sem brala nazaj kaj si dopisujete, ful vam zavidam kar klepetate in sem fouš da ne morem biti vaša prijateljica :'( res ste ful face vse
[/quote]
Lepo si izberi stalni vzdevek, da bomo vsi vedeli, da si človeček kot mi, bodi prijazna ali strupena kot jaz, pa se bodo tudi s tabo menili. 🙂

Tako butasta tema kot je tale dobi 8 strani, nekje pa nekateri potrebujejo pomoč pa 3 odgovori. Se vidi da ste najraje še neuporabni, saj to je tudi najlažje


Pravijo, da smo v letu 2017 in da so oh in sploh na višji ravni razvitosti in kaj češ potem drugega, kot da se jim na nek način pridružiš, tudi če le kot njihova njajhujša nočna mora. 🙂 Glede teme o pomočeh, pa če jo že slučajno najdeš v tem smetnjaku in zbirališču podna družbe, se najprej vprašaš, če je sploh smiselno odgovarjat, ker takoj napadejo kot hijene, ker enostavno ne prenesejo, da bi kdo kaj vedel in znal.


No no, prva in druga ( če ne že tretja) puberteta gresta čisto lepo skupaj, povrh vsega boš pa vsaj enkrat moderna baba, da boš mladega imela ob sebi. 🙂
[/quote]

Torej po domače…bom lahko imela status puhloglavke….jeeeej…
Sam Matjažko je taki plahi dečko ahahahahaaa, ko, da ni štojerec 🙂
[/quote]

Jah, boš pa me ti opogumila, pa prineseš kaj s sabo, ko boš šla na jug proti Ptuju… ne vem, kakšne sorte uspevajo tam zgoraj na kalvarijskem hribu v MB? Ampak koliko sem slišal, vse vlijejo poguma na pretek, in to slišno. Lahko pa se z vinom založiva pri meni doma, pa jih potem rukneva proti Jesenicam, boš lahko v avtu prepevala, ker na Gorenjskem pri Antilopi bova ostala žejna…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Torej po domače…bom lahko imela status puhloglavke….jeeeej…
Sam Matjažko je taki plahi dečko ahahahahaaa, ko, da ni štojerec 🙂
[/quote]

Jah, boš pa me ti opogumila, pa prineseš kaj s sabo, ko boš šla na jug proti Ptuju… ne vem, kakšne sorte uspevajo tam zgoraj na kalvarijskem hribu v MB? Ampak koliko sem slišal, vse vlijejo poguma na pretek, in to slišno. Lahko pa se z vinom založiva pri meni doma, pa jih potem rukneva proti Jesenicam, boš lahko v avtu prepevala, ker na Gorenjskem pri Antilopi bova ostala žejna…
[/quote]

Poroka bo v Ljubljani.

New Report

Close