Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Antisemitizmu levice je treba narediti konec

Antisemitizmu levice je treba narediti konec

Odgovor na objavo uporabnika
Mary MCScary nep, 16.05.2021 ob 07:58

Viharni pojdi raje antiizraelske medije brat, tam boš dobil vse potrebne informacije, več kot toliko itak nisi sposoben. Verjetno si tam prebral tudi to, da sem pjana. Fake news tonto, sem popolnoma trezna.

Ti smrdiš tu dneve in noči in imaš v vsakem stavku gostilniško bosanščino, tako da drugega kot trol nisi in zagotovo zavožena pijanka.

Če bi bila vsaj blizu urejeni ženski, z normalno mentalno razvitostjo, se zagotovo ne bi tako obnašala…….. tako da se ve, koliko je tvoje pisanje vredno.

Čelavec stari se prav opazi, da si zelo trpel ko forum ni bil dostopen. :)))

Vse štima fata. Če imaš kakršnokoli pizdo si seveda po spolu tudi ženska, tako kot vse ostale. Kot oseba, pa s tem kar pokažeš, pač nikakor ne moreš bit ženska, ampak le prostaški babji šus.

Propadli celavec, voje mnenje o meni me zanima kot lanski sneg.

Meri se ga spet nalila? Nov forum, stare koze.

Zdravo!
Zakaj bi se obremenjevali in sekirali s stvarmi na katere nimamo nobenega vpliva? Kaj ima veze kaj se dogaja v neki tuji držav ker to nima nobenega vpliva na moje življenje. Kar se politike tiče, nima veze kdo je na oblasti saj ti delajo tako kot jim narekujejo strici iz ozadja.

Pa lep pozdrav!

Moderatorjev očitno tudi na tem kao “prenovljenem” forumu ni? Ker kako lahko dopuščate tako svvinjsko izražanje tega zabitega debila viharnega konja?????!!!!!

Očitno ni druge, kot da PRAV ŽELITE primitivce njegovega kova na forumu! Pa da ženske zmerja z raznimi njemu ljubimi izrazi kot pijanke, drhal sprevržena, pizdovje…

Zakaj temu blesavemu impotentnemu kurrcu gledate skozi prste? Če želite imeti forum na njegovem nivoju, ga boste pa imeli!

Mary, kdor se krega z id.iotom, ne more zmagati. Ker ga id.iot potegne dol na svoj nivo, kjer res obvlada svojo id.iotsko sceno. Naj se ti slaboumni revež raje smili, retardirano pi.zdakanje po Monu je vse, kar ima. Zdaj, ko je bil nekaj dni brez, mora hitro nadoknaditi in zato hiti kozlati budalaštine, eno za drugo:))

Ne jemlji tega bednika resno, saj ga gotovo nihče razumen ne. Se ne razlikuje kaj dosti od tiste uboge reve, ki se pojavi na vsakih nekaj dni in piše, da se ljudje zdijo majhni kot mravlje, pa kako sovraži vse tiste, ki potujejo z letalom, pa da bo delaka škodo na vrtovih in da bo spraskala avtomobile… Pač psihična bolnica, tako kot tale revež. Upam, da te ne živcira, ker ni vreden.

Pa lepo nedeljo ti želim!

Jaz sem bil dol (tudi Zahodni breg, v Gazi pa ne) in vsi imajo kar nekaj masla na glavi. Če bi pa moral izbrati stran, bi bila judovska oziroma izraelska, zagotovo.

Je pa tole sedaj v prvi vsrti spopad med državo Izrael in teroristično organizacijo Hamas.

Za slovensko levico pa ne vem, je tako nerazgledana, da ne ve, da podpira ham-assovce ali pa so res tako močno antisemitistični, da so proti vsemu, kar je judovsko? No, saj ukradene vile nočejo vrniti.

Sicer pa ob bebčkov, ki norijo in so proti temu, da je Janševa vlada znižala davke in zvišala plače delavcem, kakšnega posebnega bistrega preboja ni mogoče pričakovati.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Desničarji so največji antisemiti, saj podpirajo genocid turkoidnih hazarskih Judov nad semitskimi Palestinci.

Para bellum se strinjam.

Nevednim in od medijev zavedenim Slovencem se tud sanja ne kaj se tam trenutno dogaja. Ko bo gaza sesuta v prafaktorje bojo hamas kozojebci s polno ritjo kokaina zginili kot kafre, prebivalce bojo pa v bedi pustili, ne bo prvič…ampak samo dokler so brez denarja, ko jim bo mednarodna skupnost spet nakazala pomoč za obnovo bojo nazaj prišli in pognali vso mednarodno pomoč (namenjeno za izgradnjo, izobrazbo, hrano itd…) v rakete. Dragim bratom in sestram po veri bo pa že Alah pomagal. Tako razmišljajo psihično bolni hamas teroristi. Norci iz Evrope jih pa podpirajo dokler ne bojo na evropskem dvorišču, kar zna biti kmalu. Potem bo pa jok in stok. Stop terorizmu.

Dolfi je imel prav glede zidov! Pocivaj v miru Dolfe, zidom pa zelim ☠️ in miren svet bo

New Report

Close