Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Antivakserji s svojimi besnimi kampanjami delate proti lastnim interesom

Antivakserji s svojimi besnimi kampanjami delate proti lastnim interesom

Nisem ne eno, ne drugo.
Ne drži. Vedno odgovorim in tudi utemeljim, le da to naredim enkrat – ne do neskončnosti na vsako variacijo vprašanja.

Ignoriram vsakič, ko je v pisanje dodano zmerjanje ali podtikanje izjav ali mnenj – kar sem parkrat jasno povedal.
Npr tvoje pisanje je tipično tako, da skoraj ne znaš napisati brez podtikanja zraven. Tole citirano je velika izjema, zato tudi odgovarjam.

In vidiš tudi tu vseeno podtikaš. Poglej:
Ti pričakuješ, da bodo drugače misleči tiho, da ne bi občutil prepričevanja.”
… kar ni res.
NIč ne pričakujem tega – le svetujem, ker je bolj učinkovito za dosego cilja, ki ste ga že večkrat napisali.
Za prepričevanja je meni čisto vseeno. Če nekaj zaznam kot nesmiselno/ neutemeljeno prepričevanje, gre mimo mene, kot da ga ni. Brezsmiseln trud za prepričevalca sicer, mene se pa ne dotakne.

“Da pa se že eno leto izvaja psihiranje, ustrahovanje in fašistična prepričevalna propaganda, diskriminacija…..pa te to nič ne moti in tega ne vidiš kot prepričevanje.
Pa si se sploh vprašal, zakaj ?”

Res me ne moti. Zato ker ima amatersko nekonsistenten pristop in ne deluje. Smešno mi je, ko poskušaš take nespretne poskuse propagande, ki sami sebe stalno streljajo v koleno, jemati resno, še bolj pa ko jih imenuješ “fašizem” – ko pa je definicija fašizma kar jasna in ji to ustreza le zelo na približno.

Ni se mi treba spraševati zakaj, ker precej dobro vem zakaj.

Ne samo da je Replika videla na Poljskem, Češkem, Slovaškem in Madžarskem polno ljudi v opankah, pa kako so Nemci v enem dnevu cepili 1,1 milijona ljudi (samo vira pa ne zna najti), sedaj ima že agencijo za raziskavo javnega mnenja, pa dela ankete. :))))))

Zakaj moči cunje, mi pa ni jasno, tak strah pred Janšo?
[/quote]

Zakaj ti še nisi cepljen? Daj, to povej. Se bojiš špike v sveto ritnico?

Ne samo da je Replika videla na Poljskem, Češkem, Slovaškem in Madžarskem polno ljudi v opankah, pa kako so Nemci v enem dnevu cepili 1,1 milijona ljudi (samo vira pa ne zna najti), sedaj ima že agencijo za raziskavo javnega mnenja, pa dela ankete. :))))))

Zakaj moči cunje, mi pa ni jasno, tak strah pred Janšo?
[/quote]
Berlin, 29. aprila – V Nemčiji so v sredo proti covidu-19 prvič cepili več kot milijon ljudi v enem dnevu, je danes sporočil nemški zdravstveni minister Jens Spahn.
Vaš link

Nisem ne eno, ne drugo.
Ne drži. Vedno odgovorim in tudi utemeljim, le da to naredim enkrat – ne do neskončnosti na vsako variacijo vprašanja.

Ignoriram vsakič, ko je v pisanje dodano zmerjanje ali podtikanje izjav ali mnenj – kar sem parkrat jasno povedal.
Npr tvoje pisanje je tipično tako, da skoraj ne znaš napisati brez podtikanja zraven. Tole citirano je velika izjema, zato tudi odgovarjam.

In vidiš tudi tu vseeno podtikaš. Poglej:
Ti pričakuješ, da bodo drugače misleči tiho, da ne bi občutil prepričevanja.”
… kar ni res.
NIč ne pričakujem tega – le svetujem, ker je bolj učinkovito za dosego cilja, ki ste ga že večkrat napisali.
Za prepričevanja je meni čisto vseeno. Če nekaj zaznam kot nesmiselno/ neutemeljeno prepričevanje, gre mimo mene, kot da ga ni. Brezsmiseln trud za prepričevalca sicer, mene se pa ne dotakne.

“Da pa se že eno leto izvaja psihiranje, ustrahovanje in fašistična prepričevalna propaganda, diskriminacija…..pa te to nič ne moti in tega ne vidiš kot prepričevanje.
Pa si se sploh vprašal, zakaj ?”

Res me ne moti. Zato ker ima amatersko nekonsistenten pristop in ne deluje. Smešno mi je, ko poskušaš take nespretne poskuse propagande, ki sami sebe stalno streljajo v koleno, jemati resno, še bolj pa ko jih imenuješ “fašizem” – ko pa je definicija fašizma kar jasna in ji to ustreza le zelo na približno.

Ni se mi treba spraševati zakaj, ker precej dobro vem zakaj.
[/quote]
Vem, da te ne moti, ker si že prepričan, le izkoristili in še izkoriščajo tvoje prepričanje in hkrati tudi tebe.
Zato je tvoj pogled izredno pristranski in izražanje mojih in podobnih mnenj doživljaš kot prepričevanje.
In kar se dogaja, je oblika fašizma in s tem se strinja vsak, ki ima zdravo in kritično razmišljanje, katerega vodi razum in ne strah, kot tebe in tebi podobne.

Podpora fašizmu in zločincem pa definitivno ni tisto, kar bi po našem bilo potrebno za dosego cilja.
Očitno imaš zgrešeno mnenje o meni ali pa nasploh pogled na svet.

Tale koronavirus ni samo zdravilen, ampak je celo čudežen. Še Benito je od mrtvih vstal po kovidovi zaslugi. In to ne po treh dnevih, kot tisti mizar, ampak po 65 letih!

Zakaj ti še nisi cepljen? Daj, to povej. Se bojiš špike v sveto ritnico?
[/quote]

Očitno nisi samo nerazgledan, ampak tudi dementen. Cepi se v ramo (ok, mogoče bodo v tvojem primeru naredili izjemo), cepljen sem pa že bil. Hopa cupa.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Berlin, 29. aprila – V Nemčiji so v sredo proti covidu-19 prvič cepili več kot milijon ljudi v enem dnevu, je danes sporočil nemški zdravstveni minister Jens Spahn.
Vaš link
[/quote]

Replija je trobila o 1,1 milijona, iz linka pa ni razvidno, ali je dejansko šlo za tako ali manjšo številko. Plus novica je od STA, vsi pa vemo, kako nezanesljive so njihove novice.

Pred leti so si naredili hudo sramoto, ko so naredili (in 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bebo nerazgledanih medojev za njimi) novico, da je klerik Rode postal prefekt kongregacije posvetnega (namesto jasno posvečenega) življenje. Ni čudno, da take nesposobnosti Janševa vlada noče podpirati?

So pa Nemci, razen če se ni vmes kaj spremenilo konkretno, slabši pri cepljenju z drugim odmerkom kot mi?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Vem, da te ne moti, ker si že prepričan, le izkoristili in še izkoriščajo tvoje prepričanje in hkrati tudi tebe.
Zato je tvoj pogled izredno pristranski in izražanje mojih in podobnih mnenj doživljaš kot prepričevanje.
In kar se dogaja, je oblika fašizma in s tem se strinja vsak, ki ima zdravo in kritično razmišljanje, katerega vodi razum in ne strah, kot tebe in tebi podobne.

Podpora fašizmu in zločincem pa definitivno ni tisto, kar bi po našem bilo potrebno za dosego cilja.
Očitno imaš zgrešeno mnenje o meni ali pa nasploh pogled na svet.
[/quote]

Lastna hvala, cena mala.

Ta teden je bila dosežena točka preloma. Antivaxerji so v očeh folka dokončno dobili status ubrisanih budal (celo nevarnih), folk jih več ne šljivi in se cepi. Je pa res, da bi se še Milčinski, ki je napisal Butalce čudil, da je toliko folka do prejšnjega tedna še nasedalo tem zblojencem. Ampak zdaj teče vse kot mora za doseganje precepljenosti Slovenije.

Replija je trobila o 1,1 milijona, iz linka pa ni razvidno, ali je dejansko šlo za tako ali manjšo številko. Plus novica je od STA, vsi pa vemo, kako nezanesljive so njihove novice.

Pred leti so si naredili hudo sramoto, ko so naredili (in 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bebo nerazgledanih medojev za njimi) novico, da je klerik Rode postal prefekt kongregacije posvetnega (namesto jasno posvečenega) življenje. Ni čudno, da take nesposobnosti Janševa vlada noče podpirati?

So pa Nemci, razen če se ni vmes kaj spremenilo konkretno, slabši pri cepljenju z drugim odmerkom kot mi?
[/quote]

28. aprila so jih cepili natanko 1 117 913. Podatek je z uradne nemške strani Zveznega ministrstva za zdravje.

Zadovoljen?

Do podatka pa se pride v manj kot dveh minutah brskanja po spletu, zato ti ne mislim prilepljati linka, lenobi leni sramotilni.

Matjažem, ti se boš pa gotovo vsaj 4krat cepili, da boš varen zase in zame, kajne?

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2104983?fbclid=IwAR36gT5dDJ0zUMtRgYz-48wa9G9PpwzZNMXt6rUfaSdimj6mH14u3sgmKJ8

14{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nosečnic ima spontani splav v tretjem trimesečju.

Ovca zabita.siptarju jansi zlezi do konca v rit ker ti se en koscek ven gleda.najbrz si pri koritu idio bolan.

Alenčica, sem se že poknil s Pfizerjem (zaenkrat je vse o.k.), ti boš pa tudi šla na šut le, da boš razlagala okoli, da si to naredila samo zaradi tega, da se ti ne bo treba non-stop testirati ali dokazovati prebolelosti….Samo zaradi tega. Želim ti dober flash ob šutu in nič boleče rokice ….bye


Vem, da te ne moti, ker si že prepričan, le izkoristili in še izkoriščajo tvoje prepričanje in hkrati tudi tebe.
Zato je tvoj pogled izredno pristranski in izražanje mojih in podobnih mnenj doživljaš kot prepričevanje.
In kar se dogaja, je oblika fašizma in s tem se strinja vsak, ki ima zdravo in kritično razmišljanje, katerega vodi razum in ne strah, kot tebe in tebi podobne.

Podpora fašizmu in zločincem pa definitivno ni tisto, kar bi po našem bilo potrebno za dosego cilja.
Očitno imaš zgrešeno mnenje o meni ali pa nasploh pogled na svet.
[/quote]

Nisi čisto zadel. Ne moti me prepričevanje v katerokoli smer – zdi se mi samo zapravljanje časa na strani tistega, ki prepričuje. A to je njegov problem.
Kar me občasno zmoti je način prepričevanja brez dobrih argumentov in odgovorov na logična vprašanja.

Mnenje o tebi imam verjetno res zgrešeno, ker je postavljeno samo na osnovi zmerjanja v pisanju in podtikanja izjav za lažjo argumentacijo.

Nisi čisto zadel. Ne moti me prepričevanje v katerokoli smer – zdi se mi samo zapravljanje časa na strani tistega, ki prepričuje. A to je njegov problem.
Kar me občasno zmoti je način prepričevanja brez dobrih argumentov in odgovorov na logična vprašanja.

Mnenje o tebi imam verjetno res zgrešeno, ker je postavljeno samo na osnovi zmerjanja v pisanju in podtikanja izjav za lažjo argumentacijo.
[/quote]
Če še do zdaj nisi dobil dovolj argumentov in logičnih odgovorov na to, da je vse skupaj plandemija in nateg, potem je to močan dokaz, da si ti trdno prepričan v tisto, v kar so te prepričali lažnivi in skorumpirani mediji ter politiki.

Ker jaz ne vidim nobenega prepričevanja, ampak samo podajanje mnenj. In vsak ima pravico povedati svoje mnenje. Prepričevanje vidite le tisti, ki ste že trdno prepričani v nekaj in drugačno mnenje doživljate kot ogrožanje svojih prepričanj.

Glede na dejstva, da je ta korona enaka gripi, bi bilo pošteno, da se tudi cepljenje promovira popolnoma isto kot do zdaj in da se tega virusa ne zlorablja v politične in fašistične interese.
Izvajanje korona diskriminacije je zato čisti fašizem in kdor to tolerira, je debil ali pa zlobnež, ki v tej represiji in nasilju uživa.

Sej pravi v slobodnem prevodu, nej me boli K….c za tote kaj se cepijo, nej cr-knejo, nej se zastrupijo?

In da to mirno gledam, pa nič ne delam?
Žal. Ne gre.
[/quote]
Ludi nekako nisi jasen, daj nam razloži v nekaj stavkih svoje teze, kolikor sem razbral si proti maskam, si proti cepljenju si proti vsemu kar počne cel svet, novi mesija morda ?


Ludi nekako nisi jasen, daj nam razloži v nekaj stavkih svoje teze, kolikor sem razbral si proti maskam, si proti cepljenju si proti vsemu kar počne cel svet, novi mesija morda ?
[/quote]

Po enem letu (in kursur) ti še vedno nisem jasen?
Jasno je da zadanem direkt tam kje je treba, a ne da?
Mesija ne, le analiziram in delim.

Tako je.

Ko bo življenje spet teklo po bolj ali manj normalnih tirnicah, bodo pa spet slinasto vreščali, da je to samo zato, ker so oni tako pametni, da se niso cepili.

Kere budale, res.

Tako je.

Ko bo življenje spet teklo po bolj ali manj normalnih tirnicah, bodo pa spet slinasto vreščali, da je to samo zato, ker so oni tako pametni, da se niso cepili.

Kere budale, res.
[/quote]

“Optimistom”, ki pričakujete, da bo cepljenje privedlo do normalnosti življenja, bo slej ko prej padla čeljust do tal, saj boste, še vedno bolje pozno kot nikoli, ugotovili, da temu nikakor ne bo tako. Vedno znova se bo namreč našel nek razlog, da se bodo ohranjale nenormalne razmere, omejitve in neizpolnjevanje kriterijev za sproščanje.

Zakaj se naj cepim proti nečemu, če so moje statistične možnosti, da zaradi tega umrem,
0, 04{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}? Nekajkrat večja je verjetnost, da umrem v prometni nesreči.
[/quote]

Evo, delim pogled.
Množično bodo ljidje drli na cepljenje le, ker bodo zeleli mirno prehajati mejo in pa tisti, ki so obvezani vsakotedensko se testirati.
Sem vesela, da ne prvega, sploh pa drugega, nisem obvezana. Si ne predstavljam, kako je, ko ti oz tedna v teden ‘rijejo’ po nosu – pricevanja ljudi, da imajo ne samo bolecine, temvec tudi krvavitve in kraste zaradi nečloveškega postopka, ki se venomer ponavlja, so skregane z vsemi merili cloveskega dostojanstva, svobode, pravic neposeganja v telo …itd..
Hkrati je tudi nepojmljivo, da je za to, da se ima epidemijo ‘pod nadzorom’, zaracunava oz.nenormalno bogati sloj ljudi. Torej, z nesreco ljidi, se masovno sluzi.
Je to opravicljivo? Iz tako zdravstvenega kot iz vseh ostalih vidikov, povsem nesprejemljivo in zavrzeno dejanje.

In ne, ne ogrožam nikogar – nisem clovek gneč, nikoli bila, zlasti ne v zaprtih prostorih. Zunaj, na prostem pa sploh ni dileme, kaksna groznja preti ljudem – nikakršna.

“Optimistom”, ki pričakujete, da bo cepljenje privedlo do normalnosti življenja, bo slej ko prej padla čeljust do tal, saj boste, še vedno bolje pozno kot nikoli, ugotovili, da temu nikakor ne bo tako. Vedno znova se bo namreč našel nek razlog, da se bodo ohranjale nenormalne razmere, omejitve in neizpolnjevanje kriterijev za sproščanje.
[/quote]

O madona, a res???

[img]https://media1.tenor.com/images/a6028258a9e26ad5e078a0e398d02e5d/tenor.gif?itemid=16574868[/img]

O madona, a res???

[img]https://media1.tenor.com/images/a6028258a9e26ad5e078a0e398d02e5d/tenor.gif?itemid=16574868[/img]
[/quote]

Kako pričakovan odziv.

Sej pravi v slobodnem prevodu, nej me boli K….c za tote kaj se cepijo, nej cr-knejo, nej se zastrupijo?

In da to mirno gledam, pa nič ne delam?
Žal. Ne gre.
[/quote]
Ne ravno obratno, boli me K…c za tebe in vse necepljene, naj obolijo naj (po tvoje ) crknejo, no jst pa to mirno gledam in tudi pod razno ne bom nekoga nagovarjal v cepljenje, njegovo življenje in zdravje je njegova stvar, ti pa kot neki mesija prepričuješ vse v svoj prav, kaj te je strah, da bo res precepljenost visoka in boš eden tistih, ki bo hodil okoli s skafanderjem na glavi.

[img]https://i.imgur.com/jhlN6ME.png[/img]

New Report

Close