Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Antivakserji s svojimi besnimi kampanjami delate proti lastnim interesom

Antivakserji s svojimi besnimi kampanjami delate proti lastnim interesom


Ne da se mene nikogar prepričevati. Niti tebe ne.
YT pa je cenzuriral skoraj vse, kar ni v skladu s fašistično korona propagando.
Še posebej tisto resnico in dejstva, ki so jih izjavili strokovnjaki, zdravniki…

Na TV ne boš videl ne dejstev in ne resnice. Ker je TV namenjena množični manipulaciji in poneumljanju množice.
Bolj nekdo gleda TV, bolj je blesav.

Ker si dokazov o plandemiji že tu gor dobil nešteto, ne vidim smisla ponavljati, ker boš očitno ti verjel šele takrat, ko bodo to rekli na TV.
[/quote]

Ponavljanje res ničesar ne doseže, lahko pa podaš kakšno razmišljanje, ki izhaja iz preverljivih in dokazljivih dejstev, o katerih se strinjamo. Sploh če zmoreš potem tisto razmišljanje zagovarjati proti podanim vprašanjem.
Po možnosti brez ad hominem argumentov in obkladanja z raznimi nazivi.

TV pa res ni relevanten kot vir informacij. Tega sam nisem nikoli trdil, pa tudi pri drugih s katerimi delim mnenje tega nisem pogosto videl.
To je spet eno izmed tvojih podtikanj v debati – kaj bom jaz verjel ali gledal.

Če iz teh neprestanih podtikanj, ki ti jih navajam pri skoraj vsakem odgovoru res ne opaziš, zakaj te težko jemljem kot verodostojnega sogovornika… mogoče vprašaj koga nevtralnega.

Ponavljanje res ničesar ne doseže, lahko pa podaš kakšno razmišljanje, ki izhaja iz preverljivih in dokazljivih dejstev, o katerih se strinjamo. Sploh če zmoreš potem tisto razmišljanje zagovarjati proti podanim vprašanjem.
Po možnosti brez ad hominem argumentov in obkladanja z raznimi nazivi.

TV pa res ni relevanten kot vir informacij. Tega sam nisem nikoli trdil, pa tudi pri drugih s katerimi delim mnenje tega nisem pogosto videl.
To je spet eno izmed tvojih podtikanj v debati – kaj bom jaz verjel ali gledal.

Če iz teh neprestanih podtikanj, ki ti jih navajam pri skoraj vsakem odgovoru res ne opaziš, zakaj te težko jemljem kot verodostojnega sogovornika… mogoče vprašaj koga nevtralnega.
[/quote]
Kakšna podtikanja spet ?
Pišem le dejstva. In dejstvo je, da počneš in razmišljaš točno tako, kot to pravijo na TV.
Celo cepil si se in na to si bil celo ponosen, da si menda s tem storil nekaj dobrega za družbo.
A v resnici si le sledil TV fašistični propagandi.
Saj fašistična propaganda pravi, da se naj čreda cepi, ker je to menda odgovorno in koristno za družbo.
Isto je z nagobčniki. tudi nagobčnik nosiš, ker tako pravijo na TV, da ščitiš sebe in druge.

In vse to so dejstva. Ne vem, kje ti vidiš podtikanja.


Kakšna podtikanja spet ?
Pišem le dejstva. In dejstvo je, da počneš in razmišljaš točno tako, kot to pravijo na TV.
Celo cepil si se in na to si bil celo ponosen, da si menda s tem storil nekaj dobrega za družbo.
A v resnici si le sledil TV fašistični propagandi.
Saj fašistična propaganda pravi, da se naj čreda cepi, ker je to menda odgovorno in koristno za družbo.
Isto je z nagobčniki. tudi nagobčnik nosiš, ker tako pravijo na TV, da ščitiš sebe in druge.

In vse to so dejstva. Ne vem, kje ti vidiš podtikanja.
[/quote]

Citiral sem ti točno – in ne da se mi ponavljati. Kdor ne vidi ali noče videti – naj pač ne vidi.

New Report

Close