Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus APEL – LPP in drugi

APEL – LPP in drugi

Zakaj ne razkužujejo javnih prevoznih sredstev??? Če jih, naj kdo pove/pokaže, kako.

Vse kar je, je tole splošno obvestilo.
https://www.lpp.si/koronavirus-covid-19

Cudno, da vas to ne zanima. To bo se štala, vam povem.
Mene pa zanima, kaj pristojni pravijo na to.

Ko sem jih po mailu vprašal, zakaj ni razkužil za roke na busu, so odgovorili, ker si jih ne bi vsi razkužili…

In da buse očistijo ponoči.

Fajn…:

Mogoče je to vprašanje za Občino Ljubljana.

Napisali so “očistijo”.

Je malo razlike razkužiti od očistiti.



Ne samo za občino Lj. , ampak za vse javne prevoznike v državi.

Če bi si jih razkužil vsak ta drugi, bi bilo pol narejenega.
Kako lahko na lpp podajo totalno blesav odgovor. To bo treba še malo širše izpostaviti.

Se bojim, da ob tej kulturi ljudi tudi razkuževanje ne bi dosti pomagalo. Folk se boji vode, tuširanje (kaj šele kopanje) mu je nujno in nepotrebno zlo, ima neurejeno zobovje, že zobna nitka mu je eksotika, ščetkanje jezika čudna navada. Bi upala trditi, da so higienske navade mladih še slabše.

LPP šoferji bi lahko spet sami z gumbom pri volanu odpirali vsa vrata, ne pa da tisoče potnikov pritisne na gumb pri vratih za izstop.

Samo vprašam: ali uporabljaš zaščitne rokavice in masko, ko si na busu? Če ne, zakaj ne?

Oliva, jaz se znam obnašati v takih primerih, zato……

Me pa še vedno zanima kaj pravijo v podjetjih, ki se ukvarjajo z javnimi prevozi.

Pri LPP busih pravijo, da tehnično ni možno odpiranje vrat s strani šoferja in ne potnikov.
Ostane odpiranje z rokavico, papirnatim robcem (neokuženim oz. neuporabljenim), komolcem…
Večina ljudi še vedno nezaščiteno drži ročaje, pritiska gumbe ipd. :(((

Ej folk, NE HODITE NA BUS!

NE

Ne mi potem rečt, da vas nihče ni posvaril. V zraku zadeva ostane 30 min, na površinah pa tudi nekaj dni. Ravno na eni avtobusni vožnji je potnik, ki je to zadevo imel okužil ene pet al deset ljudi. Tudi take, ki so prišli za njim. Pa so se vsi pazili, prali roke, pa ne vem kaj.

Evo, sedaj sem vam povedal in je na vas, al se pazite, al ne . Mene za vsakega odkrito malo boli q. Več kot vas zboli, lažje dopovem dalje.

Oliva, jaz se znam obnašati v takih primerih, zato……

Me pa še vedno zanima kaj pravijo v podjetjih, ki se ukvarjajo z javnimi prevozi.
[/quote]

Kaj ti nuca na eni strani razkužen bus, če imaš na drugi tole:
https://www.zurnal24.si/slovenija/policija-poziva-ne-prepirajte-se-za-jogurt-ali-dva-343396

New Report

Close