Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Arena Pula – bolje parter ali tribuna?

Arena Pula – bolje parter ali tribuna?

Pozdravljeni,

prosim za pomoč, nekoga, ki je že obiskal kakšen koncert v Areni v Puli.
Kupujem vstopnice za ogled nastopa v Areni v Puli, pa me bega ali naj kupim vstopnice za:
– parter, vrsta 7, sedeži 5,6 ali
– tribuna, prosto sedenje?

Kje se boljše sliši? Kje je občutek koncerta boljši?

Hvala lepa za pomoč.

Tribuna ne, ker dobiš kakšnega velikana pred sabo in ne vidiš nič.
Parter in to čim višje.

Pred leti sem tam gledala Labodje jezero, sedela na “tribuni” – na kamnih in se je videlo odlično. Edini problem je bil, ker je bilo trdo za sedet, ljudje so nosili s sabo blazine, ležalčke za na plažo in take zadeve, jaz pač nisem vedela, kako to zgleda.

Bila v parterju na stojiscih, slišalo se je ok.

Čeprav je tema stara že nekaj let, bom vprašanje postavila kar tu. Koncert Duran Duran, možnosti so prosto stojišče v parterju, prosto sedišče na tribuni in prosto stojišče zgoraj na travniku. Tribuna je najdražja, travnik najcenejši. Se splača odšteti malo več za sedišče, z vidika udobja ter zvoka in pogleda? Hvala.

Bil lanina koncertu,tudi jaz predlagam tribuno,sedezni red poljuben,nekaj z a sedet pa le vzemi,beton je trd,pa tud vroc ali hladen…lp

Lani sem bila tam na koncertu, stala na parterju in je bilo super! Uspelo mi je priti v prve vrste, oder blizu, zvok in pogled super. Sicer je pa arena relativno majhno prizorišče.

Pozdravljeni!

mene pa zanima če se glasba kaj sliši izven te arene. Ce bi sli mimo arene na sorehod in bi od zunaj poslusali koncert.hvala

Seveda. Od zunaj je možen tudi pogled na oder.

Odgovor na objavo uporabnika
Polona147, 02.02.2024 ob 15:15

Čeprav je tema stara že nekaj let, bom vprašanje postavila kar tu. Koncert Duran Duran, možnosti so prosto stojišče v parterju, prosto sedišče na tribuni in prosto stojišče zgoraj na travniku. Tribuna je najdražja, travnik najcenejši. Se splača odšteti malo več za sedišče, z vidika udobja ter zvoka in pogleda? Hvala.

Moje skromnno mnenje iz izkušenj: na koncertih glasbenih skupin, ki izvaja hite in plesno glasbe, vedno stojišče.  Duran Duran je skupina, na katero smo plesali v svoji mladosti, ne pa sedeli 🙂 In ker je ozvočenje v dnašnjih časih izjemno dobro, da boš slišala koneckoncev tudi na travniku. Bolje, kot nekje v parterju v bližini zvočnikov samih.

Duran, Duran? OMG….a to še obstaja? Saj že 30 le niso naredili nič. A je keša zmanjkalo?

Wild boys pri 60 +letih LOL

Odgovor na objavo uporabnika
cofu, 27.04.2024 ob 19:50

Duran, Duran? OMG….a to še obstaja? Saj že 30 le niso naredili nič. A je keša zmanjkalo?

Wild boys pri 60 +letih LOL

Čist OK so bili in še vedno so.

A Rolling Stones te pa ne motijo – pra -pra dedki, ki še vedno dobro “žgejo”  glasbo po odrutudi v 2024.  To so bili dobri bendi svoje ere.

Pa npr.  Lenny Kravitz? leta 2019 je razprodal  areno Stožice.

New Report

Close