Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Avanture mi rešujejo zakon

Avanture mi rešujejo zakon

citat: ….. ker ostalo so pač neka tvoja prepičanja, ki jih meni skušaš vsilit.

Nope, nocem ti jih vsiliti! Drugacnost je lepa cednost.

Je pa res, da se s tabo ne strinjam. A bi se moral?

ne ne, ne rabiš se strinjat, samo ne mi vsiljevat svojih pogledov. jaz tudi tebi ne svojih, le govorim z razlogom kar govorim. marsikaj sem preuevala, da tudi spolnost tako žensko kot moško, smo pač zanimiva bitja kaj te ćem…

aja, glede jutranje erekcije, ko pravim, da ni razlog potreba ali želja po spolnosti:  . https://www.slovenskenovice.si/stil/zdravje/jutranja-erekcija-ni-to-kar-mislite-strokovnjakinja-za-spolnost-razkrila-zakaj-je-nevarno-ce-je-ni/

drugače smo se že v srednji zdravstveni šoli tudi o teh stvareh učili 🤷‍♀️..

Odgovor na objavo uporabnika
Avanturistka, 07.11.2022 ob 16:20

Bi res morala imeti slabo vest? Bi? Zato, ker si si na službenih poteh, če prilika nanese, dam duška. Z možem se globoko spoštujeva in ima lep zakon, v katerem manjka malo začimb. Pred nekaj leti, ko sem prvič odšla na službeno pot, se mi je Zelo spontano zgodila avantura za eno noč. Brez obljub, brez čustev, samo nora noč. To je bilo vse kar sem potrebovala in to je bilo točno to kar pogrešam pri možu, nor sex. Je tradicianolist, jaz pa potrebujem kdaj pa kdaj strast in ogenj, da me zagrabi in prisloni na steno in si me vzame.

Že nekaj let prakticiram občasne avanture. Takrat si dam duška in sem vse tisto kar z možem ne morem biti. Mislim, da mi avanture rešujejo življenje in zakon Zaradi njih nikogar nič ne boli, jaz pa sem srečnejša. Ni šans, da bi mož karkoli izvedel.

Sestra, ki je edini človek, ki ve za mojo »začimbo«  me obsoja zaradi početja. Njej je to varanje, zame ne. Kaj v bistvu sploh je varanje? V igri ni čustev, ne gre za isto osebo večkrat. Bi res morala imeti slabo vest, ker si začinim zakon, brez da bi moža bolelo?

 

 

SUPERCA! In ali bi bilo tebi tudi všeč, če bi tvoj mož počel ISTO z eno od svojih ljubic? Prosim, če si lahko potem poštena. Ker potem je tukaj lahko odprta zveza. Vsak füka z vsakim. KRASNO!

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 08.11.2022 ob 19:16

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 08.11.2022 ob 19:07

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 08.11.2022 ob 19:02

aja, to zbujanje s trdim pa je zgolj stvar fiziologije moškega telesa in nima veze z željo po seksu. željo po seksu mu vzbudi bejba zraven v postelji! 😉

res pa ko sem v vezi jaz rada zjutraj seksam, ma en svoj čar, boljši kot zvečer

a bejz no, kaj pa je potem zelja po seksu v budnem stanju ce ne fiziologija….ne flancaj brezveze

ti ne flancaj brezveze

nic ne flancam….tako kot je vlaznost tvoje noznice stvar fiziologije tako je dvig….v budnem in specem stanju….kot da se ti navlazis samo v objemu svojega deca…zato ne flancaj btrzveze

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 09.11.2022 ob 18:04

nic ne flancam….tako kot je vlaznost tvoje noznice stvar fiziologije tako je dvig….v budnem in specem stanju….kot da se ti navlazis samo v objemu svojega deca…zato ne flancaj btrzveze

če se teb dvigne na vsako luknjo je to tvoj problem, ne pa dejstvo vsega človeštva.

da, jaz se seksualno navlažim v objemu, dotiku, poljubu, pogledu, požiranju ljubljenega moškega, drugi me ne zanimajo. če je teb to znanstvena fantastika, to res ni moja stvar ane.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 09.11.2022 ob 18:46

če se teb dvigne na vsako luknjo je to tvoj problem, ne pa dejstvo vsega človeštva.

da, jaz se seksualno navlažim v objemu, dotiku, poljubu, pogledu, požiranju ljubljenega moškega, drugi me ne zanimajo. če je teb to znanstvena fantastika, to res ni moja stvar ane.

 

ne bluzi …..nikjer ne govorim da se ti navlazis na vsakogar, da bos pa trdila da nimas tu in tam ponoci vlaznih sanj v katerih ni tvoj dragi ali da v budnem stanju ne postanes vlazna ob kaksnem moskem ki te pritegne in ga v glavi pojahas je pa navadna laz in ti to dobro ves..zato ne flancaj in ne palamudi o teh otrocjih fantazijah ki jih pises….navdezadnje si zenska in to je dovolj hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 09.11.2022 ob 19:03

ne bluzi …..nikjer ne govorim da se ti navlazis na vsakogar, da bos pa trdila da nimas tu in tam ponoci vlaznih sanj v katerih ni tvoj dragi ali da v budnem stanju ne postanes vlazna ob kaksnem moskem ki te pritegne in ga v glavi pojahas je pa navadna laz in ti to dobro ves..zato ne flancaj in ne palamudi o teh otrocjih fantazijah ki jih pises….navdezadnje si zenska in to je dovolj hehe

mi je čisto vseeno kaj ti bluziš o meni, moje resnice tvoje bluzenje ne spremeni. 🤷‍♀️

 

“To je bilo vse kar sem potrebovala in to je bilo točno to kar pogrešam pri možu, nor sex.” – Kje so sedaj tiste, ki nakladajo da se zatrapajo v dušo človeka. Bullshit…

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 09.11.2022 ob 19:46

mi je čisto vseeno kaj ti bluziš o meni, moje resnice tvoje bluzenje ne spremeni. 🤷‍♀️

 

nima veze vseeno ali ne….kaj takega kot je tvoja resnica ne obstaja, zgolj dejstva in ta so da imas tu in tam ponoci mokre sanje in  da se vzburis tudi na drugega moskega….to je vse in nobeno tvoje flancanje tega ne spremeni….verjetno te je tega sram v sebi ker opletas z nekimi pesniskimi ljubezni o svojem moskem a tako pac je v reali hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 09.11.2022 ob 19:52

nima veze vseeno ali ne….kaj takega kot je tvoja resnica ne obstaja, zgolj dejstva in ta so da imas tu in tam ponoci mokre sanje in  da se vzburis tudi na drugega moskega….to je vse in nobeno tvoje flancanje tega ne spremeni….verjetno te je tega sram v sebi ker opletas z nekimi pesniskimi ljubezni o svojem moskem a tako pac je v reali hehe

tvoje laži o meni ne palijo pri meni 🤷‍♀️

Ti globoko spostujes moza? Ti se sebe ne spostujes, kaj sele njega. Sam nase mislis. Taki nimate vesti.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 09.11.2022 ob 22:00

tvoje laži o meni ne palijo pri meni 🤷‍♀️

moje laži?začni pri svojih, namrec si pozabila da si ti zapisala da se moski ponoci zbujajo s trdimi itd….sam sem ti samo zapisal da to velja za zenske da se zbujate z vlazmi in sanjami ki ne vkljucujejo partnerja…ti si zenska torej velja to zate…pravis da si naravaslivka po poklicu torej ves da fiziologija ima svoje zakonitosti ki jih ne mores vedno kontrolirati….in tudi ne vem zakaj bi tako odprto zensko kot se predstavljas, nezavrto v spolnosti, lepo, orivlacno samozavestno bilo sram  da se tu in tam vzburi na drugega moskeg ki ni njen partner …..to je vse….in se se jaz lazem o tem o zenskah in tebi….da te se 1x spomnim….zacela si ti…lp

Pisala sem o jutranji erekciji, ki vecinoma nima veze z spolno vzburjenostjo, prilepila sem en clanek seksologinje na to temo pa se napisala, da smo se o teh zadevah ucili v zdr.soli.

Ne bluzi, mene ni sram, samo lagala pa ne bom, da sem se kdaj vzburila na drugega, ko sem v vezi. Niti enkrat. Meni je pojnt veze, da me rajca dragi, ne drug. Ti pa ce verjames ali ne tvoj problem, nima to nobene veze z meno.. glede na to, da si za varanje in imas ocitno opravke z varajocimi zenskami je razumljivo, da vse meces v isti kos. Ampak mene v njemu ni 🤷‍♀️

041274158 pokliča al sms

Bravo punca ena redkih, ki razume, da je to le sex brez čustev.

Jaz sem uničil prelepo zgodbo, ker žena tega ni razumela.

Več let sem poskušal s pogovorom, da potrebujem ogenj v sexu, experimentiranje itd…

V vsem ostalem je bila čudovita oseba in ja žal mi je, da sem jo izgubil…

Jbg life…

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 07.11.2022 ob 16:23

Ja, varaš. Sebe in moža.

Napacno ! Zenska zivi

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 07.11.2022 ob 16:29

Kaj bi rada, aplavz ker si ponosna vlačuga?

Ni vlacuga !

Kot pise Zacini si kar pogresa .

Ti sebe vprasaj kaj si !

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 11.11.2022 ob 07:45

Pisala sem o jutranji erekciji, ki vecinoma nima veze z spolno vzburjenostjo, prilepila sem en clanek seksologinje na to temo pa se napisala, da smo se o teh zadevah ucili v zdr.soli.

Ne bluzi, mene ni sram, samo lagala pa ne bom, da sem se kdaj vzburila na drugega, ko sem v vezi. Niti enkrat. Meni je pojnt veze, da me rajca dragi, ne drug. Ti pa ce verjames ali ne tvoj problem, nima to nobene veze z meno.. glede na to, da si za varanje in imas ocitno opravke z varajocimi zenskami je razumljivo, da vse meces v isti kos. Ampak mene v njemu ni 🤷‍♀️

Da te podkurim za dobro jutro vlazna peska.

Zenska imas ON  OOF knof ?

Ko je doma je na ON in Vlaga 99%,

ko prestopi prag  je OOF in Vlago na 0% , da nemoze uci tuji onet !

Taksnih slovenk je zelo malo.

 

Drolje in kurbirji ne živite dolgo. Vas poberejo infarkti ali picajzli.

Nikakor ne podpiram varanja, ampak dejstvo je, da si vzameš, kar potrebuješ? A kdo trpi zaradi tega?  Ne, le bolje se počutiš, oziroma se vsake toliko nagradiš. Če tega ne bi naredila, bi bila zamorjena, neizpolnjena in posledično bi sledil razpad zakona. Sledi svoji želji in ne razglašaj naokoli, niti sestri, da se kdaj slučajno ne zagovori.

v tej eno leto stari temi je kar neki ognja, strasti v debati….. ok. lansko leto je bilo res vroče, bolj tako jebaško..😀

to leto je nenormalno mokro… ampak se mi zdi, da so ženske čedalje bolj suhe..

spodej…

bomo videli… oz. živi bili pa videli..

kaj bo drugo leto.. v tem času..

Vsaka Zadeva pride ENKRAT na dan in tudì tvoja bo. Misliš, da je mož tako neumen, da ne sluti kaj počneš??? Do takrat pa uživaj dokler ne poči bomba ( mogoče spolna nalezljiva bolezen) pri toliko menjavanju partnerjev se mi zdi čudno, da se še ni zgodilo.

Potrebna kurbica ..dnar je pa dobr od moza😂😂😂😂

Julij Cezar

07.11.2022 ob 18:06

Odgovor na objavo uporabnika

boze, 07.11.2022 ob 18:04

kurva zabita

 

npises da se spostujeta….

 

brez besed kera zaostalost

 

nvs kaj je spostovanje

 

ti ne ves kaj je slovnica hehe….avtorica…ko potegnes crto ti je vedno zal za tistimi ki jih nisi pojahala….tiste ki si jih se jih itak ne spomnis hehe

Uf, kako bi ti privoščil, da bi bila to tvoja žena. Sicer pa potrošni material se itak po uporabi takoj zavrže

Plehka si, če te zadovolji spolnost z neznanci, brez čustev. Kot ženska še bolj. Pišeš pa kot da tvoj mož ne zna sexat, vsak ljubimec, četudi za eno noč, je pa v postelji idealen?! Zame izguba časa ukvarjanje z moškimi, kaj šele, da bi imela poleg enega, še ljubimca.

New Report

Close