Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Avanture mi rešujejo zakon

Avanture mi rešujejo zakon

Odgovor na objavo uporabnika
Avanturistka, 07.11.2022 ob 16:20

Bi res morala imeti slabo vest? Bi? Zato, ker si si na službenih poteh, če prilika nanese, dam duška. Z možem se globoko spoštujeva in ima lep zakon, v katerem manjka malo začimb. Pred nekaj leti, ko sem prvič odšla na službeno pot, se mi je Zelo spontano zgodila avantura za eno noč. Brez obljub, brez čustev, samo nora noč. To je bilo vse kar sem potrebovala in to je bilo točno to kar pogrešam pri možu, nor sex. Je tradicianolist, jaz pa potrebujem kdaj pa kdaj strast in ogenj, da me zagrabi in prisloni na steno in si me vzame.

Že nekaj let prakticiram občasne avanture. Takrat si dam duška in sem vse tisto kar z možem ne morem biti. Mislim, da mi avanture rešujejo življenje in zakon Zaradi njih nikogar nič ne boli, jaz pa sem srečnejša. Ni šans, da bi mož karkoli izvedel.

Sestra, ki je edini človek, ki ve za mojo »začimbo«  me obsoja zaradi početja. Njej je to varanje, zame ne. Kaj v bistvu sploh je varanje? V igri ni čustev, ne gre za isto osebo večkrat. Bi res morala imeti slabo vest, ker si začinim zakon, brez da bi moža bolelo?

 

 

“Je tradicionalist, jaz pa potrebujem kdaj pa kdaj strast in ogenj, da me zagrabi in prisloni na steno in si me vzame.”

Ni to, da je tradicionalist, ampak da ni dominanten, vsaka ženska rabi, da jo moški zagrabi, porine ob steno in si jo vzame, kako bo pa drugače doživela orgazem, v postelji ni demokracije, en dominira, en se pa podredi in če tip tega nima v sebi, se ženska med seksom težko počuti kot ženska.

Ves..meni je smesno,ko nekdo napise…se imava rada ,se spostujeva…a si privoscim skok cez plot….

Bom takle zapisala,kaj ce si ti na ta drugi strani…tisti prevarani..bos se vedno trdila/ a ,da se imata rada in spostujeta…

 

Z možem se globoko spoštujeta 🤣

5 strani bedakov, ki odgovarjajo na izmišljene zgodbice…

…možno SAMO na MON-u:)))

Vlačuga prfuknjena gnusna. Tebe bi moru en v rt pofukat da tud sedet nebi mogla gravža. Fuj

Ali si se vprašala, če bi bilo obratno in on druge potem dona še tebe. Ti bi mu ga pa še pofafala, dan pred tem je bil pa z drugo.

daj no daj. idi pisat pravlce kam drugam.  haahhahaha  ti  si lezbika.  lezbača ki pisari, ker je naredila psihologijo faks in seda jse malo igraš tuki neke pravlce fiktivne. ki so plod tvoje domišljije.  hahaha   lezbika revica.

občasna avantura brez custev, jz ne vidim problema. jednom se živi

Bravo, si prava narcisa-vlačuga!

Ti ne ločiš pojmov

Začinit zakon ne pomeni, da seksaš tu in tam z drugim.

Začinit zakon pomeni,da v zakon pripelješ nekoga, da vama polepša posteljne aktivnosti. Se pravi trojčka.

In ja.. To kar počneš je varanje

 

Okolica vam lahko vzame vse. Denar, zdravje, nepremičnine, premičnine, celo življenje,…. Le enega ne! Pošten odnos oz. karakter. Tega si vzamete lahko le sami sebi. V vašem primeru dvojno življenje, ki temelji na laži. Vendar lažete sami sebi, ne partnerju. Zaradi trenutka mesnega užitka. Vendar je to minljivo, ostane le še partnersko spoštovanje. To pa odloča o našem starostnem življenju ter zadnjih trenutkih bivanja. Sedaj boste rekli ” haha, kaj me briga kako bo”, a prav kmalu boste rekli “zakaj” in se spomnili mojega komentarja. Niste edini, niti zadnji. Eden mi je nekoč rekel “ne delaj drugemu, kar ne želiš sebi, kajti pride dan ko bi se želel vrniti, a je prepozno” Nikoli ni prepozno. Predlagam, da se z partnerjem pogovorite in začnete novo poglavje, ne glede na posledice. Hočete stabilnost a vseeno uživati?!

 

    Tudi če je “pravljica”, prebere pa jo veliko ljudi. Npr. tudi vi. In morda……..

Žal je danes to “normalno”!

Pravilno. Delaj kar ti je všeč. Ne poslušaj teh bebcev tu gor.

Pa zase obdrži.

Dej posl kontakt jest bi tud kaksno noro avanturo

Enkrat se zivi.

 

New Report

Close