Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek avtoimuna bolezen: vnetje krvnih žil

avtoimuna bolezen: vnetje krvnih žil

Nekako takole gre ime: vegenerjeva glarometrija.
Ve kdo kaj o tem?
Hvala.

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

Po letu in pol hudih, pa vendar zelo značilnih simptomov, so jo naši “vrli” zdravniki končno diagnosticirali tudi pri moji mami.

Imeli smo to srečo, da je naletela na drugo zdravnico, ki je v trenutku prepoznala bolezen, ki jo njen kolega ni znal.

S to boleznijo, vaskulitis, smo se srečali na Pediatrični kliniki. Moj otrok pa je prebolel Kawasakijev sindrom.

LP, LEA

Pozdravljeni!

Mi zna kdo povedati kaj več o WEGENERJEVI GRANULOMATOZI?
Kako se to zdravi?
Je to sploh ozdravljiva bolezen?

Hvala
Tina

tina kaj konkretno te zanima? sama imam to diagnozo..pusti mail..

[email protected]

prosim če mi poveš kako to zdravljenje poteka. Moja mami so potrdili sedaj to wegenerjevo granulomatozo, pa me kaj več zanima o tem, saj o tem zelo malo piše…

hvala
Tina

Spoštovani !
Tudi sam se zdravim proti tej bolezni.Ali poznamo tudi kakšno domače zdravilo ( brez kemije- farmacije )?
Hvala in lep pozdrav !

[email protected]

Pozdravljeni, tudi meni so odkrili wegenerjevo bolezen vaskulitis. Od meseca marca se zdravim z medrolom (največja doza je bila 100mg, v bolnici tudi 3 dni 1000). Dobival sem tudi zdravilo endoxan 2x, vendar se mi je stanje poslabšalo. Sedaj so mi odredili novo zdravljenje z biološkimi zdravimi mathera in medrolom, ki mi ga zmanjšujejo z vsako dozo (sedaj imam 48mg). Zanima me, ali ima kdo izkušnje s to boleznijo ter zdravljenjem.

Hvala in lp,

Dragan

New Report

Close