Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Azovstal

Azovstal

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 18.05.2022 ob 20:13

ja, ker tudi rusi kradejo ukrajincem.

Seveda, najbolje da pustijo ofarbane v Ukrajinsko kamuflažo, da jih lastni potem napadejo 😀

Si že videl primer separatističnega (ker jih uporabljajo samo separatisti, kar je še eno dejstvo, ki govori v prid temu, da je tank Ukrajinski) tanka v uporabi še vedno ofarbanega v Ukrajinskih barvah? Jaz spremljam kar podrobno, pa še nisem zasledil.

seveda so, mal pobrskaj:

 

pa oklopi se od raznih kur in BBC ker niso vredne pol škafa mrzle vode. Oboji imajo tako močno propagando da ne moreš nobenemu verjet. se spomniš ko je ruski  tank sprašil vod ukrajincev ker so mislili da je njihov? tega je morje.

sranje od foruma mi ne pusti linka

pojdi na http://forums.airbase.ru/viewforum.php?id=203pa mal pobrskaj

glej pod ukrajina, krim in novorussija.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 18.05.2022 ob 20:32

seveda so, mal pobrskaj:

 

pa oklopi se od raznih kur in BBC ker niso vredne pol škafa mrzle vode. Oboji imajo tako močno propagando da ne moreš nobenemu verjet. se spomniš ko je ruski  tank sprašil vod ukrajincev ker so mislili da je njihov? tega je morje.

sranje od foruma mi ne pusti linka

pojdi na http://forums.airbase.ru/viewforum.php?id=203pa mal pobrskaj

Tisti tank ni bil Ruski, ampak Ukrajinski. Kar lepo so svoje trofnili 🙂

In to, da mi rečeš naj si sam poiščem vir za tvojo trditev je malce lovska.

ma va fa napoli. če mi ta kurčev forum ne pusti linkov popat. Sem ti dal napotek? Sem. Če se ti ne da, al pa če si tako lesen, ti ne morem pomagat, če pa trolaš, ti pa nočem. Pa beri ta kurčeva trobila, ki jih že bereš, še naprej. Meni dol visi.

Ja, super izgovor, ko ne moreš podkrepiti izjave z ničemer 😀

hej… morda pa….

( https://rumble.com/v140bba-bill-maher-mothers-day-message-on-ministry-of-truth.html ) bi poslusal tole. Zanimivo sporocilo tako tebi kot nam vsem ostalim.

Srecno…

Odgovor na objavo uporabnika
Oh no no no no no, 18.05.2022 ob 21:57

Ja, super izgovor, ko ne moreš podkrepiti izjave z ničemer 😀

sem ti dal vir- poln forum takih bebcev, ki se kot ti radi predrkavajo in ne morejo sprejet da oboji zgubljajo v desettisočih in da je spravil putin na kolena rusijo in evropo. Je pa ena razlika- tisti forum je za razliko od mona poln folka ki pozna opremo. Jaz je ne- ker mi dol visi in se mi ne da ubadat s tem.

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 18.05.2022 ob 23:36

hej… morda pa….

( https://rumble.com/v140bba-bill-maher-mothers-day-message-on-ministry-of-truth.html ) bi poslusal tole. Zanimivo sporocilo tako tebi kot nam vsem ostalim.

Srecno…

Maher je preveč enosmern da bi ga jemal resno.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 19.05.2022 ob 06:41

sem ti dal vir- poln forum takih bebcev, ki se kot ti radi predrkavajo in ne morejo sprejet da oboji zgubljajo v desettisočih in da je spravil putin na kolena rusijo in evropo. Je pa ena razlika- tisti forum je za razliko od mona poln folka ki pozna opremo. Jaz je ne- ker mi dol visi in se mi ne da ubadat s tem.

Ni res, dal si nič od nič. To je tako kot bi jaz tebi dal link od gugla, pa ti rekel znajdi se. Ampak ne, vsako svojo trditev sem podkrepil z nečim, ker ne govorim kar nekaj na pamet, kar očitno počneš ti.

zmeni se z adminom- ne morem ti dat linkov, ker mi jih forum ne spusti čez.

še enkra, greš na : forum balancer, najdeš ukraina krim in novorussia, greš na teme in vsaka ima tone slik iz tistega konca in ugibanja zraven od kje so čigava in od kdaj.

če si s tem ne moreš pomagat, bohpomagej. Sicer škoda, ker so slike, ki jih naši mediji ne dajo.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 19.05.2022 ob 06:47

Maher je preveč enosmern da bi ga jemal resno.

Tip je preveč zagledan v relacije izpred 50+let in pozablja, da Rusov v resnici ne mara nihče iz njihove okolice, ker imajo z njimi pretežno slabe do katastrofalne izkušnje.

WD, poglej… pritisni eno stran (presledek, prilepi povezavo,presledk). Poizkusi z oklepajem. Nisi edini, ki se mora s tem ubadati, Sam sem bil ze kar nekajkrat blokiran (sicer ne vem zakaj), youtube mislim, da so precej zablokirali…enostavno znajdi se. In se, nikoli ne nalimaj le povezavo. Napisi besedo ali dve, prilepi link kot sem ti opisal in v novi vrstici se lep pozdrav nam vsem.

Poizkusi, morda bo slo

WD, Bill se je mocno obrnil ob tem kovidu. Na zacetku je kar vpil in bentil, potem pa korak po korak…danes je zopet vredno malce poslusati. Zapomni si, da zivi v Kaliforniji kjer je velika in povsem nepotrebna diktatura. Ljudje trumoma zapuscajo Kalifornijo in se selijo v Arizono, Texas, Florido. Amerika je v ogromnem vrtincu….

Se danes ne razumem, kje vi dobivate informacije, da Rusov nihce vec ne mara. Dejansko so vsakemu dosegljivi podatki, da le 20% drzav pospira sankcije in vojno v Ukrajini. Slovenija je zal med njimi.

*0% drzav pa ne, da ne omenjam populacijo…ta stevilka je se veliko vecja.

Prav pritiski IMF in svetovnih bank in posredno ZDA, so pripeljali, da je postalo zelo mjocno gibanje za…ozivitev neuvrscenih. Nehru in Tito sta to zacela, sedaj pa se na noge postavlja Afrika. Vsakdo, ki ima se nekaj sivih celic med usesi vidi hipokriticnost zahoda. Nihce noce pisati o najvecji humanitarni katastrofi tega stoletja, Jemnu.

Ob “trpljenju” ukrajinskih naciustov pa tocite krokodilske solze. In povsem pozabljate, da so nacisti vozili Slovence v kanclagerje, da o nacisti in njih podrepniki zeleli uniciti Slovenijo.

Mimogrede, a poznate izvor besede suzenj?

se en zanimiv video. Kdor le razume anglesko naj, prosim, poslusa tja do konca. Omenjena je stevilka vojakov kateri so se predali in celotno politicno ozadje tega trenutka. Prevsem ZDA.

( https://www.youtube.com/watch?v=QUsBuAYzuKY )

Wd, poslusaj in potem se zadebatirajva.

rusije na mara svet ki kaj velja, sicer pa pleh:

https://9gag.com/gag/a81zBAp

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 19.05.2022 ob 15:15

se en zanimiv video. Kdor le razume anglesko naj, prosim, poslusa tja do konca. Omenjena je stevilka vojakov kateri so se predali in celotno politicno ozadje tega trenutka. Prevsem ZDA.

( https://www.youtube.com/watch?v=QUsBuAYzuKY )

Wd, poslusaj in potem se zadebatirajva.

tega pa ne poznam, bom poslušal zvečer.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 19.05.2022 ob 09:34

zmeni se z adminom- ne morem ti dat linkov, ker mi jih forum ne spusti čez.

še enkra, greš na : forum balancer, najdeš ukraina krim in novorussia, greš na teme in vsaka ima tone slik iz tistega konca in ugibanja zraven od kje so čigava in od kdaj.

če si s tem ne moreš pomagat, bohpomagej. Sicer škoda, ker so slike, ki jih naši mediji ne dajo.

Ne, tudi meni ni pustilo youtube linka čez, pa sem ti povedal naslov. Kasneje sem ti še skrinšot nalimal iz videa. Ti nisi dal nič. To je kot prvo. Kot drugo, še celo si priznal da opreme ne poznaš, torej govoriš nekaj na pamet.

ne poznam je dovolj v detajle- zato ne govorim ničesar. špekulirat zna vsako tele, meni se s tem ne da ubadat. Pravim samo da ti ni treba verjet vsega kar se sliši. Če rabiš še nekoga za debatirat, sori nisem pravi, če debatiram s teboj, je vseeno če debatiram s sabo- ne odnesem nič novega. Zato iščem vire, mon pa med vire ne spada.

Uuuuuu… pa si me cist potouku. Isces vire? Hm… vprasljivo, najmanj.

Drugace pa, koliko so jih “evakuirali” iz Azovstala? Mislim ej, ti si vir … 🙂

New Report

Close