Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu backa ločitev?

backa ločitev?

Nodič, misliš da mi jo boš prvo minuto speljal?!?

Kga pa rapataš?

backa ljuba, spust mi jezička; sam tolk da pridem do zraka:-)))

Sem pa že rekla: hmmmm, le kje si?

Backa želim ti cmokati in gnesti tvojo ritko..mm..

Novo ženičko iskal. Hmm, kakšen kozel sem! Mislil da tako fletno najdem, a kaj ko je ni! Si pač edina in enkratna. Zato sem ponižno prišel nazaj k tebi in tvoje prečudovito mednožje..

Nodl!! grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, presneti mulc!

Saj ti to vedno pravim……žene se drži, je pač tako na tem svetu!

Ondi, pa koliko let imaš, detece?
Saj si čisto fleten, ampak v vrtcu pa nisem več. Sem ti povedala, kakšna sem, pozabu? Da me vidiš, bi tekel okol vogla pred mano….ha ha!

A naj ti bo, poljubčka ti dam…..na liček.

Tebe sem mislil, tebe backa prikupna! Sam ne vem al si že bivša, saj ločitve vsaj uradno še ni blo!

Ja, a je treba uradno?
Potem pa le spelji zadevo. Saj res, jaz pa kar gobček gonim, ti bi pa samo rad speljal stvari do konca…..

Prav. Sem pripravljena. Reci, srček!

Backa moja, ne mulkotu poljubčkov pošiljat! In ne mu po pravici povedat kakšen biser si, bo mulc res znorel! Uf, ko bi on vedel… Sam mu ne povem:-)))

Ljubico pa vzameš še kakšno?

Bom:

LJUBIM TE KRALJICA MOJIH SANJ, LJUBIM TE BOLJ KOT ŽIVLJENJE SVOJE, BOLJ KOT MOJE OČI KI TE VIDIJO, BOLJ OD SVOJEGA NOSU KI TE VONJA….BOLJ OD SONCA KI MI SIJE……………BOLJ OD VSEGA PRINCESKA NAJSLAJŠA!!!!

hmm Maja, a lahko varam svojo ženičko kar tako pred njenimi očmi??? Jap, vzamem; saj tega moja draga backa menda ne bere..

To pa sam veš kaj lahko pred njenimi očmi in kaj ne. Pa tudi za ločitev se boš moral sam odločiti. Pa mislim, da ni problem v tem. Glede na to, kako zelo jo ljubiš, ne rabiš nobene ljubice. Saj ona tudi tebe ljubi, tako da….

O, seveda, ha ha, znaš lepo pisat….lepo, lepo, lepo!
A to vem že od nekdaj, princ moj…..

Še kaj?

Hmmm, kako me ona ljubi? Ne vem. Nodiju poljubčke pošilja… A za trojčka nisi Majči??

Kako pa ti ljubiš nji, če jo nam vsem ližeš, poljubljaš,…:))) Saj je vseeno. Paše!
Srči, sem za vse, kjer si ti zraven!

Torej veš???

Ja, še nekaj je: Ljubim in obožujem te! Obožujem tvoje dišeče laske, tvoj vratek, ustka, tvoje bradavičke in ritko, luliko najbolj….. No saj: tudi vsakega tvojega prstka nežnega, rokice, nogici, ops pozabil na prelepe očke… vse, skratka vse kar je na tebi in v tebi…Dovolj?

No lepo, lepo!
Ližem in poljubljam itak vsem, saj če backe ni zraven, sem čist izgubljen! Izgubim glavo, potem pa poljubljam in ljubim vse okoli sebe! A ni to lepo??

na, zdaj pa ne prideš do zraka, pa praviš da vse veš od nekdaj…

Vem, kako lepo pišeš. To vem. Pa še res je, ha ha.
A ločil se zdaj sploh nisi? Kako to?
Čudno, čudno….blekaš o tem, potem pa …… nič?

Kopitljam med vrati, v divjem diru, ha ha……poljubčka!

Bi se, sam če bi ustrezno zamenjavo dobil! PA JE NI, KRALJICA ANGELSKA!

Poljubčka! Pijan sem od tvoje nežnosti in lepote, pijan sem od ljubezni in strasti do tebe.. Pijan sem od tvoje podobe! Zastrupila si me s svojimi čari, zastrupila si me tako da sem tvoj suženj, suženj od sanj o tebi!

New Report

Close