Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Banda VW-jevska in Renault-ovska

Banda VW-jevska in Renault-ovska


mitshubishijev motor je bil v volvu sin v 40 pred 20 let,to je bil gdi motor, vmse je mitshubishi šel v maloro zaradi goljufanja pri emisijah in porabi, renaultov motor je bol 1.9 dti v volvu, volvov pa 2.5 l petvaljnik v safranu, zdaj ima volvo motorje od peugeota ( 1..6 hdi), audi ima zgolj hišne motorje vw koncerna, opel pa motorje od fiata ( 1.3 in 2.0 in isuzuja (1.7) itd[/quote]

Boldano drži, drugo pa ne. Fantje a gremo na jesen v Vancouver, da ne boste več kozlarij klatili![/quote]
cepec, vse kar sem napisal o motorjih 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drži, tudi to ,da si ti bedak ki se ne spozna na motorje in njihov izvor;

peugeot 1.6 hdi motor se vgrajuje v : forde, volvo, bmw 1,mini,citroen…

zakaj pa ne omeniš najboljše volvotove mašine? D5 164 KM? T5 225KM, T6 273 KM? 2.4 170 KM?
Ni šans da kupim Volvota, če nima njihove mašine pod havbo…[/quote]
to da je volvo kitajski te tudi moti? avto proizvajalci so zgolj sestavljalci avtomobilov, sestavni deli pa pridejo od marsikje, veliko delov je tudi iz slovenije itd[/quote]

Nič me ne moti da je lastnik kitajc…so vsaj dobili finance, da so lahko razvili vrhunske dizajne zadnjih modelov…


mitshubishijev motor je bil v volvu sin v 40 pred 20 let,to je bil gdi motor, vmse je mitshubishi šel v maloro zaradi goljufanja pri emisijah in porabi, renaultov motor je bol 1.9 dti v volvu, volvov pa 2.5 l petvaljnik v safranu, zdaj ima volvo motorje od peugeota ( 1..6 hdi), audi ima zgolj hišne motorje vw koncerna, opel pa motorje od fiata ( 1.3 in 2.0 in isuzuja (1.7) itd[/quote]

Boldano drži, drugo pa ne. Fantje a gremo na jesen v Vancouver, da ne boste več kozlarij klatili![/quote]
Jp, gremo v VW – ancouver

Boldano drži, drugo pa ne. Fantje a gremo na jesen v Vancouver, da ne boste več kozlarij klatili![/quote]
cepec, vse kar sem napisal o motorjih 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drži, tudi to ,da si ti bedak ki se ne spozna na motorje in njihov izvor;[/quote]

pozorno preberi, kdo za koga dela motorje:
http://www.mitsubishi-motors.com/en/index.html

Sicer so pa vso znanje o motroroznanstvu dobili kot ladjedelci z najuspešnejšimi ladijskimi motorji!

Kar jim zamerim pa je, da so v svoje svje vgrajevali WW v času krize!


A si ti tud na unga sfriziranga bemflna neletu?[/quote]

Sem, ja.
Samo, sem ga opazil šele, ko sem bil mimo. Zaradi dimne zavese se ni nič videlo, kaj je pred menoj.

______________________


cepec, vse kar sem napisal o motorjih 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drži, tudi to ,da si ti bedak ki se ne spozna na motorje in njihov izvor;[/quote]

pozorno preberi, kdo za koga dela motorje:
http://www.mitsubishi-motors.com/en/index.html

Sicer so pa vso znanje o motroroznanstvu dobili kot ladjedelci z najuspešnejšimi ladijskimi motorji!

Kar jim zamerim pa je, da so v svoje svje vgrajevali WW v času krize![/quote]

Tipkovnica me ebe, tko je če tipkaš na tikovnco, narejeno za vzhod.
svje=avte!

Hja das Auto so sanje večine Boškotov in pa slovenskih kmetov…za njih je samo to avto….

Raje hodim peš, kot da toliko preplačam en usran zastarel, neopremljen z dodatno opremo, pa še trd das Avto…


cepec, vse kar sem napisal o motorjih 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drži, tudi to ,da si ti bedak ki se ne spozna na motorje in njihov izvor;[/quote]

pozorno preberi, kdo za koga dela motorje:
http://www.mitsubishi-motors.com/en/index.html

Sicer so pa vso znanje o motroroznanstvu dobili kot ladjedelci z najuspešnejšimi ladijskimi motorji!

Kar jim zamerim pa je, da so v svoje svje vgrajevali WW v času krize![/quote]
volvo je imel z mitsubishijem skupen posel na Nizozemskem kjer so delali skupaj carismo in volva v40 ins40, bencinski motorji so bili japonski , ki so takrat uvedli gdi tehnologijo, dizli so bili renaultovi, sta pa bila oba avta narejena na isti platformi, to kar ti gor limaš je pa dobava ladijskih motorjev za volvo penta, potem so japonci še sodelovali z psa koncernom in na koncu z vw, par let nazaj je izbruhnil škandal s prikrivanjem porabe in emisijami in so končali v rokah nissana oz renaulta, konec zgodbe; eno je osebni program vozil, drugo je težka industrija, renault je tudi prodal svoj kmetijski program ker se jim ni več izplačal pa so bili eni večjih proizvajalcev traktorjev recimo

Vozim Renaulta pa me na cesti ovirate z BMWji, Audiji in ne vem kakimi avti ker se po cestah s temi fancy avti vozite ko 90 let stare mame ki je izpit opravljala med 2. svetovno vojno.

pozorno preberi, kdo za koga dela motorje:
http://www.mitsubishi-motors.com/en/index.html

Sicer so pa vso znanje o motroroznanstvu dobili kot ladjedelci z najuspešnejšimi ladijskimi motorji!

Kar jim zamerim pa je, da so v svoje svje vgrajevali WW v času krize![/quote]
volvo je imel z mitsubishijem skupen posel na Nizozemskem kjer so delali skupaj carismo in volva v40 ins40, bencinski motorji so bili japonski , ki so takrat uvedli gdi tehnologijo, dizli so bili renaultovi, sta pa bila oba avta narejena na isti platformi, to kar ti gor limaš je pa dobava ladijskih motorjev za volvo penta, potem so japonci še sodelovali z psa koncernom in na koncu z vw, par let nazaj je izbruhnil škandal s prikrivanjem porabe in emisijami in so končali v rokah nissana oz renaulta, konec zgodbe; eno je osebni program vozil, drugo je težka industrija, renault je tudi prodal svoj kmetijski program ker se jim ni več izplačal pa so bili eni večjih proizvajalcev traktorjev recimo[/quote]

Audi ima mutshibushijeve-original pogone, ter menjalnike ;), nalimano pa zgleda, da slabo razumeš ;), sicer bi ti bilo jasno, kdo komu kaj in kako, recimo tudi to, kdo dela renaultu določene motorje, kako sta v španoviji honda in renault, mithibushi pa itak z večino na neki točki, namreč večinoma vsi pogoni razen x driva ta je hondin, so njegovi!


volvo je imel z mitsubishijem skupen posel na Nizozemskem kjer so delali skupaj carismo in volva v40 ins40, bencinski motorji so bili japonski , ki so takrat uvedli gdi tehnologijo, dizli so bili renaultovi, sta pa bila oba avta narejena na isti platformi, to kar ti gor limaš je pa dobava ladijskih motorjev za volvo penta, potem so japonci še sodelovali z psa koncernom in na koncu z vw, par let nazaj je izbruhnil škandal s prikrivanjem porabe in emisijami in so končali v rokah nissana oz renaulta, konec zgodbe; eno je osebni program vozil, drugo je težka industrija, renault je tudi prodal svoj kmetijski program ker se jim ni več izplačal pa so bili eni večjih proizvajalcev traktorjev recimo[/quote]

Audi ima mutshibushijeve-original pogone, ter menjalnike ;), nalimano pa zgleda, da slabo razumeš ;), sicer bi ti bilo jasno, kdo komu kaj in kako, recimo tudi to, kdo dela renaultu določene motorje, kako sta v španoviji honda in renault, mithibushi pa itak z večino na neki točki, namreč večinoma vsi pogoni razen x driva ta je hondin, so njegovi![/quote]
se pravi quttro pogon je od mitsubisihja? in menjalniki so tudi japonski? in to samo v audiju? v vw so pa čigavi menjalniki? sem pa skoz mislil, da je quttro audijev izum no očitno sem bil v zmoti)))

še tole bo dodal, kolior je meni poznano audi uporablja za prenos torsenov diferencial, medetem ko ima mitsubishi prenos preko viskozne sklopke; bo pa jutri vprašal kolega , ki ima v malem prstu audije da mi pove čigavi so menjalniki, kolikor vem, dobavlja avtomatske menjalnike audiju zf,

Audi ima mutshibushijeve-original pogone, ter menjalnike ;), nalimano pa zgleda, da slabo razumeš ;), sicer bi ti bilo jasno, kdo komu kaj in kako, recimo tudi to, kdo dela renaultu določene motorje, kako sta v španoviji honda in renault, mithibushi pa itak z večino na neki točki, namreč večinoma vsi pogoni razen x driva ta je hondin, so njegovi![/quote]
se pravi quttro pogon je od mitsubisihja? in menjalniki so tudi japonski? in to samo v audiju? v vw so pa čigavi menjalniki? sem pa skoz mislil, da je quttro audijev izum no očitno sem bil v zmoti)))[/quote]

Kaj nisi prebral linka ki sem ti ga nalepil? Tam vse lepo piše.

Audi ima mutshibushijeve-original pogone, ter menjalnike ;), nalimano pa zgleda, da slabo razumeš ;), sicer bi ti bilo jasno, kdo komu kaj in kako, recimo tudi to, kdo dela renaultu določene motorje, kako sta v španoviji honda in renault, mithibushi pa itak z večino na neki točki, namreč večinoma vsi pogoni razen x driva ta je hondin, so njegovi![/quote]
se pravi quttro pogon je od mitsubisihja? in menjalniki so tudi japonski? in to samo v audiju? v vw so pa čigavi menjalniki? sem pa skoz mislil, da je quttro audijev izum no očitno sem bil v zmoti)))[/quote]

Kaj nisi prebral linka ki sem ti ga nalepil? Tam vse lepo piše.

Preberi link, pa ti bo vse jasno, ne boš rabil spraševati!

Preberi link, pa ti bo vse jasno, ne boš rabil spraševati![/quote]
lej ti trdiš, da je quattro pogon razvil mitsubishi, in to je pogon, ki ga uporablja audi, če to tdrži enostavno navedi v katerih modelih se uporablja pri audiju mitsubishijev pogon in menjalnik?
se mi zdi malo čudno, da je vw dobavljal Japoncem motorje in da bi Japonci audiju dobavljali svoje pogone,

Preberi link, pa ti bo vse jasno, ne boš rabil spraševati![/quote]
še tole dodam, nikoli ne odpira linkov, ki jih limajo neznanci, ki lažejo, zgolj varnostni ukrep

Preberi link, pa ti bo vse jasno, ne boš rabil spraševati![/quote]
še tole dodam, nikoli ne odpira linkov, ki jih limajo neznanci, ki lažejo, zgolj varnostni ukrep[/quote]

Lej kaj ti naj potem jaz, brati nočeš, zgleda da si link na neki točki odprl, saj si sam napisal, tako da je tisto, kao ne odpiraš zaradi varnosti, malo mimo.
Torej vprašaj kolega, ki itak vse ve, ti bo morda povedal prav, morda pa ne in še vedno ne boš vedel, dokler ne boš prebral iz kakega verodostojnega vira( zgornji link, tam vse lepo piše in je vse lepo potrjeno).
Srečno!


še tole dodam, nikoli ne odpira linkov, ki jih limajo neznanci, ki lažejo, zgolj varnostni ukrep[/quote]

Lej kaj ti naj potem jaz, brati nočeš, zgleda da si link na neki točki odprl, saj si sam napisal, tako da je tisto, kao ne odpiraš zaradi varnosti, malo mimo.
Torej vprašaj kolega, ki itak vse ve, ti bo morda povedal prav, morda pa ne in še vedno ne boš vedel, dokler ne boš prebral iz kakega verodostojnega vira( zgornji link, tam vse lepo piše in je vse lepo potrjeno).
Srečno![/quote]
lejga Kekec; ko doživiš v živo, kako mitsubishi outlander ne more speljati na spluženem klancu, ker mu elktronika preklaplja med pogoni in je zmedena kot bik ki ga vžegš med oči in ko audi quatrro brez problema vozi po isti cesti; verjemi da je mitsubishi navaden jajc in da nima nič skupnega z Audijevim pogonom, mapak ti boš seveda gonil svoje, kot sifilistična opica
srečno kekec

Lej kaj ti naj potem jaz, brati nočeš, zgleda da si link na neki točki odprl, saj si sam napisal, tako da je tisto, kao ne odpiraš zaradi varnosti, malo mimo.
Torej vprašaj kolega, ki itak vse ve, ti bo morda povedal prav, morda pa ne in še vedno ne boš vedel, dokler ne boš prebral iz kakega verodostojnega vira( zgornji link, tam vse lepo piše in je vse lepo potrjeno).
Srečno![/quote]
lejga Kekec; ko doživiš v živo, kako mitsubishi outlander ne more speljati na spluženem klancu, ker mu elktronika preklaplja med pogoni in je zmedena kot bik ki ga vžegš med oči in ko audi quatrro brez problema vozi po isti cesti; verjemi da je mitsubishi navaden jajc in da nima nič skupnega z Audijevim pogonom, mapak ti boš seveda gonil svoje, kot sifilistična opica
srečno kekec[/quote]

Samo v vednost, outlandre ima možnost preklopa med pogoni, 2WD, 4WD, in 4WD lock, tako da ne ti meni kaj lahko in kaj ne, zdaj pa res dovolj 😉


lejga Kekec; ko doživiš v živo, kako mitsubishi outlander ne more speljati na spluženem klancu, ker mu elktronika preklaplja med pogoni in je zmedena kot bik ki ga vžegš med oči in ko audi quatrro brez problema vozi po isti cesti; verjemi da je mitsubishi navaden jajc in da nima nič skupnega z Audijevim pogonom, mapak ti boš seveda gonil svoje, kot sifilistična opica
srečno kekec[/quote]

Samo v vednost, outlandre ima možnost preklopa med pogoni, 2WD, 4WD, in 4WD lock, tako da ne ti meni kaj lahko in kaj ne, zdaj pa res dovolj ;)[/quote]
seveda ima, audi pač ne, ker je audijev pogon boljši, ne potrbuje lock funkcije, ker torsenov diferencial razporejo ravno prav moči na tisto kolo , ki jo najbolj potrebuje; podobno sranje kot outlander je bila captiva oz antara

kaj pa mercedes, ima pogon od Suzukija?)))
vw pa verjetno od toyote?
porsche pa od lexsusa predvidevam?
kekec

Samo v vednost, outlandre ima možnost preklopa med pogoni, 2WD, 4WD, in 4WD lock, tako da ne ti meni kaj lahko in kaj ne, zdaj pa res dovolj ;)[/quote]
seveda ima, audi pač ne, ker je audijev pogon boljši, ne potrbuje lock funkcije, ker torsenov diferencial razporejo ravno prav moči na tisto kolo , ki jo najbolj potrebuje; podobno sranje kot outlander je bila captiva oz antara[/quote]

😉
Če ne boš bral, ne boš nikoli vedel!


seveda ima, audi pač ne, ker je audijev pogon boljši, ne potrbuje lock funkcije, ker torsenov diferencial razporejo ravno prav moči na tisto kolo , ki jo najbolj potrebuje; podobno sranje kot outlander je bila captiva oz antara[/quote]

😉
Če ne boš bral, ne boš nikoli vedel![/quote]
bom ostal pri svojem, še toel ti dodam, najboljši terenski avto je lada niva; za tistega ki tak avto res potrebuje

New Report

Close