Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Barbara Špruk…..resnica?

Barbara Špruk…..resnica?

Nkeichi, vam se pa zahvaljujem za neskončno dragoceno pomoč.

Kot smo že pisali je resen problem teh zdravil, da lahko človeka tudi fizično pohabijo. Poznal sem enega mlajšega fanta s katerim sem se večkrat pogovarjal. Simpatičen mlad fant. Ko sem ga pa enkrat kasneje videl je bil povsem defekten. Tako je bil iznakažen, da sem se ga kar ustrašil. Niti približati se mu nisem upal, kaj šele, da bi se pogovarjal z njim. Po nekih informacijah so ga dali potem v Hrastovec. Hrastovec je zadnja postaja od koder ni rešitve.

Pred nekaj tedni sem se srečal z neko zanimivo osebo. Predstavil se mi je z imenom Joc. Seveda sem ga vprašal, če pozna Barbko in če je njegov intervju z njo na youtube. Prikimal je. Rekel sem mu, da sedaj precej bolje izgleda kot na intervjuju in da ga zato nisem prepoznal. To je njegov intervju z Barbko: https://www.youtube.com/watch?v=p6NaX5vU1Eg

Mislim da Barbika samo potrebuje eno fino kurchino, pa orng nabijanje dokler ne pristane na realna tla in izbaci iz glave cigu migu in neumnosti ala zakon privlačnosti in podobno.

Imam že trideset let izkušenj s psihiatrijo, Joc ima pa še precej več izkušenj s to peklensko psihiatrijo. Ampak ni za obupati, poznam tudi primere, ki so se rešili iz tega pekla. Seveda, Barbka je ena izmed njih.

Kakor sem že pisal so mi dali diagnozo shizoafektivne motnje, manični tip. Nikdar in nikoli nisem imel prisluhov ali kaj podobnega. Po svoji naravi ne spadam med agresivne ljudi ampak med bolj miroljubne. Pred časom sem že svoji psihiatrinji rekel, da imam bolj težavo z bipolarno motnjo, pa se s tem ni strinjala. V resnici spadam med zašuštrane paciente in to s pomočjo zdravil zašuštrane. Kot sem že pisal ja takšnih kar precej pri nas in nisem edini.

Kdorkoli je na psihiatričnih tabletih se jih hoče tudi znebiti. Ti tableti povzročajo vse sorte težav. Človek, ki je na teh tabletih enostavno ni tak kot bi v resnici moral biti. Meni je enkrat uspelo, da sem se odkrižal teh tablet za pol leta. Krasno je bilo. Potem sem pa postajal čedalje bolj energičen. Ena, ki me je opazovala mi je rekla, da sem bil evforičen. Pa sem spet pristal na psihiatriji.

Najprej vsa čast Barbi, ki se je javno izpostavila in rekla bobu bob.
Ve se, da farmacija in psihiatri sodelujejo, ter da je najlažje pisati zdravila. Najlažje pa je pisati zdravila “duševno bolnim”. Cel kup IZMIŠLJENIH bolezni, ki so vez med farmacijo in psihiatri. Farmacija mora toliko in toliko tablet prodat. Cel kup tablet, ki jih bolnik ne rabi. Oni si skupaj izmislijo namišljene psihične bolezni. In potem “zdravijo”. Hehhehehhh…..
Komur uspe iz tega kroga, svaka čast!! In da pove javno, kaj se dogaja, svaka čast!!!
Ker eden ali dva posameznika, ki sta pripravljena govoriti pred kamero, ne moreta kaj dosti. Farmacija je kit ubijalec s svojimi tabletami človeštvu! Farmacija je bogata Gospa. Ta Gospa pa ne bo dovolila, da jo kdorkoli proba spodkopati njenih MILIJONOV, ki jih trži na račun malega človeka, ki mu VCEPI SVOJO BOLEZEN, za katero ima ZDRAVILO. Tablete.
Reši se kdor se more, iz primeža te Gospe farmacije in njenih priležnikov, “zdravnikov”.

To je res. Ampak problem je da vse skupaj hudo bremeni zdravstveno blagajno. Zdravljenje duševnih bolezni je pri nas za uporabnika teh storitev brezplačno. Konkretno, recimo, da se valjam na psihiatriji, vi pa plačujete moje valjanje tam in seveda plačujete tudi vsa moja zdravila.

Kolikor te berem v tej temi, imam vse bolj občutek, da si ti sam na vsak način želiš biti duševni bolnik.

Kolikor te berem v tej temi, imam vse bolj občutek, da si ti sam na vsak način želiš biti duševni bolnik.
[/quote]

Hvala za vaše mnenje. Na nek način se spovedujem v javnosti. Lahko pa preberete uvodni post neznanega avtorja, ki ga te stvari zanimajo. Avtorja zanima RESNICA. Ne vem, mogoče tudi vas to zanima.

Ta tema v kateri sodelujemo spada med bolj resne teme, zato moram biti do svojih sogovornikov dokaj vljuden. Pa tudi psihiatrična zdravila so izredno resna stvar, če vemo, da lahko človeka tudi pohabijo.
Barbka je opisovala tudi kaj se je z njo dogajalo po injekciji haldola.
Jaz sem po raznih kombinacijah nevroleptikov padal v nezavest. Bil sem totalno omamljen in sem šel v kopalnico, da bi se z vodo malce osvežil, pa sem pred lijakom zgrmel v nezavest. Samo na tleh sem se znašel. Nezavest je trajala mogoče kakšno sekundo, pa sem se pobral. Po nekih psihiatričnih trditvah naj bi bila ta nezavest zdrava za pacienta. Ne vem ali je to res ali ni res.

Ljudje smo strahovito neosveščeni zato se nas z lahkoto žejne preko vode vodi.

Me pa izredno zanima, če avtor teme kaj spremlja razvoj teme.

Sem bil pred nekaj leti na zaprtem oddelku psihiatrije in so notri vstopili trije policisti. Enega tipa so pripeljali. Policisti so bili zrihtani v nulo. Meni so bili všeč, pa sem se sredi oddelka zadrl na ves glas: VOJSKA TUKI. V bližini je bil tehnik, pa me je začel grabiti za roko. Od zadaj me pa napade drugi tehnik in me z roko zaobjame preko vratu tako, da me je začel daviti. Potem sta me pa odpeljala v specialno sobo in me z jermeni privezala na posteljo. Čez nekaj časa pride dežurna zdravnica in mi reče, da sem napadel tehnika. Debelo sem jo pogledal, odkimal in rekel, to ni res. Pa mi odrezavo reče, ja pa ste, se obrne in odide iz sobe. Potem mi pa ta močan tehnik, ki me je davil prinese žlico zdrobljenih tablet in mi jih da. Vpričo tehnika sem jih takoj izpljunil. Nič ni rekel, samo odšel je.
Naslednji dan sem pa izvedel, da so bili policisti iz enote specialne policije.

Sem bil pa že en dan pred to štorijo privezan v specialni sobi. Potem so pa imeli tistega tipa tri dni nonstop privezanega v postelji, tako da sem mu hvaležen, da niso mogli več mene privezovati. Od zdravil je bil tako zadet, da zase ni vedel. Enkrat, ko sva skupaj kadila, mu je slina tekla v pepelnik in jaz sem ga grdo gledal. Potem mi je pa rekel, ti bom glavo odgriznil. Ko so ga čez dober teden odpeljali nezano kam, mi je podaril vžigalnik. Še danes vem njegovo ime, ampak ga tu ne smem zapisati.

Za sabo imam že okrog petnajst hospitalizacij in večinoma vse na zaprti oddelek. Notri se počutim že kot doma.

Tudi mene zanima resnica.

Hvala za vaše mnenje. Na nek način se spovedujem v javnosti. Lahko pa preberete uvodni post neznanega avtorja, ki ga te stvari zanimajo. Avtorja zanima RESNICA. Ne vem, mogoče tudi vas to zanima.
[/quote]

Temo spremljam, ker je moja teta imela shizofrenijo in sem zato na lastne oči videla nekaj resnice.

In zato me zanima, zakaj se ti vedno znova vračaš v bolnico, če veš, kakšne slabe učinke imajo njihove metode in tablete nate? Zakaj ne prekineš tega začaranega kroga?

Temo spremljam, ker je moja teta imela shizofrenijo in sem zato na lastne oči videla nekaj resnice.

In zato me zanima, zakaj se ti vedno znova vračaš v bolnico, če veš, kakšne slabe učinke imajo njihove metode in tablete nate? Zakaj ne prekineš tega začaranega kroga?
[/quote]

Dobro vprašanje.
Trenutno vam ne bi znal odgovoriti.
Ko sem se pred časom pogovarjal in razlagal svoji psihiatrinji, kako je bilo takrat, ko sem se prvič znašel na psihiatriji in da nisem bil popolnoma nič zadovoljen s tistim zdravljenjem mi je psihiatrinja rekla, višja sila.

V resnici me fenomen shizofrenije neskončno zanima.

Kadarkoli sem bil na psihiatriji so mi bili shizofreniki najbolj všeč. Pri teh ljudeh je nekaj prebujeno kar pri večini ljudi spi. Običajen človek nikdar in nikoli ne bo razumel shizofrenika.
V resnici so shizofreniki elita.

Kdo ste pa vi, da si upate postavljati diagnoze in soditi?

Ljudi je potrebno popredalčkati, kot v kastnem sistemu.

Večkrat sem si zamišljal zaprti oddelek psihiatrije kot pekel in da sem notri kot gospodar pekla.

Meni je sumljivo to, da tistih nekaj posameznikov, ki so se bili pripravljeni izpostavit pred kamero in javnosti povedat, določene stvari o teh psihiatričnih ustanovah, potem na hitro poniknejo v “pozabo”. Čudno.
Ta krog medicine, psihiatrije in farmacije, ter podjetij, ki izdelujejo ta “zdravila”, in nenazadnje politike kot take, ta krog je tako močan, da utiša takoj vsakega, ki mu utegne škodovati. Niti novinarji ne upajo preveč brskat po tej problematiki in dati v javnost precej “nečednosti”, ki se dogajajo v teh ustanovah. Za zamislit se je. Tukaj nekaj ne štima.

New Report

Close