Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Barbika

Barbika

Kvalitete SD-ja so vidne predvsem v srkbno načrtovanem in dobro pretuhtanem izboru kandidatov… gre za popolnoma NOVE ljudi, brez OBREMENJUJOČE preteklosti… to so recimo: Majda Potrata, Samo Bevk, Miran Potrč, Mirko Brulc, Breda Pečan in drugi… to so novi obrazi.. javnosti sicer NEZNANI, ampak z ogromnim potencialom… kandidati, ki imajo MEDNARODNE izkušnje z vzhodnim blokom, da o poznavanju balkana ne govorimo… gre za večkrat nagrajene, dobre poznavalce PLANSKEGA gospodarstva in KOLHOZOV… ti sicer manj znani kandidati, se lahko kosajo z vsakim izivom zahodnega sveta… Svoje znanje in izkušnje iz gospodarstva bodo seveda zlahka uporabili za učinkovito in racionalno vodenje države… Državo bodo vodili po znanem MINi-MAX načelu ki pravi… z danimi sredstvi doseči maksimalen učinek… Pa naj še kdo reče da SD tovariša Pahorja nima ogromnih potencialov…. Slovenija stopa v novo obdobje…. v obdobje Pahorjevega razsvetljenstva… to bo vsekakor nova smernica V evropski kulturi.. to bo obdobje razsvetljenega despota Boruta…..

Ta je pa po dolgem času najboljša:-)

Matr kakšni kandidati, me je kr pritisnilo, že bežim:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

al vam gre tale Pahor v nos, kaj pa če ne bo Pahor ampak kdo drug???

ne samo kandidati za poslance. Kje je tako dolgo opevana ministrska ekipa, ki bo sestavljena iz samih neodvisnih strokovnjakov??? Tudi če bi že Pahor to resno mislim, bi ga Potrčkoti, Potrate in drugi “borci” pojedli za malico ne pa pustili, da nap. Viranta imenuje za ministra za javno upravo!

Saj vas ves čas prepričujem da nas čaka blaginja od oktobra dalje!

hahaha, ja to pa znaš ni kaj, povej raje po pravici, čaka nas še težje obdobje, najprej poporavljanje napak te vlade in potem znova počasi naprej, ne naslednji vladi ni za zavidat. (če bi bila prepričana da bi današnja vlada začela popravljati svoje napake in izvedla nekaj težkih reforem, bi ji kar privoščila znago, ampak mislim da tega ne bo naredila in bi nas v nadaljnih 4 letih popeljala še 10 let nazaj)

Joj, koooolk so dobri. Očitno se bodo žrtvovali za nas.

Jaz bi na njihovem mestu kar odstopil od kandidature, pa bi kar tem pustil da požrejo kar so skuhali. Tile pa ne bodo, se jim preveč smilimo.

Malo morgen, bi rekel znani tovariš.

Res ne vem zakaj se toliko potegujejo za vladavino tako eni kot drugi. Lahko smo celo veseli, aneda ninej, da sploh kdo hoče skozi vse te peklenske muke, ki čaka naslednjo vlado.

Kot bi rekla ninej: hahahahahahahahahahaha…

dober politik zna ostati dolgo na vrhu, na primer dr. Janez Drnovšek in Milan Kučan. Nikjer nisem zapisala, da so politiki največji poštenjakarji in da jim gre samo za dobro nas državljanov, a morda sem???

državljani smo tisti, ki se odločamo komu bolj zaupamo in komu manj in če se v svoji presoji zmotimo, dobimo tistega ki bo najmanj naredil za NAS; koliko bo pa zase je pa vprašanje, nekateri so sposobni najpodlejših igric, le da ohranijo izgled obraza čist.

me pa nekaj drugega zanima, po teh dveh postih imata precej slabo mnenje o politikih, me zanima če mednje spada tudi JJ in njegov klan????:)))

dober politik zna ostati dolgo na vrhu, na primer dr. Janez Drnovšek in Milan Kučan. Nikjer nisem zapisala, da so politiki največji poštenjakarji in da jim gre samo za dobro nas državljanov, a morda sem???

državljani smo tisti, ki se odločamo komu bolj zaupamo in komu manj in če se v svoji presoji zmotimo, dobimo tistega ki bo najmanj naredil za NAS;

Matr sta pa res naredila za nas:-) Še dobro da je zadnja 4 leta gospod Janez Janša predsednik vlade, ki je vse zafural…celo toliko je bil p…., da penzionistom ni vzel ene penzije! Onadva sta imela veliko prakse še iz prejšnjega sistema! Denimo veliki guru je na Kosovem izvedel izredne razmere, palček pa je pomagal svoje spravljati na goli otok:-( Res lepo od njiju!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

hja sta mogla že velik, če zadje čase JJ tako hvali dr.Janeza Drnovška, najraje bi rekel, da je bil njegov največji vzornik in prijatelj!:)

Lahko še kaj dodaš?

a ni zadost, a ti bi še kaj, no morda jutri!:)

Ne dvomim da boš že danes.

ne dons pa ne, se poslavljam počasi od računalnika, sem za danes končala z delom.

Se mi je kar zdelo, da je TO tvoje delo.

joj na tole pa moram še odgovorit, drugo pa jutri.

ne mik ni to delo kar ti misliš, je pa res moje delo in samo moje, tisto mislim, ki sem ga pred parimi minutami končala, veš ne delamo vsi od 7-15,16, delamo tudi veliko dlje!

pa lepo noč!

Naj verjame kdor more, bi rekel Lojze Peterle. Da ima lahko nekdo poleg REDNEGA dela še toliko časa. Danes, ko mora večina ljudi RES delat, če hočejo preživeti. Sebe in svojo družino. Možno je samo dvoje. Da prinašaš okoli svoje poslovne partnerje, ali pa državo. V vsakem primeru ti lahko samo čestitam, dobro ti uspeva.

Te bodo po volitvah še rabili?

Misliš resno ali pa gre zgolj za tipkarsko napako in bi moralo pisati draginja?

Relika tukaj se beremo med vrsticami:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Misliš resno ali pa gre zgolj za tipkarsko napako in bi moralo pisati draginja?[/quote]

Ali nas mar ne???????? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! Ne mi podirat mojih sanj!!!! Ne mi teptat upanja!!!!!!!

Pa tako so lepi in sposobniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii… A res ne bo BLAGINJE?????

Ampak ne mi rečt, da Sneguljčice in palčkov tudi ni!!!!

Misliš resno ali pa gre zgolj za tipkarsko napako in bi moralo pisati draginja?[/quote]

Ali nas mar ne???????? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! Ne mi podirat mojih sanj!!!! Ne mi teptat upanja!!!!!!!

Pa tako so lepi in sposobniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii… A res ne bo BLAGINJE?????

Ampak ne mi rečt, da Sneguljčice in palčkov tudi ni!!!![/quote]

hahaha teb se pa res nekaj dogaja, ej skuliraj se, si na političnem čveku, če pa ne razumeš čveka, ja pol ti pa svetujem da greš na forum SDS, ampak kaj, ko se tam tudi krešejo mnenja!

mik

ma kdo za vraga si, da ti bom razlagala kaj delam in zakaj imam toliko časa, da sem lahko tolikokrat tu, itak pa mi ne bi verjel. Sem enkrat že napisa, pa ne mislim ponavljat.

kako se pa prinaša na okoli poslovne partnerje, a mi prosim poveš?:)))

Med vrsticami me že dovolj nategujejo politiki, vsaj tukaj bi lahko to počeli kar naravnost.

Relika kontra je mislil:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

:-)))

aplavz

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

New Report

Close