Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Batagelj že drugič jamra -česa gospod ne razume?

Batagelj že drugič jamra -česa gospod ne razume?

Ti bi rad nekoga kopiral?
Nauči se biti Ti.
Bodi ponosen nase. Pa jo boš upal ogovoriti.
To vam manjka Slovenceljnem.
Drznost, pogum, samozavest.
[/quote]

Pa ravno sem razmišljal o državni pomoči s koncesijo pri njenem osvajanju… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Pa dobro človek, iz katerega vzporednega vesolja padaš na Zemljo???? Včasih uspeš celo kakšno konsistentno misel spacati skupaj, a takoj nato zopet padeš nazaj v svojo nekonsistentnost. Res nimam veselja se ukvarjati s tvojimi pametovanji.
[/quote]

Deluješ kot kaka antifovka, se boriš proti kapitalizmu in ta ti je prinesel, tranzistor, čipe, RAM in višek denarja, ki ga država nameni raznim sociali… Ampak, moraš pa pljunit na to. :))))))))
Ravno zaradi takih sem pred kakimi 10 leti začel razmišljati o selitvi poslov v tujino… in ni mi žal. V slabega pol leta imam investicijo (moj čas s stroški vred) povrnjeno v celoti.

Pa ravno sem razmišljal o državni pomoči s koncesijo pri njenem osvajanju… 😉
[/quote]

:-DDD

Aha, pomota (zgoraj). Ti si tisto, ki me neprestano napadaš (zdaj celo poskušaš spreobračati moje mnenje :-S ), ker imam zaradi Batageljevih dejanj slabo mnenje o njem.
[/quote]Napadam da te?
Preberi za sabo svoje neumnosti.
Predvsem mi ne podtikaj drugih nikov, ki ti povedo kako zelo se motiš.

Deluješ kot kaka antifovka, se boriš proti kapitalizmu in ta ti je prinesel, tranzistor, čipe, RAM in višek denarja, ki ga država nameni raznim sociali… Ampak, moraš pa pljunit na to. :))))))))
Ravno zaradi takih sem pred kakimi 10 leti začel razmišljati o selitvi poslov v tujino… in ni mi žal. V slabega pol leta imam investicijo (moj čas s stroški vred) povrnjeno v celoti.
[/quote]

A zato si toliko zoprn…. Mislim, fant, a res si moral mene najti, da svojo provokativno žilico sproščaš (res no… Včasih ti uspe kar pametnega in smiselnega napisat, a ko repliciraš meni, vedno takšne traparije trobezlhjaš, da bog pomagi). . Najdi kakšnega, ki se mu bo dalo se bosti se s tabo pri tvojih opletanjih. (Govorim na splošno, ne ravno za to temo).

Hm… če si zaljubljen vame, potem razumem. Ampak nisi. Ti jaz povem, da ne.

Pa recimo, da imam kar precej pojma. Tudi o tem tukaj. Saj verjelo mi ne boš, a tako pač je.
[/quote]

Seveda ti ne verjamem ker enostavno nimaš prov. Lahko pa napišeš tuki kar veš in podkrepiš z dokazi, vsaj kakšnim člankom iz verodostojnega vira, pa se bomo pogovarjal naprej. Do takrat pa kot rečeno, socialni transferji in subvencije vam dišijo, kdo je odgovoren da so v blagajni pa ne želite vedet ane 🙂
Res je zanimivo da podjetnikom do konca zamerite vsako subvencijo, ko jih pa sami mesečno dobivate se vam pa to zdi čist normalno. Smešni ste.

In a ste mogoče res pozabil, kaj je blo s to Jamo preden jo je Batagel prevzel? Dejte no še mal pogledat okol sebe po podjetjih v državni lasti. Kaj se z njimi dogaja in v kakšnem stanju so. Ena sama velika žalost.

Pa ravno sem razmišljal o državni pomoči s koncesijo pri njenem osvajanju… 😉
[/quote]Ja še kako res.
Kje bom jemal, da bom tebi dajal? Naj to ne bo vzrok, da se vam ne dvigne🤣

Seveda ti ne verjamem ker enostavno nimaš prov. Lahko pa napišeš tuki kar veš in podkrepiš z dokazi, vsaj kakšnim člankom iz verodostojnega vira, pa se bomo pogovarjal naprej. Do takrat pa kot rečeno, socialni transferji in subvencije vam dišijo, kdo je odgovoren da so v blagajni pa ne želite vedet ane 🙂
Res je zanimivo da podjetnikom do konca zamerite vsako subvencijo, ko jih pa sami mesečno dobivate se vam pa to zdi čist normalno. Smešni ste.

In a ste mogoče res pozabil, kaj je blo s to Jamo preden jo je Batagel prevzel? Dejte no še mal pogledat okol sebe po podjetjih v državni lasti. Kaj se z njimi dogaja in v kakšnem stanju so. Ena sama velika žalost.
[/quote]

Pa saj smo napisali, v čem je pri njem problem. Ampak če ne verjameš, pač ne verjameš. Kar pa dejstev ne spremeni.

Deluješ kot kaka antifovka, se boriš proti kapitalizmu in ta ti je prinesel, tranzistor, čipe, RAM in višek denarja, ki ga država nameni raznim sociali… Ampak, moraš pa pljunit na to. :))))))))
Ravno zaradi takih sem pred kakimi 10 leti začel razmišljati o selitvi poslov v tujino… in ni mi žal. V slabega pol leta imam investicijo (moj čas s stroški vred) povrnjeno v celoti.
[/quote]

Bom jaz pomagal.
Glej, mi kmetavzi (tesle) ne razumemo koncesionarjev, ki jim je za zagon dejavnost pomagala država z javnim denarjem, in ti podjetniki potem (dokler kšeft laufa) pametujejo kako se mora država umaknit iz gospodarstva, znižati davke, ko pa pride prvi oblaček na nebo… Takrat pa pipistreli začnejo prhutat s krilci in zaženejo glasen vik in krik, pa solze… POMAGAAAJ DRŽAVA!
Zelo podjetno… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Pa saj smo napisali, v čem je pri njem problem. Ampak če ne verjameš, pač ne verjameš. Kar pa dejstev ne spremeni.
[/quote]

Ti si na nivoju rekla – kazala in to ni nobena debata. Želiš naj verjamem tebi? Kdo le si ti?

Bom jaz pomagal.
Glej, mi kmetavzi (tesle) ne razumemo koncesionarjev, ki jim je za zagon dejavnost pomagala država z javnim denarjem, in ti podjetniki potem (dokler kšeft laufa) pametujejo kako se mora država umaknit iz gospodarstva, znižati davke, ko pa pride prvi oblaček na nebo… Takrat pa pipistreli začnejo prhutat s krilci in zaženejo glasen vik in krik, pa solze… POMAGAAAJ DRŽAVA!
Zelo podjetno… 😉
[/quote]
In zakaj ne napišeš v čem je Musk toliko boljši od Batagelja? In zakaj tebi državne subvencije, ki jih redno dobivaš na TRR ne smrdijo in misliš da ti pripadajo?

Ti si na nivoju rekla – kazala in to ni nobena debata. Želiš naj verjamem tebi? Kdo le si ti?
[/quote]

Meni je sicer pod častjo se spuščati na tvoj nivo debate, a ker drugeča ne gre, bom za trenutek popustila. Torej: bluziš nekaj v tri krasne, brez dejstev, eno neuko neumno teslo breimensko. In si drzneš meni govoriti, kdo da sem? Mene ne zanima, kdo si ti, kaj prida pa že ne moreš biti.


In zakaj ne napišeš v čem je Musk toliko boljši od Batagelja? In zakaj tebi državne subvencije, ki jih redno dobivaš na TRR ne smrdijo in misliš da ti pripadajo?
[/quote]

Če ti ni jasno v čem je Musk boljši od Batagelja, bo treba ponavljat vrtec.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Če ti ni jasno v čem je Musk boljši od Batagelja, bo treba ponavljat vrtec.
[/quote]
Ne se smešit. Lapaš nekaj, konkretno pa nič. Pa o subvencijah, ki ti hudo dišijo, kapitalistom jih pa ne privoščiš, čeprav so ti jih oni omogočili, tud nimaš kaj povedat ane :)))

Meni je sicer pod častjo se spuščati na tvoj nivo debate, a ker drugeča ne gre, bom za trenutek popustila. Torej: bluziš nekaj v tri krasne, brez dejstev, eno neuko neumno teslo breimensko. In si drzneš meni govoriti, kdo da sem? Mene ne zanima, kdo si ti, kaj prida pa že ne moreš biti.
[/quote]Tara ti se na njen nivo ne moreš spuščati v tej debati. Nikjer te ne žali, ti pa žališ, če voda ne teče na tvoj mlin.
Marsikje te podprem, a tu v tej debati sekaš mimo.

Meni je sicer pod častjo se spuščati na tvoj nivo debate, a ker drugeča ne gre, bom za trenutek popustila. Torej: bluziš nekaj v tri krasne, brez dejstev, eno neuko neumno teslo breimensko. In si drzneš meni govoriti, kdo da sem? Mene ne zanima, kdo si ti, kaj prida pa že ne moreš biti.
[/quote]

No sej, nimaš pojma o čem fantaziraš, žališ, to je pa tudi vse kar ti gre dobro od prstov. Vsaj začetni članek si poslušaj da ugotoviš, kako v temo si brcnila z vsem, kar si v tej temi pisala

Pa saj nič ne jamra, celo pravi, da jamranje ne bo pomagalo in da je odreagiral tako, da se je obrnil na druge trge. Sploh poslušate, preden pljuvate?

Bravo za zapis.

Pa še nekaj je vidno iz komentarjev: ZAVIST, katastrofalna zavist slovenskih luzerjev.

Batagelj bi MORAL biti minister za turizem, ker ima v SLoveniji daleč največ pojma!

Točno to.

Tara ti se na njen nivo ne moreš spuščati v tej debati. Nikjer te ne žali, ti pa žališ, če voda ne teče na tvoj mlin.
Marsikje te podprem, a tu v tej debati sekaš mimo.
[/quote]

Če ti je Batagelj všeč, ti je pač všeč. Verjetno imaš od njega in njegove dejavnosti kakšno korist, To, da si je prisvojil tuj kapital, je pa tudi dejstvo. In takih brezobzirnih kapitalistov in tajkunov pač ne maram. Zakaj tega mojega stališča ne moreš sprejeti, mi pa ni jasno. Verjetno leži odgovor v mojem drugem stavku tukaj v tem postu .

Bravo za zapis.

Pa še nekaj je vidno iz komentarjev: ZAVIST, katastrofalna zavist slovenskih luzerjev.

Batagelj bi MORAL biti minister za turizem, ker ima v SLoveniji daleč največ pojma!
[/quote]

Minister za državne jasli… In jame. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

No sej, nimaš pojma o čem fantaziraš, žališ, to je pa tudi vse kar ti gre dobro od prstov. Vsaj začetni članek si poslušaj da ugotoviš, kako v temo si brcnila z vsem, kar si v tej temi pisala
[/quote]

Ali karkoli, kar sem v tej temi pisala, rešuje poslušanje začetnega posnetka? Zagotovo ne. Me pa zelo moti, ko mi nek brezimni komentatorček, ki ima drugačno mnenje od mojega reče, da kdo neki da sem jaz. Isto kot ti, uporabnik tega portala s svojim mnenjem, ki ga pač napišem (včasih pa tudi ne). In mi je pod častjo spoh razmišljati, da je kdo tako krake pameti, da sploh piše kaj takega.

Okej, zdaj že filozofiram. A plebejskot tega foruma mi včasih hudo nakodra lase.

Če ti je Batagelj všeč, ti je pač všeč. Verjetno imaš od njega in njegove dejavnosti kakšno korist, To, da si je prisvojil tuj kapital, je pa tudi dejstvo. In takih brezobzirnih kapitalistov in tajkunov pač ne maram. Zakaj tega mojega stališča ne moreš sprejeti, mi pa ni jasno. Verjetno leži odgovor v mojem drugem stavku tukaj v tem postu .
[/quote]Torej, ker tebi ni všeč, si izvisela pri pogači, potemtakem tvojem mišljenju? HOHOHO

Ali karkoli, kar sem v tej temi pisala, rešuje poslušanje začetnega posnetka? Zagotovo ne. Me pa zelo moti, ko mi nek brezimni komentatorček, ki ima drugačno mnenje od mojega reče, da kdo neki da sem jaz. Isto kot ti, uporabnik tega portala s svojim mnenjem, ki ga pač napišem (včasih pa tudi ne). In mi je pod častjo spoh razmišljati, da je kdo tako krake pameti, da sploh piše kaj takega.

Okej, zdaj že filozofiram. A plebejskot tega foruma mi včasih hudo nakodra lase.
[/quote]

Kot rečeno, vi, ki takole pljuvete čez kapitaliste in njihove subvencije, taiste subvencije od države še kako radi vzamete in se ne sprašujete če vam res pripadajo. Njim pa taisto zamerite do neba in še dlje. Ampak kot vidim mi noben na to ne odgovori, tudi to pove marsikaj o vas, ki kapitaliste, ki ljudem dajejo službe, državno blagajno filajo z denarjem in še kaj, tako zelo sovražite :))
Članek si pa le poslušaj, boš videla kako zelo v temo brcaš v tej temi. Mogoče potem tudi razumeš, zakaj sem napisala, kdo le si ti?
V resnici si brezimena kot jaz, ker za vse kar si napisala nisi navedla nikakršnega vira, ki bi tvoje pisanje potrjeval.

Torej, ker tebi ni všeč, si izvisela pri pogači, potemtakem tvojem mišljenju? HOHOHO
[/quote]

No, o tem (takih odgovorih) govorim ko govorim o plebejskosti. 🙁

New Report

Close