Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Batagelj že drugič jamra -česa gospod ne razume?

Batagelj že drugič jamra -česa gospod ne razume?



cel lubi dan ti dokazuješ ostalim, ker mene ni bilo tu, da si ljubosumna in zavistna Slovenceljka, ki želiš, da Batagelj z Postojnsko Jamo vred pride v roke

Vidiš Miles, jaz imam čist drugačne inform.
Tudi zaposlene je povlekel iz dreka, ko so se pod prejšnjim vodstvom utapljali.
Jamrajoč, da ni turistov, da je vse predrago, da ni za plače.
Biser pa je propadal vse do prihoda Batagelja.
Uprl se je občini, ki je želela kos pogače in zavihal rokave, ime Postojnske jame je ponesel v svet.
Praviš, da je skomercializiral Biser. Ti si bil kdaj v Jami?
Se spomniš prej~sedaj.
Prej si se skoraj ubil po teh poteh, sedaj so dostopne vsakemu, od otrok do ostarelih.
Okolica je urejena in ja ponudba na nivoju turizma.
Ob Postojnski jami le Slovenski ponudniki s spominki, domač med, lectova srca, domače žganje, okusi Slovenije.
Zato ne bluzi, ker nimaš pojma kako se it turizem.
Res je kar trdi Batagelj.
Azijski gost si je ogledal Bled, Ljubljano, Postojnski jamo in Piran.
Kdo je bil v jami ve kaj govorim.
Pri zbirnem mestu Slovenski jezik je peščica Slovencev, pri ostalih tuje govorečih velika gneča.
Slovenci ne znamo ceniti svojega bisera, raje se raja odpelje šetat v Portorož, da ga vsi vidijo. To je ja haj!
[/quote TARA S
kaj imaš proti mojemu prvemu zapisu, kjer si ti tako panično,kaotično odreagiralo, da si si polomilo vse zobe in ti še sedaj po desetih straneh ne da miru in spanca?


Če bi pogledala članek, ki ga je avtor teme prilimal, bi na večino tega kar pišeš že imela odgovor.
Delo STO ti očitno ni najbolj jasno, sicer ne bi pisala tega kar si.
Če je nekdo kot Batagelj glasen in pove kakšno je realno stanje v turizmu ima veliko večjo težo v javnosti in tudi javnih inštitucijah (kot je STO), kot pa če bi o tem govoril nek Jožek iz Sevnice, o tem se lahko vsi strinjamo.

Polnjenje državne blagajne je pa posledica uspešnih podjeti. Nekateri dobivajo tudi subvencije. Tako kot velika večina ljudi, tudi ti, dobiva subvencije od države mesečno, za različne reči. Tudi če nisi na social dobivaš subvencije za marsikaj.
Če ima podjetje manjši zaslužek, ima tudi država manj denarja in nam gre vsem slabše, ne samo podjetniku ……. vsem. Tako to je 🙂
[/quote]

“Polnjenje državne blagajne je pa posledica uspešnih podjeti.”

Državljani smo pa nebodigatreba, ki samo visimo na državnih seskih in nič ne prispevamo vanjo. A ja, saj res, tisto kar gre naših bruto plač in dohodnina, to ni naš zaslužen denar, kajti plače so darilo, ki nam ga delodajalci milostno naklonijo. Vsaj v tej smeri si nekako napisalo v prejšnjih postih.

A še kar? Ti dobeseden zapis najine izvorne debate ni dovolj, da spoznaš, kakšen drek si zmešalo???? Babše neumno si.
[/quote]

Cuj ti lazniva butara…kah pa tvoj frend jankovic ki je ukradel 30 mil javnega denarja…on je po tvoji logiki samo nevzgojen…e butara zabita…ti je solni cvet nasul soli na rano zato tako bevskas in zalis…lazna mirovnica

Če si hotela nekaj povedati, ti ni uspelo, ker pojma nimam, kaj naj bi tole zgoraj pomenilo.

Glej, v tem primeru NIHČE, niti STO nima kaj narediti. Ker so ljudje izolirani, ker ne morejo potovati. Batagelj bi to lahko vedel, enako kot to razumejo ostali podjetniki, vezani na posel s Kitajsko.

Pa še nekaj: taki izbruhi se bodo ponavljali vsake 3-7 let – je ravnokar povedal zdravnik v odaji Globus. Bi bilo fino, če bi Batagelj to slišal, da ne bo čez nekaj let spet skakal v luft ko bo spet kaj izbruhnilo. Ker bo.

Zaključujem.
[/quote]
A ne razumeš da Batagelj govori o tem, da je začel reklamno kampanijo na evropskem in ameriškem trgu, ter da enako predlaga STOju? Ker mu je jasno da iz Azije še mesece ne bo gostov.

Zakaj si najprej ne pogledate o čem v tej temi debatiramo – avtorjev članek na prvi strani.

Vidiš Miles, jaz imam čist drugačne inform.
Tudi zaposlene je povlekel iz dreka, ko so se pod prejšnjim vodstvom utapljali.
Jamrajoč, da ni turistov, da je vse predrago, da ni za plače.
Biser pa je propadal vse do prihoda Batagelja.
Uprl se je občini, ki je želela kos pogače in zavihal rokave, ime Postojnske jame je ponesel v svet.
Praviš, da je skomercializiral Biser. Ti si bil kdaj v Jami?
Se spomniš prej~sedaj.
Prej si se skoraj ubil po teh poteh, sedaj so dostopne vsakemu, od otrok do ostarelih.
Okolica je urejena in ja ponudba na nivoju turizma.
Ob Postojnski jami le Slovenski ponudniki s spominki, domač med, lectova srca, domače žganje, okusi Slovenije.
Zato ne bluzi, ker nimaš pojma kako se it turizem.
Res je kar trdi Batagelj.
Azijski gost si je ogledal Bled, Ljubljano, Postojnski jamo in Piran.
Kdo je bil v jami ve kaj govorim.
Pri zbirnem mestu Slovenski jezik je peščica Slovencev, pri ostalih tuje govorečih velika gneča.
Slovenci ne znamo ceniti svojega bisera, raje se raja odpelje šetat v Portorož, da ga vsi vidijo. To je ja haj!
[/quote] Tara S
Kaj imaš proti mojemu prvemu zapisu, kjer si tako panično in kaotično odreagiralo, da si si polomilo vse zobe in ti še sedaj po desetih straneh ne da miru in spanca!

Vidiš Miles, jaz imam čist drugačne inform.
Tudi zaposlene je povlekel iz dreka, ko so se pod prejšnjim vodstvom utapljali.
Jamrajoč, da ni turistov, da je vse predrago, da ni za plače.
Biser pa je propadal vse do prihoda Batagelja.
Uprl se je občini, ki je želela kos pogače in zavihal rokave, ime Postojnske jame je ponesel v svet.
Praviš, da je skomercializiral Biser. Ti si bil kdaj v Jami?
Se spomniš prej~sedaj.
Prej si se skoraj ubil po teh poteh, sedaj so dostopne vsakemu, od otrok do ostarelih.
Okolica je urejena in ja ponudba na nivoju turizma.
Ob Postojnski jami le Slovenski ponudniki s spominki, domač med, lectova srca, domače žganje, okusi Slovenije.
Zato ne bluzi, ker nimaš pojma kako se it turizem.
Res je kar trdi Batagelj.
Azijski gost si je ogledal Bled, Ljubljano, Postojnski jamo in Piran.
Kdo je bil v jami ve kaj govorim.
Pri zbirnem mestu Slovenski jezik je peščica Slovencev, pri ostalih tuje govorečih velika gneča.
Slovenci ne znamo ceniti svojega bisera, raje se raja odpelje šetat v Portorož, da ga vsi vidijo. To je ja haj!
[/quote] Tara S
Kaj imaš proti mojemu prvemu zapisu, kjer si tako panično in kaotično odreagiralo, da si si polomilo vse zobe in ti še sedaj po desetih straneh ne da miru in spanca!

“Polnjenje državne blagajne je pa posledica uspešnih podjeti.”

Državljani smo pa nebodigatreba, ki samo visimo na državnih seskih in nič ne prispevamo vanjo. A ja, saj res, tisto kar gre naših bruto plač in dohodnina, to ni naš zaslužen denar, kajti plače so darilo, ki nam ga delodajalci milostno naklonijo. Vsaj v tej smeri si nekako napisalo v prejšnjih postih.
[/quote]

Tebe očitno nekdo zaposljuje ane? Torej če njega nebi bilo, tudi tvoje plače ne bi bilo. Se strinjaš?

Batagelj si ni prilastil občinskega denarja, kolikor se spomnim, je bila občina solastnik v podjetju in ob koncu poslovnega leta si je nekaj občinskih “kerlcev” – solastnikov, želelo dobiček potegniti ven in si ga razdeliti, s čimer se Batagelj ni strinjal – on je želel dobiček pustiti v podjetju in na tak način povečati kapital.
In je imel prav, to ve vsak, ki ima vsaj malo pojma o ekonomiji in podjetništvu. Krava, ki je podhranjena, hitro crkne
[/quote]

Nekateri očitno menijo, da si je prilastil občinski denar. In če se občinarji niso strinjali z njegovim planom z občinskim deležem, potem je dejansko šlo za prilastitev. Ni bil moj namen, da se tako jasno o tem piše, ampak če ste ali so že naredili dramo, pa naj bo.

Nekateri očitno menijo, da si je prilastil občinski denar. In če se občinarji niso strinjali z njegovim planom z občinskim deležem, potem je dejansko šlo za prilastitev. Ni bil moj namen, da se tako jasno o tem piše, ampak če ste ali so že naredili dramo, pa naj bo.
[/quote]V tej drami igraš solo.
Sama sama sama🤣

V tej drami igraš solo.
Sama sama sama🤣
[/quote]

En ali več trolov, ki uporablja(-jo) nik Solni cvet sc ali Solni cvet, mi kar zanimiv scenarij pišejo.

En ali več trolov, ki uporablja(-jo) nik Solni cvet sc ali Solni cvet, mi kar zanimiv scenarij pišejo.
[/quote]Si ga pišeš kar sama, vsem na očeh.

Si ga pišeš kar sama, vsem na očeh.
[/quote]

Nekako sem prepričana, da ti nisi una prvotna solnocvetovka, ki tako zagovarja Batagelja. Ampak si eno navadno usrano trolše. Dobro masturbacijo želim.

Cela drama.
Osebno spoštujem g. Batagelja. Vem zakaj, kaj vse je naredil in kako je začel.

Nekako sem prepričana, da ti nisi una prvotna solnocvetovka, ki tako zagovarja Batagelja. Ampak si eno navadno usrano trolše. Dobro masturbacijo želim.
[/quote]O Tara tak zahrbten udarec si si privoščila, ko izgubljaš. Vedno to počneš???
Si vsaj pokazala svoj ta pravi obraz.
Hinavska, sluzasta in pokvarjena.
Če se z lastno masturbacijo zadovoljiš možača, potem pohiti, da ne eksplodiraš od jeze,ker sem res Solni cvet sc iz prve strani.
Saj do jutri boš prebolela in se me boš v bodoče izogibala.

Nekako sem prepričana, da ti nisi una prvotna solnocvetovka, ki tako zagovarja Batagelja. Ampak si eno navadno usrano trolše. Dobro masturbacijo želim.
[/quote]

Je rekla prva masturbatorka ..
edino tu ti se pride ko si jo zulis z zivcnimi prstki…tvoj se te itak s palco ne dotakne vec…krava zabita prav nagravzna si s temi troli…zraven pa master troll de lux

Nekateri očitno menijo, da si je prilastil občinski denar. In če se občinarji niso strinjali z njegovim planom z občinskim deležem, potem je dejansko šlo za prilastitev. Ni bil moj namen, da se tako jasno o tem piše, ampak če ste ali so že naredili dramo, pa naj bo.
[/quote]

Ne, nobenega občinskega denarja si ni prilastil. Občina je bila solastnik (v nekem majhnem deležu) in nekaj ljudi iz Občine si je želelo dobiček podjetja (skupni dobiček vseh lastnikov) izplačati in zapraviti.
To s strani Batagelja ni bila nobena prilastitev – sodišče mu je pritrdilo – , na skupščini lastniki pač odločajo, kaj bodo storili z dobičkom, tukaj je pač šlo za to, da Batagelj kot večinski lastnik ni dopustil praznjenje malhe, in nič drugega. Izplačilo dobička bi pomenilo manjše možnosti za finančno varnost podjetja, nove investicije podjetja (in ne tega, da bi si ta dobiček Batagelj osebno lastil), ampak kot pravim, najbrž s primerom nisi seznanjena oz. nisi seznanjena s tem, kako podjetja poslujejo (ekonomika, podjetništvo, ekonomija, finance), zato najbrž nisi seznanjena ne z dejstvi in tudi realnostjo poslovanja ne.

Vse to okoli azijskih turistov je samo medijski spin globoke države in leve kamarile. On bi radi še naprej vozili sem kitajske turiste zato, da bi se s koronavirusom okužilo in pomrlo čimveč Slovencev, da bi lahko potem uvozili migrante. Samo gospod Janez Janša lahko prepreči tako podle rabote.

Ne, nobenega občinskega denarja si ni prilastil. Občina je bila solastnik (v nekem majhnem deležu) in nekaj ljudi iz Občine si je želelo dobiček podjetja (skupni dobiček vseh lastnikov) izplačati in zapraviti.
To s strani Batagelja ni bila nobena prilastitev – sodišče mu je pritrdilo – , na skupščini lastniki pač odločajo, kaj bodo storili z dobičkom, tukaj je pač šlo za to, da Batagelj kot večinski lastnik ni dopustil praznjenje malhe, in nič drugega. Izplačilo dobička bi pomenilo manjše možnosti za finančno varnost podjetja, nove investicije podjetja (in ne tega, da bi si ta dobiček Batagelj osebno lastil), ampak kot pravim, najbrž s primerom nisi seznanjena oz. nisi seznanjena s tem, kako podjetja poslujejo (ekonomika, podjetništvo, ekonomija, finance), zato najbrž nisi seznanjena ne z dejstvi in tudi realnostjo poslovanja ne.
[/quote]

Uff, preko sodišča…. Poslovanje mora biti predvsem pošteno. In če jaz kot solastnik (občina) ne smem odločati o svoji lastnini, to zame ni pošteno. Res ne morem podpirati takega ravnanja ko se ga gre Batagelj.

Uff, preko sodišča…. Poslovanje mora biti predvsem pošteno. In če jaz kot solastnik (občina) ne smem odločati o svoji lastnini, to zame ni pošteno. Res ne morem podpirati takega ravnanja ko se ga gre Batagelj.
[/quote]Kokoška, da spet trosiš nebuloze in laži si preberi članek:
Primorske novice
Batagelj in Občina si delita deset miljonov eur dobička (1.feb. 2020)

Uff, preko sodišča…. Poslovanje mora biti predvsem pošteno. In če jaz kot solastnik (občina) ne smem odločati o svoji lastnini, to zame ni pošteno. Res ne morem podpirati takega ravnanja ko se ga gre Batagelj.
[/quote]

Ja, tako to gre.
Na skupščini lastniki odločajo, kaj bodo naredili z dobičkom, nekatera podjetja ga v določenih procentih izplačajo, seveda tista ki imajo delničarje… večina podjetij, ki so naravnana v prihodnost z jasnimi cilji in vizijo, seveda ne. Oni (nekaj zaposlenih iz občine) so hoteli na skupščini doseči, da se dobiček izplača in kot manjšinski lastniki seveda niso mogli izglasovati. Zato so poskušali preko sodišča priti do izplačila, kar ni šlo, sodišče je pritrdilo večinskemu lastniku. Ampak tu ne gre za kakršnokoli lumparijo s strani večinskega lastnika, še manj za krajo.
Tule res nimaš prav.

Ja, tako to gre.
Na skupščini lastniki odločajo, kaj bodo naredili z dobičkom, nekatera podjetja ga v določenih procentih izplačajo, seveda tista ki imajo delničarje… večina podjetij, ki so naravnana v prihodnost z jasnimi cilji in vizijo, seveda ne. Oni (nekaj zaposlenih iz občine) so hoteli na skupščini doseči, da se dobiček izplača in kot manjšinski lastniki seveda niso mogli izglasovati. Zato so poskušali preko sodišča priti do izplačila, kar ni šlo, sodišče je pritrdilo večinskemu lastniku. Ampak tu ne gre za kakršnokoli lumparijo s strani večinskega lastnika, še manj za krajo.
Tule res nimaš prav.
[/quote]

Občina je pa denar potrebovala…. Ko nekam vložiš, pač pričakuješ, da se ti bo povrnilo, ne pa takole. Jaz bi bila tudi jezna. A zdaj jih je že zplačal, a se še kar šlepa na občinski denar?

Kokoška, da spet trosiš nebuloze in laži si preberi članek:
Primorske novice
Batagelj in Občina si delita deset miljonov eur dobička (1.feb. 2020)
[/quote]

Tu je govora o dogodku izpred nekaj let (ne vem točno, ampak vsaj 4 leta nazaj, ko so občinarji želeli, da se dobiček izplača in podjetje “izprazni”). ne mešaj jabolk in hrušk.

Ja, tako to gre.
Na skupščini lastniki odločajo, kaj bodo naredili z dobičkom, nekatera podjetja ga v določenih procentih izplačajo, seveda tista ki imajo delničarje… večina podjetij, ki so naravnana v prihodnost z jasnimi cilji in vizijo, seveda ne. Oni (nekaj zaposlenih iz občine) so hoteli na skupščini doseči, da se dobiček izplača in kot manjšinski lastniki seveda niso mogli izglasovati. Zato so poskušali preko sodišča priti do izplačila, kar ni šlo, sodišče je pritrdilo večinskemu lastniku. Ampak tu ne gre za kakršnokoli lumparijo s strani večinskega lastnika, še manj za krajo.
Tule res nimaš prav.
[/quote]

Tako je in večinski lastnik ima seveda večjo moč pri odločanju, sploh če je razmerje 75:25 v korist Batagela.

New Report

Close