Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Batagelj že drugič jamra -česa gospod ne razume?

Batagelj že drugič jamra -česa gospod ne razume?

Naka, od tegale tvojega nič ne bo držalo. Ne sekiram se jaz zaradi Batagelja, ampak se sekiraš ti (verjetno pod različnimi multiniki ali pač vas je več trolov, kdo bi vedel) zaradi mojega mnenja o Batagelju. In glede na to, kako se razna mnenja v določeni politični skupnosti tretirajo kot grožnje, bi tudi temu tvojemu pisanju lahko rekla, da mi groziš.

Evo, pa si obljubilo, da se ne boš zapletalo z mano! Pa spet to počneš! Tvoje obljube so piškavega oreha vredne!
[/quote]Ne bi rekla na-to, da cel dan visiš tu gor in se boriš za svoj piškav orešček.
Boriš se proti tvojim kot praviš multinickom, jaz sem namreč bila nazadnje tu ob 107uri in spet sedaj ob 19/ uri.
Slaba tolažba zate, da si tako pritlehna v razmišljanju, da vsak, ki ti odgovori je multinick.
Verjamem, pa, da ti sama to počneš. Zakaj to rabiš početi me ne zanima.
Užaljena kot si, ker ti večina oporeka se braniš z najnižjim udarcem.
Zadnji dihljaji ranjene Tare.

A to, da ti praviš, da se jaz smešiš, pomeni, da se jaz v resnici smešim? 😉

Kam sem jaz to danes padla. Močvara trolov. :-S
[/quote]

Ma 3letnik je v pogovoru bolj razumen kot ti :)))))

Zame recimo je dokaz to, da nekaj vidim s svojimi očmi, da preberem uradni dokument ali kaj podobnega. S kakšnim kredibilnim dokazom si nam potem ti v tej temi postregla?


Zame to niti pod razno ni javkanje, ampak opozorilo podjetnika, ki čuti posledice “na terenu”, da naj STO, katere naloga je tudi pomoč turizmu v obliki oglaševanja, promocije ipd. preusmeri tokove v trge, ki so dosegljivi. Ker Azija je zaradi letal odrezana v poštev pa pride ves ostali svet. To kar ti razumeš je popolna neumnost, da ne rečem norčevanje iz vsega.

Je tudi v prispevku v tej temi lepo povedal, da so se sami že preusmerili v te trge in enako priporoča ostalim, vklučno z STO.
Ker ljudje, a vam pa ni jasno da njihov izpad, je tudi naš izpad? Oni imajo manj dobička – država ima manj davkov in ostalih prihodkov. Pa ni tukaj samo Batagelj, cel kup podjetij in malih ljudi je, ki živi od turizma pri nas in vsi so na isti ladji. A vam to res ni jasno?

Več kot vplačajo v proračun, lažje potem država dviga socialo in minimalno plačo. A tako mogoče razumete?

Ko spremljam tole temo se mi zdi, da bi vi najraje videli, da se noben ne bi ukvarjal s pridobitno dejavnostjo, da ja ne bi imel evro več od vas, ampak a je vam sploh jasno kdo fila državno blagajno, da imate ljudje subvencije in socialne transferje? A vam to je jasno?
[/quote]

No, no, no. Je lepo rekel, da pričakuje pomoč, to je lahko samo denar, ne pa oglaševanje. Konec koncev lahko tudi sam investira v oglaševanje, saj je njemu upadel zaslužek, ane. Koliko je sploh prisoten na mednarodnih sejmih in dogodkih, kjer se predstavljajo lastniki turističnih dejavnosti?
Pa nimam nič proti njemu, meni deluje dober podjetnik, pošten do zaposlenih in tudi sicer.

In še enkrat – upad prihodkov se dogaja tudi drugim, pa razen njega nihče ne kaže na STO ter jih poziva, naj storijo nevemkaj….. saj je logično, da kaj dosti ne morejo. Upad Vzhodnjakov bo povsod, ne samo pri njemu. In tudi v drugih državah. JBG.

Ne vem pa, zakaj ti ves čas omenjaš njegovo vplačevanje v blagajno in obenem nas obtožuješ socialkarskega zažiranja in porabe njegovih vplačanih prispevkov. Kot da smo vsi, ki nam gre na jetra njegovo javkanje, na socialni…. No, nismo.

Glej, jaz mu privoščim čimveč prihodkov. Ampak ko začne cmizditi pred kamero, bi ga pa najraje 2x okoli ušes. Brez 1/5 prihodkov bo pa nekaj mesecev že preživel! Nekateri se borijo da preživijo, on pa javka v 3 pm……

Ne bi rekla na-to, da cel dan visiš tu gor in se boriš za svoj piškav orešček.
Boriš se proti tvojim kot praviš multinickom, jaz sem namreč bila nazadnje tu ob 107uri in spet sedaj ob 19/ uri.
Slaba tolažba zate, da si tako pritlehna v razmišljanju, da vsak, ki ti odgovori je multinick.
Verjamem, pa, da ti sama to počneš. Zakaj to rabiš početi me ne zanima.
Užaljena kot si, ker ti večina oporeka se braniš z najnižjim udarcem.
Zadnji dihljaji ranjene Tare.
[/quote]

Sploh mi ni jasno, kaj bi ti rado od mene. Ker karkoli si namisliš, ne bo pomagalo. Batagelj si je s svojim ravnanjem prislužil, da imam o njem slabo mnenje. In zdaj si ti (in nekaj ostalih multinikov – tvojih ali ne tvojih, nima veze – to sem povedala že prej) iz tega mojega mnenja naredila celo dramo. Koneckoncev pa…meni je prav. Drama queen nisem rada, lahko sem pa tudi.

Ma 3letnik je v pogovoru bolj razumen kot ti :)))))

Zame recimo je dokaz to, da nekaj vidim s svojimi očmi, da preberem uradni dokument ali kaj podobnega. S kakšnim kredibilnim dokazom si nam potem ti v tej temi postregla?
[/quote]

Pelji se na Jezersko, pa boš videl s svojimi očmi. 😉

No, no, no. Je lepo rekel, da pričakuje pomoč, to je lahko samo denar, ne pa oglaševanje. Konec koncev lahko tudi sam investira v oglaševanje, saj je njemu upadel zaslužek, ane. Koliko je sploh prisoten na mednarodnih sejmih in dogodkih, kjer se predstavljajo lastniki turističnih dejavnosti?
Pa nimam nič proti njemu, meni deluje dober podjetnik, pošten do zaposlenih in tudi sicer.

In še enkrat – upad prihodkov se dogaja tudi drugim, pa razen njega nihče ne kaže na STO ter jih poziva, naj storijo nevemkaj….. saj je logično, da kaj dosti ne morejo. Upad Vzhodnjakov bo povsod, ne samo pri njemu. In tudi v drugih državah. JBG.

Ne vem pa, zakaj ti ves čas omenjaš njegovo vplačevanje v blagajno in obenem nas obtožuješ socialkarskega zažiranja in porabe njegovih vplačanih prispevkov. Kot da smo vsi, ki nam gre na jetra njegovo javkanje, na socialni…. No, nismo.

Glej, jaz mu privoščim čimveč prihodkov. Ampak ko začne cmizditi pred kamero, bi ga pa najraje 2x okoli ušes. Brez 1/5 prihodkov bo pa nekaj mesecev že preživel! Nekateri se borijo da preživijo, on pa javka v 3 pm……
[/quote]
Če bi pogledala članek, ki ga je avtor teme prilimal, bi na večino tega kar pišeš že imela odgovor.
Delo STO ti očitno ni najbolj jasno, sicer ne bi pisala tega kar si.
Če je nekdo kot Batagelj glasen in pove kakšno je realno stanje v turizmu ima veliko večjo težo v javnosti in tudi javnih inštitucijah (kot je STO), kot pa če bi o tem govoril nek Jožek iz Sevnice, o tem se lahko vsi strinjamo.

Polnjenje državne blagajne je pa posledica uspešnih podjeti. Nekateri dobivajo tudi subvencije. Tako kot velika večina ljudi, tudi ti, dobiva subvencije od države mesečno, za različne reči. Tudi če nisi na social dobivaš subvencije za marsikaj.
Če ima podjetje manjši zaslužek, ima tudi država manj denarja in nam gre vsem slabše, ne samo podjetniku ……. vsem. Tako to je 🙂

Sploh mi ni jasno, kaj bi ti rado od mene. Ker karkoli si namisliš, ne bo pomagalo. Batagelj si je s svojim ravnanjem prislužil, da imam o njem slabo mnenje. In zdaj si ti (in nekaj ostalih multinikov – tvojih ali ne tvojih, nima veze – to sem povedala že prej) iz tega mojega mnenja naredila celo dramo. Koneckoncev pa…meni je prav. Drama queen nisem rada, lahko sem pa tudi.
[/quote] Pa kdo si ti, da mi bo mar kaj si misliš ti o njemu?
Ti pišeš ostale nebuloze, ki ne držijo in zato predstavi dokaze.

In ne lapaj v prazno, ker to počneš že devet strani.

Pelji se na Jezersko, pa boš videl s svojimi očmi. 😉
[/quote]

To je tvoj dokaz?

Pa kdo si ti, da mi bo mar kaj si misliš ti o njemu?
Ti pišeš ostale nebuloze, ki ne držijo in zato predstavi dokaze.

In ne lapaj v prazno, ker to počneš že devet strani.
[/quote]

In zakaj ti je torej mar?

In zakaj ti je torej mar?
[/quote]ker želim slišati- videti tvojo resnico! (DOKAZE)
Na dan z njo!

To je tvoj dokaz?
[/quote]

Ne moj, jaz imam svoje dokaze za svoje mnenje. Ti rabiš dokaz. 🙂

ker želim slišati- videti tvojo resnico! (DOKAZE)
Na dan z njo!
[/quote]

Pa saj se neki špetiraš že cel lubi dan. To je valjda dovolj dober dokaz, da ti je mar moje mnenje o Batagelju. 🙂

ker so bila podjetja družbena (ne državna), je od teh subvencij imela tudi družba nekaj. zdaj imajo pa samo lastniki.
[/quote]

imela, imela.
visoke davke:-(

podjetja so bila po tvoje družbena?
meni so pa ves čas dopovedovali, da smo lastniki delavci:-)))

Pa saj se neki špetiraš že cel lubi dan. To je valjda dovolj dober dokaz, da ti je mar moje mnenje o Batagelju. 🙂
[/quote] cel lubi dan ti dokazuješ ostalim, ker mene ni bilo tu, da si ljubosumna in zavistna Slovenceljka, ki želiš, da Batagelj z Postojnsko Jamo vred pride v roke

Pelji se na Jezersko, pa boš videl s svojimi očmi. 😉
[/quote]

A v tem grmu torej zajec tiči. Ja bi tudi ti zidala ali obnovila starejšo hišo, pa bi se lahko ti tudi s turizmon ukvarjala. Čič ne da nič 😊

Ne moj, jaz imam svoje dokaze za svoje mnenje. Ti rabiš dokaz. 🙂
[/quote]

Glej ženska, ni daleč dan in jaz upam da res kmalu pride, ko boste vsi, ki takole pišete po netu neke svoje resnice, morali za njih tudi resno odgovarjat.

Najbolj žalostno je to, da se take rekla-kazala “resnice” zelo hitro primejo med rajo. Škoda pa se dela vsem. Kaj imate od tega da to počnete, veste samo vi. Nadaljna debata v tej smeri je pa res brezpredmetna, ker da odrasla oseba piše na način kot pišeš ti, se res lahko kot nacija samo zamislimo.


Če bi pogledala članek, ki ga je avtor teme prilimal, bi na večino tega kar pišeš že imela odgovor.
Delo STO ti očitno ni najbolj jasno, sicer ne bi pisala tega kar si.
Če je nekdo kot Batagelj glasen in pove kakšno je realno stanje v turizmu ima veliko večjo težo v javnosti in tudi javnih inštitucijah (kot je STO), kot pa če bi o tem govoril nek Jožek iz Sevnice, o tem se lahko vsi strinjamo.

Polnjenje državne blagajne je pa posledica uspešnih podjeti. Nekateri dobivajo tudi subvencije. Tako kot velika večina ljudi, tudi ti, dobiva subvencije od države mesečno, za različne reči. Tudi če nisi na social dobivaš subvencije za marsikaj.
Če ima podjetje manjši zaslužek, ima tudi država manj denarja in nam gre vsem slabše, ne samo podjetniku ……. vsem. Tako to je 🙂
[/quote]

Glej, v tem primeru NIHČE, niti STO nima kaj narediti. Ker so ljudje izolirani, ker ne morejo potovati. Batagelj bi to lahko vedel, enako kot to razumejo ostali podjetniki, vezani na posel s Kitajsko.

Pa še nekaj: taki izbruhi se bodo ponavljali vsake 3-7 let – je ravnokar povedal zdravnik v odaji Globus. Bi bilo fino, če bi Batagelj to slišal, da ne bo čez nekaj let spet skakal v luft ko bo spet kaj izbruhnilo. Ker bo.

Zaključujem.

cel lubi dan ti dokazuješ ostalim, ker mene ni bilo tu, da si ljubosumna in zavistna Slovenceljka, ki želiš, da Batagelj z Postojnsko Jamo vred pride v roke

Drugi turistični delavci pa pravijo:

“Tudi letalska povezanost se vzpostavlja hitreje, kot smo sprva pričakovali,” so še dodali ob tem.

Pusti taross,notoricna laznivka in provokatorka,prisesana na drzavni sesk se zmrduje in laze o uspesnem podjetniku,to danjena falanga krade denar drzavi ,kradejo obcinsko lastnino..primer roga in metelkove…in potem ta notoricna laznivka modruje o drugih

Glej ženska, ni daleč dan in jaz upam da res kmalu pride, ko boste vsi, ki takole pišete po netu neke svoje resnice, morali za njih tudi resno odgovarjat.

Najbolj žalostno je to, da se take rekla-kazala “resnice” zelo hitro primejo med rajo. Škoda pa se dela vsem. Kaj imate od tega da to počnete, veste samo vi. Nadaljna debata v tej smeri je pa res brezpredmetna, ker da odrasla oseba piše na način kot pišeš ti, se res lahko kot nacija samo zamislimo.
[/quote]

Ne flancaj.



cel lubi dan ti dokazuješ ostalim, ker mene ni bilo tu, da si ljubosumna in zavistna Slovenceljka, ki želiš, da Batagelj z Postojnsko Jamo vred pride v roke

Ti kokoška si me z nekom zamenjala ali pa se zelo slabo braniš!
S kom se ti zapletaš s flancami pa razčisti pri sebi.
Očitno ti je ta oseba trn v peti.
Tara s teboj ne debatiram, ker me prispevki, kjer ti sodeluješ ne zanimajo.(izjemoma danes)
Nisem možača kot ti. Si brez kančka ženstvenosti.
[/quote]

A še kar? Ti dobeseden zapis najine izvorne debate ni dovolj, da spoznaš, kakšen drek si zmešalo???? Babše neumno si.

zaradi upada prodaje kart (cca 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) bo moral Batagel plačati cca 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nižje plače. Žal so minimalne plače določene previsoko glede na izpad dohodka.
Pomagajte svojim socialnim revežem v tej firmi in plačajte vstopnino 2x ☺
piz-da ste glupi!! Batagel ima cca 8{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dobička od firme … izpad pa je 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} !!

No, pa ti dokaži, da si Batagelj ni prilastil javnega denarja!

Da ne bodo vedno samo na nekatere (vključno z mano) letili pozivi za dokaze (ki jih kljub navajanju nočete videti).
[/quote]

Tvoji pajdasi iz mirovnega ins si vsako leto prilastijo vec milijonov evrov javnega denarja enako tatinske horde z vhoda ki jih podpiras…fuj pa tvoja dvolicnost

New Report

Close