Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Batagelj že drugič jamra -česa gospod ne razume?

Batagelj že drugič jamra -česa gospod ne razume?

.. že drugič ser je pojavil v medijih v roku enega meseca…. Naj se malo umiri gospod.
[/quote]
A že drugič je zahteval pomoč države?

malo se spomni kakšne subvencije so leto za letom dobivali TAM, Litostroj, Mura, IMV, železarne, SCT, Adria Airways, IUV, Slovenijales, Metalna, Cinkarna, Tomos, … in še mnogo njih, vse “državne” firme…
[/quote]

ker so bila podjetja družbena (ne državna), je od teh subvencij imela tudi družba nekaj. zdaj imajo pa samo lastniki.

Ja, ampak Postonjska jama turizem je lani imela 9,5 milijončka evrčkov čistega dobička, predlani 8,5 milijončka, 2017 6,5 milijončka in tako naprej. In kje je težava? Da bi se nekateri radi omastili s temi evrčki pa jim je dostop do njih onemogočen. ;)))
[/quote]

Je tudi davke fino plačeval. Tiste od dobička in od plač in še kaj.
Res gre nekaterim v nos to, da vlaga nazaj v gospodarstvo in ne krade in ne tala zaslužnim, kot je to navada v raznih državnih podjetjih in inštitucijah, kjer preko raznih svetovalnih pogodb miljoni odtekajo v privat žepe.


A že drugič je zahteval pomoč države?
[/quote]

že tadrugič v 30ih dneh je izjavil 2zaskrbljenost2, ker azijski turisti trenutno ne prihajajo tako, kot je bilo v navadi.

A njegov lastniški hotel na Jezerskem je tista investicija iz dobička Postojnske jame, za katero se je sprl s partnerjem občino? Tole zelooo po tajkunsko smrdi.
[/quote]

Ja ljuba duša umiri se vendar. Saj te bo še infarkt od foušije 😁

Ja ljuba duša umiri se vendar. Saj te bo še infarkt od foušije 😁
[/quote]

Kaj jo pa miriš ? Verjetno ima še kako prav.

Lahko namesto pisanja traparij odgovoriš na gornje vprašanje. Nekako domnevam, da je pravi odgovor DA. Torej…tajkun. Tukaj ni pljuvanja, človek je pač sprivatiziral javni denar in zato imamo o njem takšno mnenje kot imamo. Ni edini, ampak zato ker so tajkunili tudi drugi, ni njegov greh nič manjši. Saj zgodilo se mu ne bo nič, ker smo v Sloveniji in vidimo, kako tukaj to gre. Ni pa nam treba o njem imeti dobrega mnenja in ga podpirati.
[/quote]

Ne posplošuj. Ti in par somišljenikov ima tako mnenje. Sicer pa so tvoja tema ilegalni migranti in predlagam, da si daš tam duška 😁


Imenovani je vseeno kaj je, uspešen podjetnik pa ni. Imel je možnost polastninit ( kao koncesija) Postojnsko jamo za xx let. Kaj je vložil se ve, dvignil je cene na 28 evrov po glavi za ogled, iz zaslužka pa naredil parkirišče in cesto. Ostalo je njegovo. Azijski trgi so bili vedno negotovi, če je on imel zaslužek iz kart, ga mesto očitno ni imelo.
Še vedno je edina in glavna ulica razsuta, naredili so krožišče pri porodnišnici, da se ne ustavi ves promet zaradi še enega semaforja. Od vojašnice navzdol pa luknja pri luknji, kar bi morala pa občina uredit. A ne, smetana podjetniku ostalo pa nam prebivalcem. Hudo!


Ni ga treba podpirat, ampak brez dokazov pa tudi ne pljuvaj. Dokazi torej?
Pa še povej, kaj dobrega si ti naredila za to državo, ker on je kar nekaj, zate pač ne vemo.
[/quote]

Dokazi so ti pred nosom, tudi tukaj pišemo o njih. Ti pa glavo v pesek. Oh ja.

Ne posplošuj. Ti in par somišljenikov ima tako mnenje. Sicer pa so tvoja tema ilegalni migranti in predlagam, da si daš tam duška 😁
[/quote]

Jap, o Batagelju imam slabo mnenje. Na podlagi njegovega delovanja. To smem. Ne bi pa ti smelo meni predpisovati, kaj morajo biti moje teme in katere ne smejo biti. Znate pa trolčki seveda hitroprstno kaj podtakniti, to pa ja.

Ampak kakšno moč ima tale MON: zaradi neprekinjenega in nepopustljivega glodanja in napadanja trolov sem očitno postala nasprotnik št. 1. jamskega Batagelja. Zanimiv fenomen. Nova ugotovitev o načinu delovanja spletnih trolov. To bo treba poglobljeno preučiti. 🙂

Ravnokar na POPu povedal prodajalec s Tromostovja:

” Vsak dan jih je bilo z 100 avtobusov”……..

Pa spet jamra Batagelj:

160.000 Azijcev pride samo v postojnsko jamico…..

Link sledi.

Tara S pa koga brigajo tvoji komentarji kakšno mnenje imaš ti o Batagelju.
To sem ti pojasnila že zjutraj, ko si se vtaknila v moj komentar na prvi strani.
Znaš pljuvati uspešne domačine, tujim kapitalistom pa ne upaš PRATI RITI.
Pa bi jim morala, če ne prati vsaj izprašiti.
Pri Adrii si bila tiho kot miška.

Batagelj bi lahko iz lastnega dobička sfinanciral kakšno zdravniško odpravo na Kitajsko… Se mu bo povrnilo. To je zrelo podjetniško odločanje, ne pa takle jamr (kot pravite, ker jaz ga res nočem poslušati).

Čakam, čakam …… kje to vpije?
Verjetno vaše blodnje?
[/quote]

Zato se vse bolj obračajo k Slovenski turistični organizaciji (STO), katere naloga je skrbeti za promocijo in normalne turistične tokove. “Zdaj teh normalnih turističnih tokov nimamo in se sprašujemo, kakšno bo njihovo ukrepanje v tej situaciji,” je dodal Batagelj.

Vaš link

Kaj je to drugega? Izpad prihodkov, ane, on poziva STO, da naredi nevemkaj. Mogoče da najame turistične križarke, da bodo vozile turiste po morju do Kopra in naprej avtobuse, ki jih bodo vozili do Batagelja? Haha.

Drugače pa mu dam prav, da dobička ni izplačal, ampak pustil v podjetju, časi ko so kradljivi direktorji zapravljali dobičke in podjetja pošiljali v stečaje, so neka druga zgodba. Na tak način so nas pokradli.

Očitno tebe še kako brigajo. 🙂

Kar se tiče pa uspeha… Odlično, podpiram, nikoli fouš uspešnim. Sem pač tak cukr. Ampak tajkuni, mafijci, izkoriščevalski kapitalisti in druge vrste banda naj pa mi ne hodijo pred oči!

Očitno tebe še kako brigajo. 🙂

Kar se tiče pa uspeha… Odlično, podpiram, nikoli fouš uspešnim. Sem pač tak cukr. Ampak tajkuni, mafijci, izkoriščevalski kapitalisti in druge vrste banda naj pa mi ne hodijo pred oči!
[/quote]lepo je to prebrati, toda v reali nisi dosegla nič.
uspešne, ki o še ostali pljuvaš, tajkune in izkoriščevalske kapitaliste spregledaš, se narediš slepa, saj se zavedaš, da je proti vetru težko pišati.
Dokaži katero podjetje si rešila iz krempljev mafije in dokaži, da je Batageljev delavec izkoriščan.

lepo je to prebrati, toda v reali nisi dosegla nič.
uspešne, ki o še ostali pljuvaš, tajkune in izkoriščevalske kapitaliste spregledaš, se narediš slepa, saj se zavedaš, da je proti vetru težko pišati.
Dokaži katero podjetje si rešila iz krempljev mafije in dokaži, da je Batageljev delavec izkoriščan.
[/quote]

No, pa ti dokaži, da si Batagelj ni prilastil javnega denarja!

Da ne bodo vedno samo na nekatere (vključno z mano) letili pozivi za dokaze (ki jih kljub navajanju nočete videti).

že tadrugič v 30ih dneh je izjavil 2zaskrbljenost2, ker azijski turisti trenutno ne prihajajo tako, kot je bilo v navadi.
[/quote]
A zaskrbljenost je izjavil? Od kdaj pa to, da nekdo pove da je (upravičeno) zaskrbljen pomeni, da zahteva državno pomoč? Ajde da slišimo to.

No, pa ti dokaži, da si Batagelj ni prilastil javnega denarja!

Da ne bodo vedno samo na nekatere (vključno z mano) letili pozivi za dokaze (ki jih kljub navajanju nočete videti).
[/quote] To mora dokazati tisti, ki trdi, da si je prilastil javni denar.
Pa ne kar tako, z dokazi in imenom in priimkom, ker je to kaznivo dejanje, v primeru, da ni res!
Tara, Tara ne smeši se.
Zaradi Batagelja se toliko sekiraš, da se boš kmalu razpočila.

Dokazi so ti pred nosom, tudi tukaj pišemo o njih. Ti pa glavo v pesek. Oh ja.
[/quote]

A to da ti nekaj pišeš tukaj je dokaz? Se lahko še bolj smešiš?

Zato se vse bolj obračajo k Slovenski turistični organizaciji (STO), katere naloga je skrbeti za promocijo in normalne turistične tokove. “Zdaj teh normalnih turističnih tokov nimamo in se sprašujemo, kakšno bo njihovo ukrepanje v tej situaciji,” je dodal Batagelj.

Vaš link

Kaj je to drugega? Izpad prihodkov, ane, on poziva STO, da naredi nevemkaj. Mogoče da najame turistične križarke, da bodo vozile turiste po morju do Kopra in naprej avtobuse, ki jih bodo vozili do Batagelja? Haha.

Drugače pa mu dam prav, da dobička ni izplačal, ampak pustil v podjetju, časi ko so kradljivi direktorji zapravljali dobičke in podjetja pošiljali v stečaje, so neka druga zgodba. Na tak način so nas pokradli.
[/quote]
Zame to niti pod razno ni javkanje, ampak opozorilo podjetnika, ki čuti posledice “na terenu”, da naj STO, katere naloga je tudi pomoč turizmu v obliki oglaševanja, promocije ipd. preusmeri tokove v trge, ki so dosegljivi. Ker Azija je zaradi letal odrezana v poštev pa pride ves ostali svet. To kar ti razumeš je popolna neumnost, da ne rečem norčevanje iz vsega.

Je tudi v prispevku v tej temi lepo povedal, da so se sami že preusmerili v te trge in enako priporoča ostalim, vklučno z STO.
Ker ljudje, a vam pa ni jasno da njihov izpad, je tudi naš izpad? Oni imajo manj dobička – država ima manj davkov in ostalih prihodkov. Pa ni tukaj samo Batagelj, cel kup podjetij in malih ljudi je, ki živi od turizma pri nas in vsi so na isti ladji. A vam to res ni jasno?

Več kot vplačajo v proračun, lažje potem država dviga socialo in minimalno plačo. A tako mogoče razumete?

Ko spremljam tole temo se mi zdi, da bi vi najraje videli, da se noben ne bi ukvarjal s pridobitno dejavnostjo, da ja ne bi imel evro več od vas, ampak a je vam sploh jasno kdo fila državno blagajno, da imate ljudje subvencije in socialne transferje? A vam to je jasno?

To mora dokazati tisti, ki trdi, da si je prilastil javni denar.
Pa ne kar tako, z dokazi in imenom in priimkom, ker je to kaznivo dejanje, v primeru, da ni res!
Tara, Tara ne smeši se.
Zaradi Batagelja se toliko sekiraš, da se boš kmalu razpočila.
[/quote]

Naka, od tegale tvojega nič ne bo držalo. Ne sekiram se jaz zaradi Batagelja, ampak se sekiraš ti (verjetno pod različnimi multiniki ali pač vas je več trolov, kdo bi vedel) zaradi mojega mnenja o Batagelju. In glede na to, kako se razna mnenja v določeni politični skupnosti tretirajo kot grožnje, bi tudi temu tvojemu pisanju lahko rekla, da mi groziš.

Evo, pa si obljubilo, da se ne boš zapletalo z mano! Pa spet to počneš! Tvoje obljube so piškavega oreha vredne!

Zato se vse bolj obračajo k Slovenski turistični organizaciji (STO), katere naloga je skrbeti za promocijo in normalne turistične tokove. “Zdaj teh normalnih turističnih tokov nimamo in se sprašujemo, kakšno bo njihovo ukrepanje v tej situaciji,” je dodal Batagelj.

Vaš link

Kaj je to drugega? Izpad prihodkov, ane, on poziva STO, da naredi nevemkaj. Mogoče da najame turistične križarke, da bodo vozile turiste po morju do Kopra in naprej avtobuse, ki jih bodo vozili do Batagelja? Haha.

Drugače pa mu dam prav, da dobička ni izplačal, ampak pustil v podjetju, časi ko so kradljivi direktorji zapravljali dobičke in podjetja pošiljali v stečaje, so neka druga zgodba. Na tak način so nas pokradli.
[/quote]

Na Bledu pa pravijo, da jih je več v januarju in februarju kot prej.

A to da ti nekaj pišeš tukaj je dokaz? Se lahko še bolj smešiš?
[/quote]

A to, da ti praviš, da se jaz smešiš, pomeni, da se jaz v resnici smešim? 😉

Kam sem jaz to danes padla. Močvara trolov. :-S

New Report

Close