Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bčesavci dlomrzneži,kok je pravična cena za bukev ki raste 120 let drva

Bčesavci dlomrzneži,kok je pravična cena za bukev ki raste 120 let drva

Vsi tisti blesavci pa delomrzneži  ki nič ne znate nič ne veste in mislite, da drva priletijo kar v peč brez dela , kok je pravična cena za eno bukev , ki raste 120 let. da slišim blesave umotvore luzerjev tega foruma. pa od mene ne dobite kar je za nohtom črnega kar na plin kuri k ti ga bo rus zaprl pa na toplotno natego in sončne v kar te sedaj silijo dr pfizerjeva dopisovalka in drugi bogatunski nategovalci

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8811, 09.08.2022 ob 10:49

Vsi tisti blesavci pa delomrzneži  ki nič ne znate nič ne veste in mislite, da drva priletijo kar v peč brez dela , kok je pravična cena za eno bukev , ki raste 120 let. da slišim blesave umotvore luzerjev tega foruma. pa od mene ne dobite kar je za nohtom črnega kar na plin kuri k ti ga bo rus zaprl pa na toplotno natego in sončne v kar te sedaj silijo dr pfizerjeva dopisovalka in drugi bogatunski nategovalci

Pa ti povej BRIHTA, od kje tebi pravica da jo posekaš p.t.m. glede na to da si se glih kar nasral na svet buka pa je že 120 let?

 

In kaj imaš ti pri tem, če drevo samo zraste?

Ne razumem. A denar dobi bukev, ki je posekana? 🙂

In koliko naj bi bila pravična cena za nafto, ki nastaja milijone let?

Odgovor na objavo uporabnika
Teorija Z, 09.08.2022 ob 11:22

In koliko naj bi bila pravična cena za nafto, ki nastaja milijone let?

In kdo še pravi, da nafta nastaja milijone let po novih odkritjih razen tistih,ki ne posodabljajo svoja znanja in kokodakajo ter papagirajo naprej po starem?

Odgovor na objavo uporabnika
Ljudje spijo, 09.08.2022 ob 11:26

In kdo še pravi, da nafta nastaja milijone let po novih odkritjih razen tistih,ki ne posodabljajo svoja znanja in kokodakajo ter papagirajo naprej po starem?

Daj, ravnozemljaš, odje..

 

Odgovor na objavo uporabnika
Teorija Z, 09.08.2022 ob 11:28

Daj, ravnozemljaš, odje..

 

Kaj spet vidiš nekaj kar ni?

To je bolj vprašanje za vas, ki ste jih do sedaj prodajali po 80% nižji ceni. A tistih 30€ več stroška, ki ga imaš z nafto za traktor in mešanco za motorko, da pripelješ 20 kubikov drv iz gozda je razlog, da si podražil vse naenkrat?

 

Meni ni problem plačati tvojega dela- če imaš 30€ stroška ti z veseljem plačam 50€, ker si nekaj delal namesto mene. Ko mi pa na 30€ stroška pribiješ ceno 80€ in mi začneš bluzit o bukvinih 120 letih te bom pa oklical za mazača, kar tudi si.

Nafta nastaja milijone let, pa se nič ne pritožujete, da je cena prenizka, ko z njenimi derivati gonite traktorje in motorke.

Odgovor na objavo uporabnika
kelul, 09.08.2022 ob 11:56

Nafta nastaja milijone let, pa se nič ne pritožujete, da je cena prenizka, ko z njenimi derivati gonite traktorje in motorke.

Spet nekdo without UPDATE

 

Ti jaz povem kolk je vredna:

Predvidevam da si ti una budala ,ki je zadnjič frišna drva prodajala.

Vredna ti je polpeezde mrzle vode.    Tako po kmečk.

Pa  moli da, ko se bo butcu katerega boš nasadu s tem drvam snelo,. ko se mu bo raufnk užgal   ,da te ne pride s tvojim lastnim vilam pretolčt na dom sred zime.

 

 

Avtor, a še vedni nisi prodal? Pa saj ti že vsaj mesec tulimo, da predrago prodajaš, pa ti še ne prebije.

Trgovine prek spleta prodajajo kubik po 200€.  Sosed mi je prodal za 100€.  Rabim samo za kaminsko pečko v dnevni sobi.  Meni se zdi to še vedno ugodna cena tudi za tiste, ki se kompletno ogrevajo z drvmi.  Še vedno ogromno cenejše kot plin ali nafta, edino bajta je zasmrajena in skos moraš nalagat…. za kakšne vaščane ki ne hodijo v službo je ok.

New Report

Close