Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BE OR NOT BE, moj Tjavendan?

BE OR NOT BE, moj Tjavendan?

V vas razmislek moje pismo Pipi na Srednjih!

Tudi jaz sem se zelel vzdrzati komentarja, pa se ob tem postu preprosto ne morem.. Pipi. dolgo te ze “poznam”, cenim tvojo treznost v razmisljanjih, pa tudi tvoj iskrivi humor, zato vedno preberem tvoje poste, kadar se mi seveda ponudi priloznost. Ker na Srednja od tistih dogodkov v zacetku lanskega septembra ne hodim, razen ce me kdo opozori, da moram kaj prebrati, je to redko. Tudi s tem, kar si tu napisala se v veliki vecini mocno strinjam in sem ti hvalezen, da si nam “Tjavendanovcem” postavila ogledalo in nalila cistega vina.. Seveda je to moje povsem osebno mneneje.. Se posebej se strinjam s tabo, da naj vse napisano ostane na forumih kot osebni pecat in slika avtorja, saj pri pisani besedi ne mores trditi, da je napisana v afektu! Tudi glede odnosa do nase znanke sva istomisljenika, hehe, saj se vedno znova spomnim tvojega saljivega vprasanja, ce ne gre pri njej za alkoholne blodnje.. in silovitosti odgovorov, ki so sledili…

“In čemu taka občutljivost, ko nekdo preprosto pove svoje mnenje, da mu ne ustreza “Tjavendanovanje”??? Zakaj nas v trenutku mine vsa strpnost in ljubečost? Tu jaz vedno uporabim ljudsko modrost, ki jo je patentirala nasa Andrejka: “kogar je kaca picila, se boji zvite vrvi!”
In ravno zahvaljujoc tebi sem si postavil vprasanje o smislu Tjavendana, ce je res ta forum v nasih oceh “zatočišče le istomislečih, idealnosti, dobre volje, večnega optimizma”… Meni osebno je, zato bi ti rad pojasnil, zakaj se pocutim kot “zrtev ali izgnanec”. Nas sef, lastnik portala, vrhovni moderator, pa se pa se, je imel prvo službo v zavodu za duševno prizadete in tam marsikaj naucil o zivljenju… Ne samo meni, se zdi, da je hotel “Srednja” zavarovati pred “psihopati”, zato jim je naredil “Tjavendan” ga ogradil z obvezno registracijo, veckratnim dnevnim potrjevanjem gesla in preverjanjem razlicnosti gesla in nicka.. Tako so lepo “zivali v ogradi” in “Srednja leta” demokraticen forum z maksimalno svobodo dostopa.. Dokaze za te slutnje vidim v Šefovih repliciranjih, ki praviloma letijo na Marijo, liscko, Stumpa, Janija in morda se koga, ki slucajno ali pa tudi ne slucajno, pobegnejo iz ograde in kaj napisejo na bozjem travniku… Po treznem premisleku mislim, da bi bilo za zivali boljse, da so na svobodi! Torej je Tjavendan nepotreben! Morda se motim, to je clovesko, mar ne? Pipi, upam, da dobim tvoj odgovor, pa prosim posten in brez ovinkov, mene tako vec skoraj nic vec ne prizadene!

Brez zamere, v megli tavajoci ježek,

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek, če se spomnim, koliko krat sem vaju zamenjal 🙂 Pipi.. pa :))) Ok, glede napisanega, se spopolnoma strinjam s tabo, vendar bi repliciral samo na naslov tele teme 🙂 Tjavendan naj kar bo… nič be or not to be 🙂 A se zamisiš, kako bi potem zgledal.. na božjih travnikih… čreda nevzgojnih živali…. Mislim, da je prav da tole ostane.

Ježek, tudi tebi lepo popoldne!

Jani

Hvala!

Sama sem ostala BREZ BESED !

lp, vsem skupaj Jana

Jana, moj namen je res pozitiven! Rad bi da vsi trezno razmislite, o tem kako je videti Tjavendan zunaj, kako spostovanja vredni ljudje gledajo na nas in ali res moramo ostati v tej ograji, ce smo se navelicali eden drugega in sami silimo cez njeno ograjo! Kolikor vem, so si zivali v rezervatih vedno zelele svobode…in prava sboboda je na Srednjih, kjer te nihce ne vprasa, kdo si in kaj si, lahko pa skoraj brez omejitev zdravis vse svoje frustracije.., tudi najbolj skrite, kot na primer Miki..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ma, Jani kot vidim, tudi ti uvidevas, kot bi rekel Saso “point”.., ki je: “kako bi potem zgledal.. na božjih travnikih… čreda nevzgojnih živali..” In to zivali brez “interlockov”.. Uboga Jana je vlozila toliko truda, zivcev in še cesa, da rezervat in poskusni poligon ostane, zato je ostala brez besed ob mojem pisanju…Zaradi tega se ji tu javno zahvaljujem! Moram povedat, da sem skoraj ves rapolozljiv prosti cas ta vikend porabil, da sem si osvezil dogodke in nastanek Tjavendana in njegove obcasne krize..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

No, ja, naj bo še enkrat, da napišem.
Če ne drugega, sem vsaj izpadla velik ” tepec “

lp, Jana

Jana, res ne razumem, zakaj se pocutis, da si izpadla tepec? ..Mislim, da se vedno velja, cisti racuni- dobri prijatelji. Ce je tako, sem jaz zdaj ze gotovo vsaj tepec na kvadrat in zato skup paseva! Vseeno mislim, da je vse na svojem mestu, le bobu je enkrat treba reci bob! Kar pomeni, da bi bilo posteno od vseh, da enkrat povedo, ali jim je Tjavendan potreben, ali gre za navaden peskovnik kot je bilo že nekje receno!

Pa se to, nic ne bi imel proti temu, ko bi nas sef preimenoval v to, kar Saso predlaga.. Me, pa mocno zanima, kako bi potem “narod” poimenoval v slengu “Srednja”!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek, mi je zelo , zelo žal.
Trenutno nisem sposobna dati nobenega komentarja več do nadaljnega………………

lp, Jana

Ježek, če te prav razumem, naj bi se sedaj vsak izmed nas izjasnil, kaj mu pomeni tale forum? Men osebno tale forum totlno nič…. megla, njente, ništa… še tolko ne…. Ampak PRIJATELJI, ja z veliko PRIJATELJI, da ne bo kakšne pomote in spet govora o ne vem kakšni virtualni resničnosti in podobnih stvareh, ti prijatelji mi pa ogromno pomenijo. Kdo pa so… pa tako ali tako vsak sam ve. Zato, ježek, se ne mislim več ubadat s tem, kje raje pišem, kje je bolj kul, kje je več prometa, kje se mam lepše, kdo je bolj f****, kje se ga bolj tržejo… ME PROV EN K**** (oprosti izrazu) BRIGA, KDO KJE KOGA IN ZAKAJ…. Jaz sem tukaj…. za ostalo me ne briga.

Jani

p.s. tud tale moj post je mišljen čisto dobronamerno, ježek!

hja , Jani gre iskren odgovor, meni pomeni vec kot dolgi traktati! Me pa zanima, ce si prebral celoten post na Srednjih -Pipino mnenje na koncu teme: “Kako spravis 100 forumcev..” Mene je pac ta tekst izval! Mislim, da je vreden komentarja, ker je Pipi resna in predvsem dobronamerna zenska!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zdaj sele to vidim in evo se tu eno javno pojasnilo. Ker sem na dopustu, sem jezku odgovorila na email, tu pa bolj na kratko.

Ce je bilo moje sporocilo razumljeno kot da je Tjavendan odvec, sem se napacno izrazila ali bila narobe razumljena.

Prispevek sem napisala iz obcutka dolznosti do Primoza, ki nam omogoca vse to. In ker se mi je zdelo, da se mu dela krivica, ko se mu mece pod nos, da vas je on sem izgnal!!!!

Jaz sem mnenja, da vam/nam je ustregel tudi s tem forumom, potem pa izpade, kot da vas je sem nagnal.
In krivica me najbolj zaboli, cetudi leti na cloveka , ki ga pravzaprav ne poznam osebno, ga pa cenim, ceprav se v marsicem ne strinjam z njim.
V mojih oceh je pac clovek, ki nam vsem omogoca, da se spoznavamo na forumu, da sodelujemo, iscemo in nudimo raznovrstno pomoc, izrazamo mnenja, pa tudi le cvekamo.

Zelela bi torej, da prenehate z “izgnanim ljudstvom” zato, ker po mojem mnenju s tem vsakic naredite krivico Primozu, pa tudi marsikomu na Srednjih (sebe ne pristevam poleg).

Naj se enkrat ponovim: nikoli nisem pomislila, da je forum Tjavendan odvec, da bi ga bilo potrebno ukiniti ali kaj podobnega. Sem pa proti strogem locevanju ljudi na te, ki ste tu, one, ko so tam in tiste, ki so tu in tam.

Meni je tudi tole “forumovanje” ena svojevrstna sola, prav tako kot celo zivljenje.

Lep pozdrav!

Pozdravljena Pipi!

Žal, me ni bilo doma, ti pa bom pisala.
Tukaj pa tole, se povsem strinjam s teboj, mislim celo, da ti to dobro veš !!
Počasi smo tudi/bomo razčistili vse zadeve :))

Čau, Jana

Vse sem zbrisu 🙂 se ne pogovarjam več o tem 🙂

Lep be not’, be nocoj :))

Jani

aha prau s naredu aha jep..a maš pronto????
hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma kaki pronto 🙂 mi jemamo PC :)))

Be Not’ Be!

Jani dela zapisnike :))) Doma se ve 🙂

ooo priden,le pridi po inskripcijo,brez nje ni nč džabe zapiski…heheh mora bit en orenk šrajbenzi…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, to niso zapiski, ampak zapisniki. Ker je bila dopoldne tukaj fronta, sem delo pač prinesel iz službe domov 🙂 In zdej delam 🙂

Jani dela k zamorc 🙂

Mdoniš..Jani da nis s škofljice…a?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

So na škofljici zamorci?

he ne na škofljici je Jani kovačič doma,k je zamurc..oz dela k zamorc..heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ježek,

upam, da si si privoščil kratke počitnice, da napolniš dušo in telo s svežim zrakom in s pozitivno energijo … ki jo boš kmalu ponovno delil z vsemi nami tu na forumu :)) , ker dvomim, da bi se kar takole brez vsakega pozdrava poslovil od nas 🙂

.. naj ti povem .. da jaz nimam občutka, da bi bili tukaj kakorkoli ograjeni, izolirani, pregnani in kar je še podobnih izrazov, ki sem jih zadnje dni zasledila po forumu. Ne razumem zakaj se nekateri res počutite tako .. kot piše Pipi .. osebno prizadeti zaradi pisanja nekaterih po forumih.
Jaz sem se že pred časom zavestno odločila, da se ne bom obremenjevala s stvarmi, ki bi žalostile mojo dušco :)) in bom svojo energijo raje usmerila v tiste osebe in dogodke, ki osrečujejo mene in moje bližnje. Zakaj bi se sekirala … če sem pa raje dobre volje.
Prijatelje izbiraš sam .. izbereš si jih po svoji lastni presoji .. jih nato čuvaš, crkljaš in jih predvsem paziš … paziš, da ostaneš iskren, da oni tebi iskrenost vračajo …. vidiš .. mnenja teh ljudi .. teh prijateljev .. štejejo. Vse ostalo so le drobtinice .. pobereš tisto kar ti lahko koristi, tisto .. iz česar se lahko kaj naučiš .. in zavržeš vse .. s čimer se ne strinjaš in kar lahko obremenjuje tvoje življenje.

Sej bi lahko še in še pisala .. pa ne bom … jaz vem da sem srečen človek .. vem pa tudi .. da ta sreča ni prišla kar sama od sebe, da sem se včasih morala prekleto potrudit zanjo .. potrudit pa se bom morala tudi za to .. da bo ostala … ker življenje vsakega posameznika je v prvi vrsti odvisno od njega samega .. no , to pa je moje mnenje 🙂

lep pozdravček Ježek in kmalu se vrni 🙂

Barbara.

U, pametno, prijatelje moraš crkljati.
Si prebral ježek…
No, tuki sem !

lp, zajček

ja zajček .. crklat jih je treba 🙂 .. sej te oni potem nazaj .. tko da se vse zgliha :))

…ja a ne zajček… kdo bo pa naju kej crklal ?

A se hočva kar sama 😉

New Report

Close