Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek belogardizem

belogardizem

No pa poglejmo kako “junaško so se borili belčki za našo domovino!

Ne bom več pisal ker je to za SDS podrepnike prezahtevno, zato naj si kar slike pogledajo!

Kaj pravi svet o zločinih belčkov! Poslušajte ljudi, ki vedo kaj je domovina in ne pozabite, da vas hranijo!

Diktatorji pridejo na oblast skoraj vedno brez volitev. Častna izjema je bil Hitler, običajni primer diktatorja pa je tito, ki se je prigrebel na oblast z nedemokratičnimi volitvami (skrinjice!).
In potem je bil tako strahopeten, da se nikoli več ni dal potrditi z volitvami.

na izust,

e, ti, znano ti je, od kje sem jaz prepisala to zgodbo, si vse ostale zgodbe iz “mučeniške poti ” prebral!??
Nisem se skrila pod noben nikc, kot si se ti in mnogi tvoji somišljeniki.
Pišem vedno z nikcem PRABABI.
Sem že večkrat napisala, da me nima biti za kaj sram. Tudi napisala zakaj sem prišla na MON.
Prišla sem pogledat kaj pišejo. In ja, začela sem pisati še, kaj so delali “Domobranci – izdajalci” SLOVENSKEGA NARODA.. Naj se bereta obe plati!

Mnogo zgodb sem že prebrala, danes 7. aprila 2015, tudi tole v Dnevniku. Vidiš, tega SDS-ovca v Državnerm zboru ni nič sram, V članku sem brala še, da je imel lepe ugodnosti od osvoboditeljev.
Tretjega programa TV SLO, ne gledam nikoli.

BERI: Članek, 7.4.2015, stran 13,

Žaljive izjave poslanca SDS Žana Mahniča

IZUST,

V teh dneh je bilo kar precej vročih razprav v DZ o polpretekli zgodovini našega naroda. Najhujše in najtežje besede so bile izrečene prav pri posameznih poslancih SDS. Seveda vseh podrobnosti ne morem navajati, ker za njih enostvno ni prostora. Najbolj so mi ostale v spominu besede poslanca SDS Žana Mahniča, da so bili komunsti klavci oziroma, če poenostavim, da so klali.

Tega si od mladeniča s tako izjemno simpatičnim obrazom in moderno pričesko nikoli ne bi predstavljal. Zanima me, kako se bo na to odzval njegov strankarski šef Janez Janša kot nekdanji komunist. Tokrat pa le moram stopiti v bran Janezu Janši, ker resnično dvomimm, da je kot bivši komunist ZK zaklal kakšnega človeka, kot to trdi poslanec SDS in njegov strankarski kolega Žan Mahnič. To so zelo težke besede in nevarne obsodbe.

Do leta 1980 sem bil tudi jaz član ZK. Resno razmišljam, da bi proti omenjenemu poslancu Žanu Mahniču vložili ovadbo vsi bivši člani ZK in naj dokaže, kdaj je kdo koga res zaklal. Verjetno je s to nepremišljeno in nizkotno izjavo globoko priza.del tudi ogromno število svojih sedanjih strankarskih kolegov, ki so v preteklosti ponosno nosili člansko izkaznico ZK..

Ob njegovi izjavi sem sicer opazoval klovnovski nasmeh nekaterih strankarskih kolegov. Kdo je v resnici klal, v katerem času in v katerem imenu, predobro vedo tisti, ki so preživeli drugo svetovno vojno. Če je kdo, potem je član SDS Žan Mahnič zadnji, ki lahko daje take sodbe in ponižujoče izjave.
On se je zelo mlad prisesal na državne jasli.

Vsekakor nosijo del krivde tudi tisti, ki so ga volili. Takšen poslanec, kot je Žan Mahnič, je za družbo izjemno nevaren.
Vnaša strah in razdor med ljudmi. Med drugim se je lotil tudi stranke SMC. Upam, da se bodo oni na njegove nizkotne in primitivne očitke že sami branili. Objavljeno je bilo nas 3. programu TV Slovenija v četrtek, 2. marca. Videti je, da njegova neomajna pokvarjenost ne pozna meja. Poslancu SDS takšnega formata, kot je Žan Mahnič, ni mesto v DZ.

SREČKO KRIŽANEC, Štore

Poveličevanje Hitlerja je bolano.

“Diktatorji pridejo na oblast skoraj vedno brez volitev. Častna izjema je bil Hitler, običajni primer diktatorja pa je tito, ki se je prigrebel na oblast z nedemokratičnimi volitvami (skrinjice!).
In potem je bil tako strahopeten, da se nikoli več ni dal potrditi z volitvami.!”

še eden izmed neverjetnih revežev! Pa kaj trobiš neumnosti!
Skrinjice, kot si sam napisal; vsaj upam da si niso bile nič drugega kot volilne skrinje ali škatle, da bioš razumel, kot jih uporabljajo po vseh normalnih in demokratičnih državah, razen v Sloveniji ker tu vlada le SDS diktatura!
Več kot 500 SDS pa mogoče še NSI norcev hiti v Ljubljano glasovat za enega kandidata, ki je in bo večni kandidat! Pri tem pa zagonijo kup denarja, s katerim bi lahko rešili vse težave!
In še to jim ne uspe vedno ker so popolnoma nesposobni! Stalno se lažejo in izmišljajo neke neresice, ponarejajo volilne glasove do onemoglosti, izgubijo cele kupe glasovnic, ko pa so razkriti se oni “lepo ogradijo od vsega???!!!”

In imamo kar imamo!

Ti v gluposti močno presežeš celo najbolj glupe v SDS.

“”V teh dneh je bilo kar precej vročih razprav v DZ o polpretekli zgodovini našega naroda. Najhujše in najtežje besede so bile izrečene prav pri posameznih poslancih SDS. Seveda vseh podrobnosti ne morem navajati, ker za njih enostvno ni prostora. Najbolj so mi ostale v spominu besede poslanca SDS Žana Mahniča, da so bili komunsti klavci oziroma, če poenostavim, da so klali. “

A je to mlečnozobo ščene tisti revež, ki mu je smrdelo stanovanje in za njegovo smrdljivo rit ni bilo dobro??? In takšen mentalni bolnik bo kogarkoli zmerjal z klavci! Da je katastrofa popolna pa ga s strani SDS izropano ljudstvo še pošteno plačuje, vključno s stanovanjem v katerem smradi!
Gnida pokvarjena poglej si kdo je morilec!!! A ti ni dovolj, da so takšne kot si ti celo sami okupatorji že 1942 leta označili za največje zločince!!!

“Nisem se skrila pod noben nikc, kot si se ti in mnogi tvoji somišljeniki.
Pišem vedno z nikcem PRABABI.”

Lej, zdej pa resno! Ne mislim se dajat s tabo, ker je zame ponižujoče, da takemu traponu sploh odgovarjam.

Tistemu tvojemu somišljeniku, ki vedno spreminja nicke (in me najbolj napada), niti enkrat nisi očital, da menja nicke po prostem navdihu.
Dete z dvojnimi merili, dete, ki se očitno samo dela poštenega, drugače je pa velik lump. Ne! V taki greznici pa ne bom pristal!
Za prihodnost ti želim še veliko govna okoli ust. Kakšen nizkoten, nepošten osebek si! Ogaben!

Pa kaj si ti čuden patron.Čisto v ednini siliš ljudi tukaj v neke čudne debate.Govoriš,da nekdo menja nicke a sam jih prav tako menjaš.Kakšna dvoličnost in pokvarjenost.Čisto sam si na celem forumu,,ki poveličuje svetovno obsojene izdajalce.Otepaš z jezikom kot krava z repom.Nihče ti nič noče.Prav nasprotno ti hočeš vse podredit v svoj enopartijski totalitarni režim.Točno to počneš kar so delali komunisti katere podcenjuješ.Samo ena stranka je po tvoje prava.Vse druge bi ukinil in kaj a je to demokracija
Mislim,da ni.Jože pučnik je bil izigran od tvojih pokvarjenih simpatizerjev.Odstranili so ga iz politične scene,da so lahko delali kar so hoteli.Pokvarjeno in čisto po partijsko,ker ti osebki so bili izredno privrženi člani partije.
Zato ne govori tukaj bedarij,ker te imajo vsi počasi dovolj.

Na tem forumu se pa boksa z zlo nizkimi udarci. Precej čuden forum.

Kako ne bo ta forum čuden, pa je samo čuden, če so moderatorji veliki hlapci in sovražniki Slovenije in Slovencev

In Slovenije!!!

Čuvajte se komunistov lahko vam žene pocartajo.Opasni so.

eden in edini

Končno sem uspela, da ti odgovorim na tvoje zelo olikano pisanje in ti vrnem tvojo OGABNOST!

Pišeš: “niti enkrat nisi očilat , očital, očital, očital, . . ” Hahaha, nisem očitala in tudi ne bom”.

Kdo te pa sili, da se daješ z menoj!”? Nehaj LAGATI in bo poniževanja konec. Sicer pa, kar seješ, žanješ! Dobiš!

Vidi se, da si velik “TRAPON! Venomer drezaš in drezaš, nobeno opozorilo te ne odvrne od tvojih bedarij!

Zakaj bi jaz morala opominjat druge, če vem, da pišejo resnico. Dokazujejo, da ti, na vso moč lažeš in zagovarjaš izdajalce – domobrance, kolaborante.

Dete, sem bila že 10 let preje, preden se je začela druga svetovna vojna. Že v tistem času, še kot otrok, sem videla mnogo nepravičnosti od tebi podobnih “TRAPONOV” in “LUMPOV”, v njihovo greznico, si se pa spravil sam!
“emigrantska šola”, te je zdelala.
Nizkoten, nepošten, posebno še OGABEN osebek, si pa ti!
Govno, ko se ti nabira okrog ust, naj ti pomagajo obrisati v tisti štali, kjer ga ti nabiraš.

Še veliko je tam govna (drek – odpad, si izpustil), kot je napisan v temi:
http://med.over.net/forum5/read.php?186,9282238, . . . ta še ni končana, čakam odgovor!

Kaj pomeni izraz beli?
Kaj to o belih, ta izraz beli…kaj to se označuje ljudi ki imajo belo kožo? ali kaj pomeni ta izraz?
Kaj to je rasistični izraz morebit, ki pomeni ljudi z belo kožo, ali ljudi ki imajo belo kožo?

Kdo je prvi uporabil izraz “bela garda” ali skrajšano – “beli”? Rusi. Za časa oktobrske revolucije. Vse tiste, ki so se revoluciji uprli z orožjem, je Lenin poimenoval bela garda. Kolčak, Wrangel, Denikin itd so bili generali bele garde ali “belih”.

Ker je jugoslovanska komunistična revolucija tekla na zahtevo Sovjetske zveze in Stalina, so nasprotnike revolucije (ko jih sploh še ni bilo) imenovali “beli” ali bela garda ali belogardisti.
Lenin je učil, da v komunistični revoluciji MORA biti bela garda. Zato so se naši komunisti naravnost trudili s pobijanjem civilistov, da bi si ustvarili nasprotnike, se pravi “bele”, belo gardo, belogardiste. Še v imenovanju nasprotnikov niso mogli biti izvirni, ampak so jih poimenovali po ruskem vzoru.

človeku je domovina tam kjer mu je dobro, in se počuti doma..

Torej tam kjer mu je udobno vreme in klima in fauma in flora..(ker se počuti prijetno in udobno),

in kjer rad je rastlinje v tisti deželi torej hrano, ki je tista dežela daje, oz kaj tam raste itd..(ker jemo in se oblačimo v rastline in živali, ki so v naravi in jih je ustvaril Bog (zastojn)

Vremena človek ne more spremeniti nekje..(in vsaka dežela ima različno vreme, klimo, luft)..
kot tudi različno vegetacijo in živalski svet..

Živeli


Vsak rasizem in nacional socializem je poveličevanje tega kar je Hitler delal ja..

Tako je in lenin je bil nasprotnik rasizma in hitlerjevskih metod.Tudi jaz menim da je rasizem bolezen ampak pri nas ga desnica propagira na veliko.

Mislim, da so bolj neuvrščeni..
Veliko ljudem tukaj to ime Slovenija nič ne pomeni..jim je neko tuje ime..(in jo povezujejo z Rusijo ,Poljsko ali Srbijo)..so bolj irelevantni do tega imena..kot do imena nekaj tujega..

Te dežele so zgodovinjsko tukaj okrog je bila pomembna in se vedno je svetovno znana.

Beneška Republika( Venetian Republik), v Adriatskem morju in okrog..
In Alpsko gorovje tukaj..z Stajerkso, in Kanjsko ali (Karniola ) ali Kranjsko..(Notranja Avstrija)..
Za prebivastvo tukaj (Alpe-Adrija(Jadran)) je predvsem horizont tukaj, Avstrija (Alpe), Venetian Republik, Bosna in Herzegovina, Dalmacija, Panonija…to je nekako ta regija..ki je ljduem tukaj bolj znana

Da, da! Lenin je pač zelo dobro poznal Hitlerjeve metode, ker je Lenin umrl takrat, ko še v Nemčiji niso vsi poznali Hitlerja.
In ker sploh ne veš kdo je bil Lenin, niti ne veš, da Judov ni preveč čislal, čeprav so bili v večini pri izvedbi oktobrske revolucije.

Lapa, lapa slovenski mymoon brez vsakega znanja. Teb se še krave smejejo. Mater si bumbar!

Stranka ti je propadla.V ljubljani gradijo đamijo ,člane lovi sodišče in ne pomaga ti bevskanje po forumih luzerček.

Vsak Turist ve , kdo je svetovno znani glasbenik..Vivaldi in ..Štirje letni časi(glasba od Vivaldija..
Kaj so to gondoljeri in Benetke..
Kaj je to Rimski Amfiteater v Puli (Polotok Istra)..

Kaj so to Kartuzije Zice in Pletarje..slavni samostani v teh gorah in gozdovih.
Predjamski srednjeveški grad v Postojni in razvaline Celjskega Gradu itd..

Za novejše čase pa samo..

železniški koridor 6…
https://www.railfreightcorridor6.eu/RFC6/web.nsf/Pub/index.html
Transibirska , čezkontinatalna Evraziska železnica

Da, da! Lenin je pač zelo dobro poznal Hitlerjeve metode, ker je Lenin umrl takrat, ko še v Nemčiji niso vsi poznali Hitlerja.
In ker sploh ne veš kdo je bil Lenin, niti ne veš, da Judov ni preveč čislal, čeprav so bili v večini pri izvedbi oktobrske revolucije.

Lapa, lapa slovenski mymoon brez vsakega znanja. Teb se še krave smejejo. Mater si bumbar![/quote]

Ja..Lenin je umrl 1924 , Hitler je prišel na oblast v Deutschland leta 1933, torej skoraj 10 let po smrti Lenina.

New Report

Close