Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek belogardizem

belogardizem

Da, da! Lenin je pač zelo dobro poznal Hitlerjeve metode, ker je Lenin umrl takrat, ko še v Nemčiji niso vsi poznali Hitlerja.
In ker sploh ne veš kdo je bil Lenin, niti ne veš, da Judov ni preveč čislal, čeprav so bili v večini pri izvedbi oktobrske revolucije.

Lapa, lapa slovenski mymoon brez vsakega znanja. Teb se še krave smejejo. Mater si bumbar![/quote]

Ja..Lenin je umrl 1924 , Hitler je prišel na oblast v Deutschland leta 1933, torej skoraj 10 let po smrti Lenina.[/quote]

Ja res pa je da prepričanja in ideologije so večne in zivijo neodvisno od kateri človek, kdaj ji zastopa..
Krščansko in hoja za Kristusom je tako aktualna lahko danes kot je bila pred 2000 leti..

Vsak človek more sam prehoditi svojo pot..
dobre človekove(ske) vredno so dobre človekove vedno, ne glde na čas.
in neka pot ki jo nekdo hodi v zivljenju je neka pot, ne glede kdaj ali kira generacija in v katerem zgodovinskem obdobju ljudi jo negdo hodi..

“Vsak Turist ve , kdo je svetovno znani glasbenik..Vivaldi in ..Štirje letni časi(glasba od Vivaldija.. “

Prepričan sem, da je na tem forumu vsaj ene trojica ljudi, ki so zdajle prvič prebrali priimek Vivaldi. Ne poznajo, ne poznajo ga!

Nekoč mi je nekdo na nekem forumu odgovoril z linkom, da me bo zajebal, češ, kakšen sem, ker poslušam tako glasbo in predvsem zato, ker je “cerkvena”. Link je bil na prelepo Schubertovo Ave Marijo.
Spoštovani gospod, ne smete misliti, da so na tem forumu sami dostojni ljudje. Tule se zbirajo bolj čudni primerki človeške vrste. Iz vrhunskih umetniških dosežkov se znajo delati norca, ker so njihovi avtorji po njihovo nepravi ljudje ali pa izvajalci nepravi, da ne rečem “beli”. Mi imamo zavoženo državo tudi zaradi tako primitivnih ljudi. To morate vedeti, razumeti in upoštevati.

New Report

Close