Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bend za poroko

bend za poroko

midva bi potrebovala kakšen dober ansambel, k bo igral na najini poroki, na Dolenjskem. POznate koga? Da igra narodno, pa tudi zabavno, da zna ljudi gor držat in ima tudi kakšne igrce.
Na kaj naj bom pozorna pri zbiri ansambla in kje se vrtijo cene?

Mogoče Show band klobuk – igrajo kar hočeš, zelo zabavni so, prave “face”… Če te o njih zanima še kaj, vprašaj… Lp.

iz kje so in koliko računajo? Bi se jih dalo kje slišati?
Hvala

To je stran, kjer piše kaj o njih… pokliči jih, pa ti vse povejo… samo so res super… Več o poroki pa imaš spodaj na forumu poroka. Lp.

MOjemu bratrancu so igrali Viharniki. Bila je noro super žurka.

Always look on the bright side of life!!!

Meni pa je igral trio Pustotnik. No, takrat sta bila še duo, sedaj pa so trio. So pa sedaj že kar abonenti na pokokah mojih sorodnikov in prijateljev, ker so res enkratni in naredijo noro dobro zabavo. Nama so igrali do 7.30 ure zjutraj in sem potem sama prosila, če lahko končata, ker sem bila že tako zmatrana, da sem komaj še stala pkonci. Igrala sta pa nekje od 18.30 ure.
Vem pa, da sedaj računajo tam nekje odkrog 150.000,00 SIT. Ampak se splača. Igrajo pa vse, zabavno, narodnozabavno, razne italjanske “kancone”,…. Tudi igrce imajo, skratka super so. So pa sedaj dva moška in ena ženska.

Če te še kaj zanima ti kar vprašaj.

LP, S.

ansambel Cvet iz Radeč…

Pogolej si forum poroka, kolega je pred dvema letoma tam našla super bend…

New Report

Close