Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Besedni dvoboj Potrč: Pretnar

Besedni dvoboj Potrč: Pretnar

Res je problem teh nasih strkovnjakov, da so neenotni. Kot bi mama govorila otroku nekaj, oce pa ravno nasprotno – kako kredibilno bi bilo to?

In kje je Potrc nasprotoval nosenju mask? Izpostavil je le problem, da se nepravilno uporabljajo. Nikogar ni napadal, predstavil je svoje videnje. Vi, ko greste kzdravniki, nikoli ne predstavite svojega videnja zadeve??

Hvalabogu, da se je izpostavil in predstavil mnenje velike vecine laikov. Jaz nimam niti casa niti energije za to, tako da sem vesela, da si jo on jemlje za to.

Torej: maska nas sciti, ampak kako jo v vsakdanjem zivljenju lahko pravilno uporabljamo??
[/quote]

V znanosti je čistno normalno, celo zaželjeno, da se krešejo mnenja, hipoteze, teorije, pristopi… bistvo je, da imajo vsi razčiščene pojme kako se neki raziskavi pristopi, kakšna mora biti metodologija, da so dokazi in izpeljave relevantni. In ravno tukaj google strokovnaki pogrnejo, saj nekritično kopi-pejstajo vse, kar se lepo sliši. Virus? Ah, kakšen virus, saj ga ni še nihče videl, a ne vidite sa vas zajebavajo? Smrten? Ah, kaj tistih par starčkov, ki so že dišali po zemlji! Maske? Mene ne bo nihče prisilil, da jo nosim! In bolj ko jim razlagaš, da z maskami ščitimo drug drugega, ne sebe, bolj kričijo, da oni pa že ne, ker… (v bistvu še vedno ne vem kaj je argument, razen, da se ji po njihovo reče nagobčnik).
Seveda se priporočila, ukrepi, tudi vedenje spreminja, saj gre za nov virus, na začetku nismo vedeli nič (razen tistih, ki jim je že od marca vse jasno), od takrat je bilo narejeno ogromno raziskav, statistik, študij… vse, da bi virus bolje spoznali in se z njim spopadli. Znanje se nadgrajuje, spreminja, in prav je tako. Če ne, bi vse še vedno vse bolezni zdravili s puščanjem krvi.

Točno tako. Tega Pretnarja pa sem videla v enem tv nastopu, šlo je za predvolilni boj, kjer je zastopal stranko zelenih.
Tako nadutega človeka bi težko našel in verjamem, da težko prenese, da bi njemu kdo dal kontro.

Verjamem tistemu, o čemer si sama ustvarim mnenje. Ki pa je enako Potrčevemu.

Točno tako. Tega Pretnarja pa sem videla v enem tv nastopu, šlo je za predvolilni boj, kjer je zastopal stranko zelenih.
Tako nadutega človeka bi težko našel in verjamem, da težko prenese, da bi njemu kdo dal kontro.

Verjamem tistemu, o čemer si sama ustvarim mnenje. Ki pa je enako Potrčevemu.
[/quote]

torej verjameš samo sama sebi? Tebi mora biti res lepo v življenju. Še če ti kdo reče dober dan, mu ne verjameš.

Tisoč procentov se strinjam s tabo. Še posebej o tem “zdravniku” in njegovemu posmehovanju. Najbolj so se pokazali kakšni so v resnici v tej covid manipulaciji.
[/quote]

ja res, zdravniki so se pokazali v tej kovid situaciji na splošno zelo slabo (mislim slovenski dohtorja), tako jih je strah za same sebe, da niti pomilsijo ne, da so zdravniki s Hipokratovo prisego, da bodo pomagali ljudem. Takega strahu in odrivanja vseh pacientov ni bilo niti v srednjem veku v dobi kuge, ko so ljudem zdravniki pomagali in se žrtvovali. No če danes pogledate te slovenske dohtarčke-ice, je to en sam strah za same sebe. Če ni testiran in negativem, človeka obravnavajo kot da ima kugo in se ga ne pritaknejo, še več pošljejo domov otroka s sepso, vročino, pošiljajo domov ne glede na to kako zelo so bolni, to so že večkrat dokazali. Matr kam smo prišli, namesto da zdravniki pomagajo, se nas bojijo. Po drugi strani pa sedaj, ko vidijo, da ta COVID19 sploh ni nek bau-bau, pa tudi nič ne ukrenejo, ne dvignejo glasu tako kot v drugih državah, kjer so se množično uprli in rekli DOST JE!!! ne naši dohtarčki dobijo plačo, tudi če nič ne delajo in delajo res ne veliko. Izuzeti so zdravstveni delavci, ki delajo na testiranju, ampak to testiranje je pa itak brez veze, ker je vse lažno….dohtarčki pa nič. Ko bo tega konec bomo zahtevali analizo za nazaj, koliko ljudi je zaradi njihovega praskanja po riti UMRLO!!

ja res, zdravniki so se pokazali v tej kovid situaciji na splošno zelo slabo (mislim slovenski dohtorja), tako jih je strah za same sebe, da niti pomilsijo ne, da so zdravniki s Hipokratovo prisego, da bodo pomagali ljudem. Takega strahu in odrivanja vseh pacientov ni bilo niti v srednjem veku v dobi kuge, ko so ljudem zdravniki pomagali in se žrtvovali. No če danes pogledate te slovenske dohtarčke-ice, je to en sam strah za same sebe. Če ni testiran in negativem, človeka obravnavajo kot da ima kugo in se ga ne pritaknejo, še več pošljejo domov otroka s sepso, vročino, pošiljajo domov ne glede na to kako zelo so bolni, to so že večkrat dokazali. Matr kam smo prišli, namesto da zdravniki pomagajo, se nas bojijo. Po drugi strani pa sedaj, ko vidijo, da ta COVID19 sploh ni nek bau-bau, pa tudi nič ne ukrenejo, ne dvignejo glasu tako kot v drugih državah, kjer so se množično uprli in rekli DOST JE!!! ne naši dohtarčki dobijo plačo, tudi če nič ne delajo in delajo res ne veliko. Izuzeti so zdravstveni delavci, ki delajo na testiranju, ampak to testiranje je pa itak brez veze, ker je vse lažno….dohtarčki pa nič. Ko bo tega konec bomo zahtevali analizo za nazaj, koliko ljudi je zaradi njihovega praskanja po riti UMRLO!!
[/quote]

Poglej, komplicira se zato, ker si zdravstvo ne more privoščit velike odsotnosti iz dela naenkrat ( bolniske). In ja, vi rine po šihtih s kugo, kao celi zagreti. Dohtar tega ne sme, ker nese zadevo svojim pacientom, ki imajo zaradi takšnih in drugačnih zadev lahko še porušen imunski sistem.
A kapiraš zdaj. Kovid je uradno zelo nalezljiv, dokler se to ne spremeni oz. Ovrže je tako.
Zadnje kar se rabi, da dohtarji trosijo kaksno korono dalje svojim pacientom. Pa otrok ni bil s sepso ampak je vročina kazala na možno okužbo s sepso. Tako kot ste natančni da je nek starsejši umrl s korono in ne zaradi nje, berite natančno še članke v drugi smeri.

Točno tako. Tega Pretnarja pa sem videla v enem tv nastopu, šlo je za predvolilni boj, kjer je zastopal stranko zelenih.
Tako nadutega človeka bi težko našel in verjamem, da težko prenese, da bi njemu kdo dal kontro.

Verjamem tistemu, o čemer si sama ustvarim mnenje. Ki pa je enako Potrčevemu.
[/quote]
Zadeva je veliko bolj preprosta.
Samo bedaki zagovarjajo fašistično koronomanijo.
To je dejstvo.
Kar pomeni, če tudi ničesar ne veš o koroni, ti to dejstvo pove vse kar je potrebno vedeti okrog korone.


Zadeva je veliko bolj preprosta.
Samo bedaki zagovarjajo fašistično koronomanijo.
[/quote]

Ja, saj zato je pa Trump proti koroni 😉

Me veseli, da je vsaj nekdo napisal strokoven članek. Sej tistemu, ki ma kmečko pamet je to nekako jasno…. čeprav ne v detajle….

Maš prav, po moje je ta virus že načel možgane vplivnežem, ker prvi zbolevajo.

Dokaz
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=594&t=11233426


Zadeva je veliko bolj preprosta.
Samo bedaki zagovarjajo fašistično koronomanijo.
To je dejstvo.
Kar pomeni, če tudi ničesar ne veš o koroni, ti to dejstvo pove vse kar je potrebno vedeti okrog korone.
[/quote]
zelo prepričljivi argumenti, ni kaj. Praktično nemogoče jih je ovreči. Mi je kristalno jasno zakaj en dr. zgubi živce, ko poskuša enemu takemu nekaj razložit.

Če imaš 12 let šole za sabo, to ne pomeni, da nisi več sposoben lagat. Pretnar je od politike dobil mastne €€€ da širi laži in se sklicuje na svojih 12 let kot verodostojen razlog. Očitno ni kaj prida zdravnik, da se mora za take male pare prodat.

odloči se že ali je dobil mastne pare ali male pare.

podpis

sploh ni res, Pretnar se hvali BAHA, v bistvu pa pojma nima. Novinarji naj ga vprašajo, kdaj je on z 12 leti študija izoliral kakšen virus iz žive celice in potem spremljal reprodukcijo virusa- razmnoževanje virusa….tega ni počel, ker v SLO se tega ne učijo. Pretnar je že star, za penzijo, ampak tudi mladi študenjtje niso nič bolj seznanjeni z virusi…jaz bi prav rad takole v živo podebatiral s rem Pretnarjem, da ga postavim na realna tla, to je ćisto naveden gobezdač, ki nima pojmo, nesrečen sam nad sabo, ker v življenju ni naredil nič pamtenega iz svojega poklica in študijo- NIČ!…lovil je meglo po obali…..
[/quote]
je samo izoliranje virusa! Buuuuuuuuuuuuuhahahahahaha!

Kaj je po poklicu ta Potrč?
Katero šolo je končal?
Po moje eno tehnično- srednjo. Ali je sploh vpisal kak faks?

Na Pop Tv in A Kanalu, kolikor vem bolj študente jemljejo . Kot novinarje in voditelje.

Imam občutek, da ta Potrč samo pozornost išče. Ker ga ni več nikjer in je to zaslutil kot priložnost. Da se vsaj malo pojavi v javnosti.
Četudi kot neumnež.

Zdravstveno srednjo.

Zdravstveno srednjo.
[/quote]
Aha, hvala . Se mi je kar zdelo, da prav dosti v šolo ni hodil.

Hvala bogu, da jo išče. Opravlja delo, ki bi ga morali novinarji na RTV, sprašuje in dvomi, kar je nekaj najbolj normalnega v situaciji, v kateri smo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Aha, hvala . Se mi je kar zdelo, da prav dosti v šolo ni hodil.
[/quote]

Ni ne, zato tudi ni indoktriniran kot vecina ljudi, ki brez ene same kriticne misli ubogajo kupljene medije, politike in stroko.

Ni ne, zato tudi ni indoktriniran kot vecina ljudi, ki brez ene same kriticne misli ubogajo kupljene medije, politike in stroko.
[/quote]Yea, pustmo te čudne , indokrinirane zdravnike, znanstvenike, mikrobiologe, virologe, infektologe ipd.
To je vse čisti shit od shita.
Poslušmo raje neizobražene in slavne ljudi, ker ti pa res imajo glavo na pravem mestu in bodo pomagali s svojo vrhunsko inteligenco človeštvu….
Pa kaj res ne prebereš vse tuki gor. Samo čudiš se, kaj ne spravite ven iz svojih prepametnih betic.

Yea, pustmo te čudne , indokrinirane zdravnike, znanstvenike, mikrobiologe, virologe, infektologe ipd.
To je vse čisti shit od shita.
Poslušmo raje neizobražene in slavne ljudi, ker ti pa res imajo glavo na pravem mestu in bodo pomagali s svojo vrhunsko inteligenco človeštvu….
Pa kaj res ne prebereš vse tuki gor. Samo čudiš se, kaj ne spravite ven iz svojih prepametnih betic.
[/quote]

Ne samo, da so indoktrinirani, so se fino podkupljeni.
Zakaj pa mislis, da mediji cenzurirajo vsakega, ki govori kontra od uradne napovedi?

Yea, pustmo te čudne , indokrinirane zdravnike, znanstvenike, mikrobiologe, virologe, infektologe ipd.
To je vse čisti shit od shita.
Poslušmo raje neizobražene in slavne ljudi, ker ti pa res imajo glavo na pravem mestu in bodo pomagali s svojo vrhunsko inteligenco človeštvu….
Pa kaj res ne prebereš vse tuki gor. Samo čudiš se, kaj ne spravite ven iz svojih prepametnih betic.
[/quote]

Pa.a ti veš da ima potrč fitnes nooo?? To so sami taki, ki pokajo od zdravja. Me zanima katere praške je, ker bi bil rad tako zdrav kot on.
Sicer mu nekaj na možgane seka, ker zadnja leta ni ravno normalen ampak to ni važno. On ima mišiče a veš hahahahahha
.eni se panzdi zelo primeren vir informacij.
Moram ga prosit naj naredi svoj show, kako je z vzgojo otrok, da ne jejo krofov (moji jih pojejo preveč, vsak februar ziher vsak po 2-3), kako je s prehrano (kere praške naj jem in katere bananae kupim), kako je druzinsko življenje (jaz bi tudi rad videl da partnerica občasno živi drugje, ker pogovor ob krizah je blazno naporen), mislim vse no, tipček je res fajn in ima vse pošlihtano 😉

Takih danes ni (a.k.a. vsak ta drug je tak pozabljen luzer v fitnesu z razbitim življenjem)

ti pa verjames v virus in cepiva n akateri si cepljen ze od rojstva, brez sekunde kritičnega razmišljanja, raziskav.
Več časa poraviš za informiranje ko kupjes avto.. Tu pa verjames v nek virus in cepiva pa ne veš nič o tem, le verjames..jebena religija, dogma..
Res ste naivnezi totalni.
Zdrav človek je neprofitabilen za farmacijo=zdravstvo, to je kot prst in nokat!
Kdor to ne vidi je pač ovca..
https://www.youtube.com/watch?v=3ROqDzdFfr0 Ni pomembno kdo kaj govori, nego kaj govori, le poslusat je treba

Ja pa kaj lepiš to??? A ti jaz lepim nazaj videe z vsebino ki nagovarja k previdnosti in moznih posledicah prebolelega covida??? Kaj nonstop nekaj lepite, tudi druga stran lahko lepi, kot da s te strani pa ni podatkov.
Briga mene tvoj video, nisem rekeel da podpiram cepivo, podpiram ukrepe,podpiram masko. Bos to razumel al je prevec zate?
Cepivo bo prostovoljno in nihce ti ga nebo vbrizgal na silo. Vi pa posiljujete s svojo brezvezno “logiko” folk brez vsakršne kredibilnosti in odgovornosti.

A zdaj bota pa potrč na praških in tanja na botoksu (strupen dokazano) govorila ljudem kaj je zdravo in kaj ni??
A ste normalni no.
Še LA TOYA naj pove mnenje in gre v kaksno politicno stranko pa smo res zavozil državo in druzbo v k…c.
Ene slovenije nismo sposobni normalno vozit, zarad rdeče bande, ki jih zanimajo samo pravice in njihova osebna svoboda.
Lej, pejt lepo v države 3jega sveta, tam se lahko sprostiš, ni policije, ni mask, ni nadzora,ni zdravstva. Živiš lepo v naravi če te pa kdo ustreli ker hočeš plačilo za kopanje po blatu in nabiranje biserov, iskanje zlata pa jbg, to je del sveta za katerega se zavzemaš. To so sanje rdečih.

Prelušno vam je v Sloveniji, te lepi varni državi, zato se bunite za vsak drek. Navadne riti razvajane ste, upam da vas dajo na vlake in izvozijo točno tja kamor bi radi sli. V “svobodo” po vaše. Ocitno vam je luksuz ki ga zivite odveč.

hehe, žal povsod je isto, ljudje so zmešani povsod, kake maske si ti zmešan?
Kaki virus, cepljen si v mozgane kot sem rekel od rojstva!
Ni obvezno, no, delno resnično, ma ne more otrok v vrtec, ne more v šolo.. Ni res obvezno ma pritisk je jasen in način na kateri deluje vse skupaj.
Sem z hrvaske, verjemi da so tam se bolj “zatucani” in verjamejo v to religijo “virus” in “cepiva” čeprav ne vedo nič o tem, isto tak kak eni ne vedo kaj je Cerkev kaj je religija in kaj se je vv ime Boga vse počelo.
Ti pa kar zarolaj se v celofan in verjemi v to lazno naukko, dokler je takih kot ti biznisz bo vedno
Zaupaj takimi!
https://www.youtube.com/watch?v=_9mvFGdG1c8

jaz sem pa raje držim zdrave pameti

https://www.youtube.com/watch?v=huy8smT7Eco

trenutno ne uporabljas sam svoje možgane, dragi moj… izmanipuliran si, prej to sam sebi priznas večje šanse so da bos jasno videl zadeve, do takrat… pa živel bos v strahu, jebal te bodo brez vazeljinče na suho

New Report

Close