Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Besedni dvoboj Potrč: Pretnar

Besedni dvoboj Potrč: Pretnar

Jaz ne zivim v noben strahu kolega. Meni je ok, pač se prilagodim in zivim dalhe. Ne zivim zato, da se bockam z državo.
Imam druge smisle.
Celotna moja druzba se skoraj ne ukvarja s korono. Dajo masko, razkužijo roke tako mimogrede, medtem ko zivijo tako kot prej.
Edino kuhamo več doma, to je pa res bad ane.
Korona nacenja zivljenja samo retardirancem, ki se z njo ukvarjajo preveč in preveč premlevajo teorije.
Takim se na stara leta bolj in bolj cufa.niso za prenašat.

Hehe, jaz tak al tak kuham vedno doma, mam vrt, živim zdravo.
Izgubil sem službo ker je maska bila pogoj.
Nikoli nisem toliko raziskoval koliko sedaj to delam. Res je da sem marsikaj bral (knjige) .
Ma toliko časa kot za to nikoli nisem posvečal nobeni zadevi iz preprostega razloga, ne dam svoje svobode. Maske ne dam gor.
Noben me ne more prislilit v nekaj kaj jaz nočem. Gre se za mojo svobodo, nič druzga. Jaz se ne prilagajam. Nikoli nisem pokleknil pred nobenemu. Tudi sedaj ne bom. Ti se samo prilagajaj, sej bo mimo, nobene empatije nimate, a kamoli da mozgane uporabljas na pravilen način.
Kaj se vs edogaja v ozadju boli vas dupe, hočete samo svoj življenje nazaj, ma to več ni opcija, ker nikoli več ne bo kak je bilo, lahko je pozitivno lahko je negativno. Preveč so “zabluzili” tokrat in ni poti nazaj. Sedaj prej al slej boš moral izbrat stran.
Nažalost, marsikaj je povezano, in zaslisanje Juliana Assangea noben mainstream medij ne daje skoraj pa nikjer.. pa 7 dan je ze danes.. https://defend.wikileaks.org/extradition-hearing/
Najlazje je obračat glavo oz, imet glavo v peski, čeprav čutiš da je nekaj narobe..
Zaradi tega smo tu kje smo sedaj…
Enemu človeku se sodi, zaradi resnice, adio pamer, noben medij pa ne poroca o tem, le čigavi so mediji=?Je to teško ugotovit? ha? E pameti pameti!

https://www.youtube.com/watch?v=R00XXENVBVQ

cel svet se prebuja, le da tega ni v mainstrem medijih, verjemi to ne bo šlo “mimo” kot prasicja gripa, se ena prevara..
https://www.delo.si/lifestyle/prasicja-gripa-je-bila-prevara.html tokrat so res sli predaleč..marsikaj se bo,. pa bo morala glava vun iz peska

Pa.a ti veš da ima potrč fitnes nooo?? To so sami taki, ki pokajo od zdravja. Me zanima katere praške je, ker bi bil rad tako zdrav kot on.
Sicer mu nekaj na možgane seka, ker zadnja leta ni ravno normalen ampak to ni važno. On ima mišiče a veš hahahahahha
.eni se panzdi zelo primeren vir informacij.
Moram ga prosit naj naredi svoj show, kako je z vzgojo otrok, da ne jejo krofov (moji jih pojejo preveč, vsak februar ziher vsak po 2-3), kako je s prehrano (kere praške naj jem in katere bananae kupim), kako je druzinsko življenje (jaz bi tudi rad videl da partnerica občasno živi drugje, ker pogovor ob krizah je blazno naporen), mislim vse no, tipček je res fajn in ima vse pošlihtano 😉

Takih danes ni (a.k.a. vsak ta drug je tak pozabljen luzer v fitnesu z razbitim življenjem)
[/quote]

ti trolaš proti Potrču, pišeš nebuloze, izmišljotine, kr neki….tako delajo tudi na youtube, facebook itd………..ti si nihov komplotaš. v o s u

New Report

Close