Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek BGV!

BGV!

ja saj vem kaj imaš v mislih…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj hočeš povedat?Da imaš glih tak jošk(k se ga ne vidi) kot ona,al mogoče enake šobce?
Sp

… hm, mogoče pa res? :))))

hm, mogoče pa res… boš vidu na kofetku al pa na pikniku… :))

Jaz pa ne vem in naj zato pove!
Sp

helci, nekaj na bgv je enakega podobnega kot na tebi, je tako??? Pa ne izzivaj, potem ti se jaz povem kaj imam enakega, podobnega kot vidve…;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

vse pride!
ne bod tolk firbčen kot ene stare babe… 😉

Helci povej, no napisis, saj ves da smo vsi firbci, a ti pa nisi kaj, firbcek…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jp, nekaj imava skupnega – jst in Bgv… zate pa še nisem ugotovila… boš povedala zdaj ali pustila času čas? ;))

A zdaj pa še ti? Ja saj vem,pi**o imate pa res vse tri,ampak kje so razlike?Kar s fotkami na plan,pa mogoče še ve dobite kako…
Sp

Nisem baba,sem pa firbčen!da bi ti vedla,kako je šele moj sosed,k je s tvojih krajev doma 🙂
Povej!
Sp

P.s.: Prosim,seveda…

upsa, če je tvoj sosed z mojih krajev doma, potem me mogoče pozna, zato sploh ne smem povedat !!!!!!!!!!!!!!!! Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. (ojej, prstek buba) ;))

A tud ti tiščiš tisto stvar,k je podobna mojemu…:-)
Sp

ja to je to…pa nehaj ker se spet smejim in se ne smem….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

??
tvojemu čemu?
nimam džojstika, če to misliš ;)))

hoohooo

… Veš kaj imamo skupnega? Vse tri hodimo v kinooooo ;))))))))))))

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ja,pa imam res en super joystick,ha,ha,ha!
Sp

mehk? 😉

Povej še kaj,pa ne bo tko poltrd!
Pa če še kako fotko prlimaš,pol pa sploh ne!
Sp

No,jaz pa nisem bil u kinoti že tri dni.Enostavno ni predstav!A se na občino prtožim?
Sp

veš kaj, snoči sem ti poslala sliko v bikinkah, pa si rekel, da ni moja!? zato ti ne bom poslala nobene več… kaj sem jaz kriva, če imaš ti rad majhne zize in so moje velike?? 😉

ja pa nagajivke smo, pa zmajevke s po……
okej jaz vaju pozdravljam, nekaj me klice…se vrnem zvecer, da še malo uživamo pred ninanjem!! cmoka obema…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne vem če na občino, po moje k šefu kinota 😉

No,pa mal zraka(silikona) spusti iz njih,pa da vidmo reakcijo!
Sp

se strinjam…. se vidimo zvečer, ko bo sonček dol šou… papa

New Report

Close