Najdi forum

BGV!

Zdaj je pa če cajt.,da zamenjaš profil.saj si obljubila,mar ne?Če me spomin ne vara,bodo zdaj na sporedu rit pa joški,al sem mogoče že malo prehitel?
Lepo,da sta z miškotom spet together.
Sp

:))))))))))))))))) Hm … ja … recimo da bom počasi res zamenjala profil … kateri del je na vrsti pa … bomo videli … Obraznega dela še nismo končali … tako da bi mogoče sedaj bile na vrsti ustnice … Rit pa joški … to se pa ja za na konec pusti … :))))))

Jaz sem tudi vesela, da sva z miškotom spet ok … :))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hej BGV!
Pa jaz sem že zdaj star!S tem tempom pa res še tvojih kolen ne bom učakal.Oštja,mene gredo leta gor!Pa na mail,kej pošlji,da bo starc potešen:-)))
Lepa si,da ne rečem očke!
Sp

Nč ne bo … nč ne bo … Pa veš, da v tvojih letih je velika nevarnost, da te kakšna kap zadane, če se preveč vzburiš … oz. preveč na hitro … Zato sem pa pazljiva in se ti odkrivam lepo počasi počasi … da se privadiš … Saj veš da me skrbi za tvoje zdravje … :))))))))) ;))))))

Cmoka na smrčka … :-*

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Na,zdej ko je miško spet lepo osedlan in z uzdo,zdej je pa že za zajebavat ta prava….
Hje,bom moral malo spet pritisk pa holesterol zmerit!
Sp

Pa kdo zajebava????????????????? Naša pa ni taka … ne ne … Naša je čist pridna … in čisto lepo pazi na našega SP-ja … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hja,ni videt,da bi glih kako pozorno skrbela za ubozga starca…
Sp

Kako da ne … Skrbim skrbim … A te je mogoče kap zadela? Ni te … torej … dobro skrbim zate … :))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Posluši miška(od miškota ljubca).
Jaz ne bi rad v domu upokojencev gledal posušen bakalar,ki ga boš poslala čez 30 let na moj mail:-)))
Pa očka je pa še vedno lepa,veš?
Sp

:)))))))))))) Čaki … delam na tem, da dam eno novo slikco gor … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… počasi počasi … puzzle … :))))))))))

Samo ne bit neučakan …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bravo Bgv, to mi deli, rečem jaz, kaj bodo šele naši kletkarčki….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))))))))))))))) ;)))))))))))))))) Čakam našega starčka … kaj bo rekel … Mislim, da ne bo ravno zadovol(j)en … bi raje videl kolence … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja boš morala se malo pocakati, verjetno pociva po kosilcu, saj ves leta delajo svoje…

Bgv, uzivaj, jaz odhajam na soncka in želim ti, da ga tudi ti še kaj ujameš ko boš prosta zanj…cmoka na lička in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa pa … uživaj …

lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Šobice so že v redu,samo sliko bolj jasno prosim!
valjda,da bi raje v tvoj jošk gledu,kot pa v koleno!
Sp

Sej važno, da vidiš, da so šobce … Bolj jasno jih boš pa videl, ko se bomo dobili na kofetku … ;)))))))) :-*

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… zdej je malo bolj jasna … A bo v redu? :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne ni!Sem pa že rekel,da mi je ljubši tvoj desni jošk,kot šobice.
Pa vseeno hvala!
Sp

… malo sem se poigrala pa je prišlo to ven …

http://www.nova-gorica.com/mong/icons/slika_4.jpg

:))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

To je pa že veeeeeeeeeeeeeeeeliko boljše!
Kar tako nadaljuj,pa mogoče pred penzijo učakam še tisti tvoj jošk:-)
Lepa si,pa obrvi in očke me sploh rajcajo…
Sp

A veš, da je tole boljse kot prej…veliko boljše…;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hm, hm…. BGV… 1x ti bom mogoče nekaj povedala… ;))

Povej zdaj,saj ona je itak že iz službe šla,pa tega ne bere več.Bo pa jutri!
Sp

ne, ne smem, ker se niti ne tiče tolko nje, ampak mene… potem bi pa izdala še sebe ;(((
vse pride! vse se vrača, vse se plača!

New Report

Close