Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bgv je bla pa pr frizerki … :)))))

Bgv je bla pa pr frizerki … :)))))

Aja – črnuzla pa to?! :-)))
Moram se malo pošiškati, saj veš, da mi laski ne bodo v očke silili!

Cmoka, prijatelj moj. Beri pošto.

;)) LEPKANA SI, BEJBA ;))))

ČAUČI

Hely … Predvidevam, da veš kdo sem … oz. verjetno se poznava … Piši mi na mail …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

pride čez par minutkic… boš potrpela ? ;))

Jup … :))) … čeprav težko … :))))))))))) ;)))))))) … sej veš da sem firbc … :))) 😛

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ti čebelko, ne izzivaj svoje čebelce;))!! te lahko piči ali pičim, veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

bom, bom nic bat…sploh ce ne ves kaksna sem že zdaj, saj ves zmajevka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja če si taka,kot si se opisala takrat,ko smo se opisovali tu na forumu,potem mi pač ne boš všeč.Tudi zmaji imajo svoje čare taki kot so:-)

BGV!Jaz tudi mislim,da te poznam,no mislim,da vem,kje delaš…
Sp

joj, mr. petelinko 😉
pa ja ne bos zdej javnu objavu 😉

Ne!Take reči samo na mail,tolk spoštovanja pa imam do drugih!
Keku si kej tem duol?A si šla kej u kino dens,k maš obletnico?
Sp

Kje delam pa res že dolgo ni več skrivnost … :)))))))))))) Mislim, da sem tudi že večkrat to napisala na forum … enkrat sem celo točno napisala moje področje dela … In če bi koga resnično zanimalo, kdo sem … me zelo zlahka najde … :))))))))) ;)))))))) (če povem še to, da sem večkrat na forumu napisala tudi svoje ime) :))))))))))))))))))))

Sicer pa … prej ali slej me boste vsi videli v živo (vsaj upam) … in brez veze se it neke skrivalnice … Zdej se odkrivam po delih zgolj zato, da je bolj zanimivo … ;)))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Dobro,dobro,Scherzzo,dai!
Sp

:))))))))))))))))Scherzare fa bene alla salute … :)))))))))))))

No … sicer pa … vse gor napisano je res … 😛

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

u petk mogoče , neč prej ;(

Hja tu pri meni je pa bolj podeželski kino,pravzaprav je bolj tako kot po 2.vojni.Enkrat na mesec al pa še bolj redko so pršli in zavrtel tist film,pa še ta se je kar naprej trgu 🙂 pravzaprav :-(((
Sp

New Report

Close