Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bgv je bla pa pr frizerki … :)))))

Bgv je bla pa pr frizerki … :)))))

He he … kok je to luštno … :)))))))))))) Danes sem bla cel dopoldan pri frizerki … in sem tooooooooooooooook zadovoljna z mojo novo frizurco, da se kar ne morem nagledat … :))))))))))

Jaz sem imela od vedno mojo naravno barvo las …. mogoče le tu pa tam sem si vrgla kak preliv gor, ki se je pa tudi kmalu spral … Pa še na moje črne lase se tko al tko nč ne prime …

No … in danes sem se razpizdila … sem se že rahlo naveličala moje dolgočasne frizure … in sem si naredila pramenčke … :)))))))))))) … Take lepe … svetlo rjave … Koooooooooook sem vesela … In še tko lepo me je postrigla … in mi zglihala laske … :))))))))))))))) Joj joj joj …

No .. sam to sem tla povedat …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Slike prosim,slike!
Pol pa dam strokovno moško mnenje.
Sp

:))))))))))) Ti bi samo slike gledal … :)))))) Pa nisem še poslikana, no … Sama sebe se pa tut težko poslikam …

Kot sem ti že včeraj napisala … Lepo sem zmenmo za eno kafečke … pa me boš lahko v živo videl … ne pa sam po slikah … :)))))) ;)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja veš kaj!Naši sosedje nad nami(na forumu) si že v poste slike lepijo,meni je pa tudi že malo dolgočasno gledat to plavo ozadje s tem rumenim kvadratom 🙁
Saj si lepa no!
Sp

Kar izzivaj lumpa, a hoces da sprevržka raznese???

me veseli da si srecna…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz grem pa v soboto….
Vse čestitke za drastični poseg. Verjamem, da je krasno izpadlo…

Cmoka na lička.

No … viš … pol je cajt, da se že enkrat dobimo na tem kafeti …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ej, punce ampak jaz imam pa frizerko jutri, a smo potem vse ta teden sklenile se malo polepšati, le za koga…jaz zase, pa vidve???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Uh … jaz sem se vsekakor zase …

Pa saj veš … Zdej se začenja počasi pomlad pa to … pa se moramo malo osvežit … Zato je pa taka gužva v vseh frizerskih salonih … :))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja prav imaš Bgv, a ne kako se človek takoj bolje počuti, ko se malo pocrklja, komaj cakam na jutri, da se še jaz…cmoka na lička za lep dan!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No … viš kako lepo … Zdej bo treba še malo po trgovincah poskakljat in poiskat kako fajn majčko … pa kiklco … pa hlače … čevelčke … :))))))))) He he … se je treba pripraviti na pomlad … ni kej! :)))))))))))

Cmočka tudi tebi!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:-))
Jaz moram včerajšnjo farbo dol sprati…:-)))
Konec pusta je, se spomniš?!

Cmoka na lička.

ooohhhhhh, zenske ;)))) he,he ..No, jaz grem pa sedaj po zemljici naši kot čebelca 😉 … mogoče katero srečam?? Grem se tudi malo razvajat.. he,he, po kafičih :))
Uživajte!!

A kar sam?! Lump na kubik.

Razbojniček, pazi se, da se ne srečava!!! Cmoka in uživaj, te grejem, cutis to???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ooo žverca! Tudi jaz sem si velikokrat sam sebi najboljša družba, tako kot je nekje, nekaj takega omenjal tudi Sprevržko…
Pa ti, sploh te ne sledim toliko, kdo, kaj in kako si ;))) hu,hu, brez zamere.. sem bolj kratke pameti.. 🙂

Jah, ne prideva skupaj, jaz imam pošteno službo, ne delam ponoči, tako kot eni…:-)
Ja, kdo sem – klonček naše SončiKe, ravno vizuelno ne, mišljenje je pa isto…..včasih nabrito, drugič resno, tretjič žalostno… tako kot mi vsi.
Pa daljšega opisa ne bom delala, to bo pa še šlo v ta kratko, kaj?!

Cmoka na lička.

ooo Sonce, me boš grelo… v kakem kafiču skozi okno.. ;)))

Jahhh, danes mi sploh ne funkcionirajo možgančki in pisanje… ajaaa, to si ti zastopnica Sončijeva 🙂 ok. no, o pošteni službi kdaj drugič.. grem zdaj raje na odklop ;))
Mejte se fajn, pa radi tud :))

Dej se vsedi na motorček pa se prpeli v Gorico … pa greva na eno kafe … :))))) … Pa na sladoled te povabim … ;))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

iiiiiihhaaaaaaaa… ja pišuka, pa sem spet nazaj :)) Hej Bgv, nič še nebo z tem užitkom, grem ravno sedaj s tem namenom po svetu, da dobim nove zavorne ploščice, imam naročene in me že čakajo :))
mmmmmmmmm… pa te lahko držim za povabilo, do naslednje prilike ;))

Ok, zdaj pa res… od pikam pokam po svetu :))

Kam Žverči?Ne,ker si tako dovolj in še več kot lepa!
Sp

Vsekakor povabilo drži dokler ne prideš … :))))))))))

Zdej pa morem za pol urce ven skočit … pa pridem pol nazaj … ob 16-ih …

pa pa .. .

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne!A zdaj pa še ti?Pa kaj vam je?
Ne boš se mi več dopadla(vizuelno mislim)!
Sp

New Report

Close