Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BGV je nazaj!!!!! :))))))

BGV je nazaj!!!!! :))))))

EJ, STARI, kej te zdej trka po tvoji kosmati guzici…
kaj si pozabu de smo tuki sami lepi???? haloooo!

Ja kdaj in kje bo pitje kofija in se cesa, naprimer malinovca???
Mislim da je čas klapa, da karte vržemo na mizo in se pokažemo!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Na moj piknik se lahko pripelješ s kajakom,padalom,avtom,letalom..edino vlaka pa res ni.Če pa bo velik interes,pa še to zrihtamo.
Plaža je pa dolga,kajne Žverči?In tako lepo se lahko skriješ,vendar big SP vidi vse!
Tudi povešene joške od Sonči!
Sp

Mater pa sem vceraj klicala mizarja da mi stene tapicira, ker se smejim kot nora in me spodaj sprasujejo kdo me zabava… ja povesene, pa grda sem, pa oh in sploh, taprava zmajevka ali ne žverčka lepotička moja??? Samo da si ti pr ta lepih, jaz bom pa obratno;)))) cmoka lump sprevržkov…!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nisi razumel…. bom drugače poskušala…. moram premisliti, da mi kaj kapne…:-))

No jaz priznam , da nisem lepa, sem normalna, povprecna ženska, in svojo lepoto kažem na drugačen način, naprimer z postenostjo, dobroto, iskrenostjo…in še bi lahko naštevala, ampak kaj ko se nerada hvalim…in zaradi vsega tega pa potem na koncu lahko recem da sem lepa!!! No to sem napisala zato, da ne boste res mislili da sem zmaj s povesenimi ali ne vem kaka lepotica, dalec od tega, sem to kar sem in nato sem ponosna in pika! Cmoka na lička za lep dan!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kok mi je žal, da me ni bilo zraven … Kdo vse ste pa bli?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja, če boš pa na tvoji plaži zorganiziral, sem pa takoj tam… premisliti pa še moram, katerega udeleženca bi malo “skrčili”…:-)))) Tebe ne, ne boj se.

Valjda,organizatorja pa menda res ne?
Lepotička si!
Sp

mene tud ne, bom cisto pridna…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Psssssst! Se že hvali,tko okrog ovinka! A vidiš Helči,rojakinja,kako to eni delajo,pa še povešene majo :-)))))))))))))))))
Lepa si
Sp

pppšššššššš, nič ne hvalim, kajti roba ki je dobra se sama hvali…ppppppppppppppššššššššššššššššššššššš, a veš to, pa čeprav so povesene in zmajevske…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hm, jaz bi se tudi tako opisala ;)))

Okej helci potem sva že dve zmajevki, jupiiii!!! A ti tudi bruhas ogenj???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tud’ ti imaš povešenega, priznaš ali pa ne, sem stoprocentna!!! (vsaj v tem trenutku)

:-)))
Dobrodošel v klubu povešenih, smo že trije…:-)))))

malo mi pa oddaljenost nagaja…. pa, če se boste zmenili, sem zraven.

Cmoka na lička.

da bi žarke skrčevali….. tistega organa pa ti sigurno nimaš….no, vsaj mislim, da ne…:-))))))

A to name leti,lepotička?
Povešen je,khm, včasih pa res!
Cenim te
Sp

nimam!!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Anzija…:-)))))
Ma kje, da bi ti imel kdaj povešenega, ne, ne, tega pa ne verjamem. Ti, ki si takšen junak, korenjak, vedno brez gat….:-))))))))

Žverči!
A teb mal dol po ….. dol teče?
Sp

Od forumovcev smo bili trije!
Bilo pa je super… drugi bot moraš biti tudi ti :))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Ne, nič ne teče. Ni dežja.
:-))

New Report

Close