Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BGV je nazaj!!!!! :))))))

BGV je nazaj!!!!! :))))))

No … po dooooooooooooooooooooolgem dolgem dolgem tednu preživetem skoraj cel čas v postelji, se vračam … :)))))))

Kooooooooook sem nas pogrešala … pa to ne more biti res … :(((((( A vi ste kej pogrešali mene? :))))))) ;))))))

No … vidim, da ste bili prav pridni in se je v enem tednu nabralo toliko tem, da bi rabila cel mesec da pridem skozi vse … ampak se ne bom niti mučila … :))))

No … zaenkrat sem hotla samo to … pol se bom pa že še kej več razpisala … :))))))

BGV ma vas rada!

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Čau BGV!
Ma veš,da smo te pogrešali..pa smo vedli,da si obležala.
Saj kaj dosti v prejšnjem tednu nisi zamudila,več al manj smo samo seksali in se tolažili…ma,glavno da si ti spet zdrava!
Lepo očko imaš!
Sp

… sam da nisem preveč zamudila … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pogrešali, vsak trenutek!

lP

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

… kako ste se imeli v petek? Ste ga šli pol žurat?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

odšteješ enih par rund seksa, pol res nisi nič zamudila…:-))

Dobrodošla nazaj!
Cmoka na lička.

Ja pa še na izpite in službe,ki smo jih delal oz.iskal ne?
Cenim te
Sp

Dobrodošla med nami, ja gripa te pa položi, no jaz sem se cepila ampak kaj ko je toliko različnih gripc okoli nas, da te lahko še vedno katera spravi v posteljo. Upam, da se ji le ognem!

Uživajmo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… no … v pisarni bi sicer tako ali tako težko seksala … Bi me cimra čudno gledala, če bi se začela zvijat za računalnikom … tko da … :)))))

Hvala za dobrodošlico …. Lepo je biti nazaj … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Na narejene izpite in razgovore za službo sem pozabila.
Hvala, Sprevržko!
Zlat si.
:-))

Jaz sem še neraziskan virus Sonči in je nevarno,da te položim v…kako že pravi Helči:Šublo al neki tacga?
Lepa si
Sp

bi bila najbrž vesela, še bi se kaj naučila…:-)))

Kako pa kaj miško – menda si mu podarila kakšen bacil, kaj?!

… z miškotom sva se nekako skregala … ravno včeraj … tako da … bomo videli kako se bo odvijalo naprej … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No evo poleg gripce pa letijo naokrog še virusi na dveh nogah, no na te sem pa čisto pozabila…Cmoka, dragi prijatelj, upam, da res ne boš tako žleht in me položil…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da ga ni sram!Bo naše punce tako žalil!A mu damo vetra klapa,kaj?
Lepa očka!
Sp

… je treba tudi zbolet … da se malo odpočiješ pa to … :)))))) Saj je v bistvu prav dobro delo … sem se naspala za naprej in nazaj … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Zmažimo ga!!!!!!

:-)))

Se strinjam … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ola macka, welcome back!

Ma ta viroza zdaj je eno sranje, moj brat je imel, pa njegova miska tud…jaz an serco nisem staknil. Ampak danes ponoci me je ob 3 zjutraj zacelo tak zvijat v trebuhu, da do jutra sploh vec nisem spal. Pa sem se ze ustrasil…jebemu sunce, pa menda ja ne bom dobil menstruacije, sej sem menda moski!?….He he he….zadeva je bila resena zjutraj , po polurnem sedenju na skoljki. Zaprt sem bil, to je vse…

NE hvala, bolezni ne maram in se trudim ne zbolet, ko pa potrebujem počitek si ga pa vzamem in verjemi da je lepše spati-počivati zdrav kot bolan, pa saj to veš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))))))))))))) No … lepo lepo … vsake toliko je treba tudi črevesje spraznit … :))))))))))))))))))

Jah … te gripce so ena jebena stvar … Mene čisto vsako leto prime … :((((

Mah … imajo pa tudi dobro lastnost … :))) … da se odpočijem …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Čauči, soseda, še od mene.
A ti si se pa kar v šukci cartala? Kot vidim, ni bilo prehudo ;))

Lep dan… hi hi

Mene pa nikol, krivica smrk smrk…

Zakaj nisem nikoli, ampak res nikoli, bolan?????????

Dobrodošel med nami, ampak tistole “jebemu sunce”…, to ne leti name, ali ne???

Saj se hecam, veš to?;)) Uživajmo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… ne si želet … Je že boljše biti zdrav … Verjemi! :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close