Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi kaj rekli ali ne?

Bi kaj rekli ali ne?

Kako primitivno. Ni čudno glede tvojega nicka… Si “produkt” zblojene družbe, da je v ospredju odnosa spolnost.
Moški in ženske smo različni. Če ženska ne želi spolnih odnosov je v veliki meri kriv moški, ker je pasiven do ženske v raznih pogledih čez dan, da ne govorimo da veliko moških več ne opravlja funkcije moškega kot bi jo morali v družini. Ženska pa kriva, ker ni ni stroj za praznenje jajc … Brez besed!!
[/quote]

Vedno se boste našli ljudje, ki boste zaničevali produkt (bolje rečeno izmeček) zblojene družbe. To počnete pa izključno iz razloga, da lahko opravičujete svojo norost. Ki je (v tej temi izpostavljenja): varanje. Avtorica se seveda ne zaveda, da je strah pred varanjem in njegove posledice, že varanje. Pri spolnosti se samo konča…

Nora pa ni samo avtorica temveč tudi mnoge druge, saj iz teme ni razvidno, da bi katera svetovala resnico. Ki pa bi bila edino le v primeru, da se avtorici resnico pove vpričo njene stranke. Vse ostalo je manipulacija z resnico oz varanje.

Butaste oz nore ste tako zelo, da ne doumete, da do varanja sploh priti ne more, če tega nočete.


Ja, če te nihče ničesar ne vpraša, je najbolje pustiti ljudi pri miru. Ampak avtorica ne sprašuje, ali naj rine za tanovo in ji pripoveduje, kaj sta imela z bivšim. Tanova je sama poiskala avtorico in jo je vprašala naravnost, ker ŽELI VEDETI. To je čisto druga zadeva kot to, kar ti tu pišeš. Če je vprašala, želi odgovor. Torej naj ga dobi. Ne more se zdaj avtorica odločati, da ji bo prikrila resnico. Zakaj le??

Je pa hecno brati odzive kurbirjev v tej temi. Se vam hlače tresejo, a, gospodje?

Ojej tukaj sem pa zamešal osebe: “Ki pa bi bila edino le v primeru, da se avtorici resnico pove vpričo njene stranke.”

Pravilno je: ki pa b bila edino le v primeru, da avtorica resnico pove tanovi vpričo njene stranke..

Sicer se mi kaj takega se nikoli ni zgodilo, da bi me kontaktirale punce bivših fantov.
Če bi se mi to zgodilo bi bil pa moj odgovor ženski, da ne vidim razloga da me kontaktirala in sprašuje kakšen je bil do mene in da ne želim odgovarjati na taka vprašanja. S svojimi dvomi in odločitvami glede svojega partnerstva mora vsak opraviti sam.
Žensko bi opozorila edino v primeru če bi bil nek nasilnež, alkoholik itd..
Če ima tip več otrok z različnimi ženskami ali zelo poskočno preteklost pa ji mora bit jasno da ga ni sparal in za take stvari res ne rabi mene klicat da ji to potrdim. Vsaka mora sama na znanje vzet očitne stvari pri nekem moškem. Žal pa rade na zacetku mizijo in se delajo da ne vidijo. Ene stvari so preveč očitne da se ne bi dale videti. Nočejo jih videti.


Ja, če te nihče ničesar ne vpraša, je najbolje pustiti ljudi pri miru. Ampak avtorica ne sprašuje, ali naj rine za tanovo in ji pripoveduje, kaj sta imela z bivšim. Tanova je sama poiskala avtorico in jo je vprašala naravnost, ker ŽELI VEDETI. To je čisto druga zadeva kot to, kar ti tu pišeš. Če je vprašala, želi odgovor. Torej naj ga dobi. Ne more se zdaj avtorica odločati, da ji bo prikrila resnico. Zakaj le??

Je pa hecno brati odzive kurbirjev v tej temi. Se vam hlače tresejo, a, gospodje?
[/quote]

A ljudje ne znate brat med vrsticam?

Kam si se pa ti skrila zadnje čase? A maš lubimca :)))

Kam si se pa ti skrila zadnje čase? A maš lubimca :)))
[/quote]
Ma kje pa :))
Mal smo šli sorodnike obiskat
Ampak Evo mene nazaj

Ane kok lepo! Sam veš kaj je njihov resničen problem nje? Da niso sposobne enga kurca pošten spraznit. Da jih njihovi lastniki varajo, pa je le posledica.

Ampak tega dejstva na njihovh kavicah ne boš slišal.

U iber neumno pa je, dedcu noge dat narazen potem pa njegovo bivšo spraševat ali je varalica. Kere glupače, pa to ne morš da verjameš!!!
[/quote]

Glede “problema” imaš prav, ampak precej tipov ima kar konkretne težave z narcisizmom in ni vedno ženska tista, ki je vzrok za njegova dejanja. Enako velja tudi obratno. Včasih je sicer veljalo, da je več moških s takimi psihološkimi problemi, a se tehtnica že kako desetletje nagiba v drugo stran.
To, da se ženske pogovarjajo o vseh možnih zasebnih rečeh na njihovih čvekih, je pa nekaj samoumevnega že od pradavnine, tudi njihova prednost v tekmi za boljši kos pogače. Normalen dec te reči pusti na miru, povprečni ženski pa so bistvo odnosi in informacije o njih, sploh informacije o čustvenem dojemanju.


Le beri, avtorica. Tako razmišlja prevarant.

Jasno, da povej! Ampak kot so ti že druge rekle, v živo, ne napisano, da te bo tip potem preganjal, da se ti maščuje. Ta punca mi je pa všeč. Očitno je zrela in pametna, ne zatiska si oči. Škoda bi je bilo za prevaranta.
[/quote]

uhh, to je pa zrelo za tožbo, čak, tam za računalnikom v istem stanju kot si pisal/a, bom poiskal dobrega odvetnika, da ti vroči tožbo.
Heh, zanimivo, kako raztura ta virtula, da nekdo kar tako nekoga imenuje prevarant in to mene, ki mi je fair play življenja vera, evo, zdej me je minila volja še, da bi šel k maši, pa tako sem se veselil, saj je majda iz leta 48 tako dobro reklamo naredila za obisk cerkve, verjetno bom rabil kakšno pomoč, tako sem prizadet zarad te besede in izbiram besede za odgovor, uhhh….
Kaj teb ni jasno, vse ženske, ki so bile ob men, so dobro vedele s kom imajo opravka, nobenih skrivanja in blefa…, jst se nism na nobeni ženski šlepal, kvečjemu so se one na men in ostajale ob men, ker jim je bilo ok., upam, da si dost brihtn/a, da zaštekaš osnovo moje nature po tem kar sem ti zdej napisal. Jebi ga, tud ženske se rade dol dajejo brez globokih čustev in doktoratov, preden se dajo…, ne živimo vsi v isti šabloni.

Tako piše realen človek, pa naj bo to ženska al moški. Totalen zadetek v nulo. Grda resnica… fenomenale,…, ali bolje famme fatal Mon scene, hehe….

S tem se strinjam ja da ne bi pisala, ampak bi ji tudi sama rajši v živo povedala da ne bi res izpadlo, da si ti kaj kriva za karkoli. Tako bo še najboljše res.

Naš popajče je spet na smrt užaljen, ko je njemu in njegovemu gosposkemu karakterju (lol lol) nekdo pokazal ogledalo.

Ko padejo maske, pa takole:
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11109075#p12202344

Sicer to ni njena stvar, a jaz bi ji iskreno odgovorila na vprašanje, če bi me bivši res varal. Bi pa še rekla, da to je bila najina zgodba in da mogoče je ob njej drugačen. In naj se raje opre na svojo intuicijo in naj bo sama s seboj iskrena, če le zganja ljubosumje.

Naj bo čimveč takih zgodb. No pravilno da je sedaj tudi njen bivši.

Če si ti v dilemi, če bi povedala resnico, potem nisi nič boljša od varajočega in manipulativnega moškega.
[/quote]

za to, da ne bi na koncu on krivil nje da je hotela ga očrnit k bi vidu dokaz da je napisala. Al pa še hujš da ne bi tut ta zdajšnja šla na njegovo stran. Tukaj je treba biti vseeno pazljiv.


Kaj Popay, a si cviknu, da se bi razvedelo kaj si in kaj počneš poleg zveze.

V času splošne degradacije etike in morale, je nekoga v enem letu res težko spoznati in ne vem zakaj bi bilo tako čudno povprašati nekoga, ki je osebo poznal prej. Marsikateri drami bi se lahko s tem izognil.
[/quote]

V enem letu je nekoga težko spoznat? Odvisno sicer koliko sta skupaj. Ampak kako ne v tem času ti nekoga lahko zelo dobro spoznaš in da moraš res bivšo to spraševati je res malce mimo no ne vem. Na morju sem dobro moškega v 2 tednih spoznala, ko sva bila non stop skupaj. In nekoga v enem letu ne boš ja newem no čudno je tole res. Seveda da ga spoznaš, če gledaš z odprtimi očmi in ga znaš dobro opazovati, kdo je nasproti tebe.

In zakaj si tako poudarila boljša? Saj meni je to tu mač. Meni se nihče ne zdi boljši od nekoga. Samo drugačen. Nekdo z nekom je za skupaj, z drugim pa ni za skupaj nikakor. Tako da s temle zadnjim se ne strinjam. Je brati kot da gre za tekmovalnost.

Tale odgovor je res taprav. Po tem se zgleduj avtorica. In ji reči da pa ni nujno da bo tudi do nje takšen.

…in to zato, ker se bo ta moški tako močno spremenil, da bo postal boljši in ne bo delal več nobenih napak.

Daj daj ne klamfaj neumnosti in ne zavajaj folka. Mene je moj varal z bivšo, pa nisem nič posumila, ker je vse to uštimal v roku službe. Tisti ki vara bo varal še naprej !!

za to, da ne bi na koncu on krivil nje da je hotela ga očrnit k bi vidu dokaz da je napisala. Al pa še hujš da ne bi tut ta zdajšnja šla na njegovo stran. Tukaj je treba biti vseeno pazljiv.
[/quote]
Tu se gre le za to, da ste tudi ženske manipulatorke in preračunljivke in podpirate varanje.

Daj daj ne klamfaj neumnosti in ne zavajaj folka. Mene je moj varal z bivšo, pa nisem nič posumila, ker je vse to uštimal v roku službe. Tisti ki vara bo varal še naprej !!
[/quote]

Jaz se čudim kako eni zelo zaupate ljudem … Če pogledamo z različnih vidikom, človeku ne moremo zaupati. bolj kot zaupamo, večje je razočaranje, če do njega pride, ker je razočaranje rezultat pričakovanj.
Obstajajo moški, ki imajo probleme sami s seboj, če lepo rečem in jih lahko skrivajo leta in leta, sploh pa, če ženska še ne živi z nekom in se z njim občasno srečuje.
Ženske, ki ste svoje moške dobile na varanju – koliko od vas je slepo zaupalo vašim možem?
Ena pred časom gor piše, da je dobila moža, kako slika svojega korenjaka in ftografije pošilja neznanim deklicam, s katerimi se igra različne internetne igrice. TA ženska je zaupala.
Verjameite, tudi jaz sem bila enkrat ena izmed njih.
Koliko od vas vas je zaupalo najboljši prijateljici, da vam bo stala ob strani v težkih časih, pa se je izkazalo, da sploh ne ve, kaj je prava prijateljica. Koliko takšnih žalostnih zgodb poznam?
Koliko od vas je bilo razočaranih, ker ste enemu človeku veliko pomagali, v zahvalo pa ste dobili še po buči? Poznam takšno hvaležnost.
Itd.
Moški (ali pa tudi ženske) lahko skrivajo svojo pravo naravo, ampak star pregovor pravi: Volk menja dlako, nravni nikoli. Zato je odgovor na vprašanje kakšen je človek, preden se spustimo v razmerje z njim še kako na mestu. Gre za eno izmed treh najpomembnejših odločitev v življenju: kdo bo moj partner in trdim, da je potrebo še kako dobro premisliti in raje narediti neumnost, pa vprašati in zvedeti resnico, kot se učiti na lastnih napakah.

Pa še ta podatek je pomemben: vsi vemo, da v odnosih radi idealiziramo in čisto fajn je, če nas kdaj stušira hladen tuš, da slišimo kakšno slabost našega partnerja (ki je noče ali je še ni pokazal).
S tem ne rečem, da si človek ne zasluži druge priložnosti npr. če je varal, ampak eno je dati priložnost človeku, ki je enkrat prevaral ali nekomu, ki je varal na daljše časovno obdobje, po možnosti z različnimi ženskami.
Vsak po svoje, samo potem zaupneži ne “kokodajsajte” kako ste razočarani – ra zočarani ste samo zato ker ste naivno zaupali!!

Jaz se čudim kako eni zelo zaupate ljudem … Če pogledamo z različnih vidikom, človeku ne moremo zaupati. bolj kot zaupamo, večje je razočaranje, če do njega pride, ker je razočaranje rezultat pričakovanj.
Obstajajo moški, ki imajo probleme sami s seboj, če lepo rečem in jih lahko skrivajo leta in leta, sploh pa, če ženska še ne živi z nekom in se z njim občasno srečuje.
Ženske, ki ste svoje moške dobile na varanju – koliko od vas je slepo zaupalo vašim možem?
Ena pred časom gor piše, da je dobila moža, kako slika svojega korenjaka in ftografije pošilja neznanim deklicam, s katerimi se igra različne internetne igrice. TA ženska je zaupala.
Verjameite, tudi jaz sem bila enkrat ena izmed njih.
Koliko od vas vas je zaupalo najboljši prijateljici, da vam bo stala ob strani v težkih časih, pa se je izkazalo, da sploh ne ve, kaj je prava prijateljica. Koliko takšnih žalostnih zgodb poznam?
Koliko od vas je bilo razočaranih, ker ste enemu človeku veliko pomagali, v zahvalo pa ste dobili še po buči? Poznam takšno hvaležnost.
Itd.
Moški (ali pa tudi ženske) lahko skrivajo svojo pravo naravo, ampak star pregovor pravi: Volk menja dlako, nravni nikoli. Zato je odgovor na vprašanje kakšen je človek, preden se spustimo v razmerje z njim še kako na mestu. Gre za eno izmed treh najpomembnejših odločitev v življenju: kdo bo moj partner in trdim, da je potrebo še kako dobro premisliti in raje narediti neumnost, pa vprašati in zvedeti resnico, kot se učiti na lastnih napakah.

Pa še ta podatek je pomemben: vsi vemo, da v odnosih radi idealiziramo in čisto fajn je, če nas kdaj stušira hladen tuš, da slišimo kakšno slabost našega partnerja (ki je noče ali je še ni pokazal).
S tem ne rečem, da si človek ne zasluži druge priložnosti npr. če je varal, ampak eno je dati priložnost človeku, ki je enkrat prevaral ali nekomu, ki je varal na daljše časovno obdobje, po možnosti z različnimi ženskami.
Vsak po svoje, samo potem zaupneži ne “kokodajsajte” kako ste razočarani – ra zočarani ste samo zato ker ste naivno zaupali!!
[/quote]

Dobro si napisala. Previdnost je mati modrosti se ne reče zastonj in ja včasih preveliko zaupanje zelo pokonča se strinjam. Previdnost naj bo. In ja volk dlako menja, nikoli svoje narave. Pa naj kdo piše kar hoče.

Pusti jo na miru.To je njen lajf.
Če boš pa tako dobra (in neumna povrhu), da ji boš povedala, lahko pove njemu.Pol boš pa vidla hudiča, ko se bo on naperil proti tebi!
Kako že pravijo : v zvezi je tako, kot s škarjami.Tretjega odrežejo.
Glej, da jo ne boš dobila po buči.Ne mešaj dreka.

Razmisli, kaj bi naredila ti. Ne sprašuje tukaj, ker itak bi jih pol povedalo, pol pa ne. Če ti ni ji ne povej, ji nisi dolžna. Če ji hočeš povedat, ji povej. Naredi tako, da bo tvoja vest čista. Glede na to kar te sprašuje pa itak že sama sumi… samo še preverja… po mojem osebnem mnenju. Jst osebno ji direktno že ne bi šel govort… po ovinkih bi se pa že dalo kaj zment, pol pa naj se sama odloči kaj bo s tem. Če je pa tvoj bivši kak psiho, pa boljš da res nič ne rečeš, ker bo sam sranje zate, če bo zvedu, če pa ni, pa nima veze. Bodi zvesta sebi, kaj bi ti naredila, pa bo najbolje…

Pusti jo na miru.To je njen lajf.
Če boš pa tako dobra (in neumna povrhu), da ji boš povedala, lahko pove njemu.Pol boš pa vidla hudiča, ko se bo on naperil proti tebi!
Kako že pravijo : v zvezi je tako, kot s škarjami.Tretjega odrežejo.
Glej, da jo ne boš dobila po buči.Ne mešaj dreka.
[/quote]

joj, groza, kaj takega ji pa lahko on pa naredi??
ene hodite po svetu napol presrane

New Report

Close