Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi kaj rekli ali ne?

Bi kaj rekli ali ne?

ehh, ne, v bistvu se mi jebe, kako me one vidi. Pač povem par besed v svojo obrambo in grem dalje v druge debate… tud malo nism užaljen od nekoga, ki ga ne poznam, tist, ki me pozna se me pa več al manj ne upa noben žalit, ker tud nima razloga za to, gospod karakter pa ostajam do smrti, to pa…
užaljen bi bil čist s kakšnim drugim stilom pisanja, niti ga ne znam opisat, ker mi virtuala ne pride tako do živega, to kar je ta avtor napisala/a je pač njegovo/njeno mnenje on on/a me takšnega vidi ampak se pač moti, prepričevat pa ne mislim nobenega v njegovo zmoto, tukej je svoboda pisanja in svoboda mišljenja tako iz moje strani kot iz strani ostalih udeležencev.

ehh, ne, v bistvu se mi jebe, kako me one vidi. Pač povem par besed v svojo obrambo in grem dalje v druge debate… tud malo nism užaljen od nekoga, ki ga ne poznam, tist, ki me pozna se me pa več al manj ne upa noben žalit, ker tud nima razloga za to, gospod karakter pa ostajam do smrti, to pa…
užaljen bi bil čist s kakšnim drugim stilom pisanja, niti ga ne znam opisat, ker mi virtuala ne pride tako do živega, to kar je ta avtor napisala/a je pač njegovo/njeno mnenje on on/a me takšnega vidi ampak se pač moti, prepričevat pa ne mislim nobenega v njegovo zmoto, tukej je svoboda pisanja in svoboda mišljenja tako iz moje strani kot iz strani ostalih udeležencev.
[/quote]

Spet en kup nakladanja. Jokanje o nozih, ki ti jih baje forumasi zabadajo v hrbet, seveda ni uzaljenost. 😛

Kaj pa tvoj linkani komentar, ki je v direktnem nasprotju s tvojo samoopevano etiko?

Resnca je ravno obratna, tagrda nima 3 čiste kdo moški sploh je. Moški tudi takih kurb sploh kopoval ne bi…
[/quote]

Grda je ena od redkih normalnih in zabavnih žensk tukaj gor. Pa še glavca je. Točno tako ženo bi jaz imel.

Bravo!

Podpis!

Jaz se čudim kako eni zelo zaupate ljudem … Če pogledamo z različnih vidikom, človeku ne moremo zaupati. bolj kot zaupamo, večje je razočaranje, če do njega pride, ker je razočaranje rezultat pričakovanj.
Obstajajo moški, ki imajo probleme sami s seboj, če lepo rečem in jih lahko skrivajo leta in leta, sploh pa, če ženska še ne živi z nekom in se z njim občasno srečuje.
Ženske, ki ste svoje moške dobile na varanju – koliko od vas je slepo zaupalo vašim možem?
Ena pred časom gor piše, da je dobila moža, kako slika svojega korenjaka in ftografije pošilja neznanim deklicam, s katerimi se igra različne internetne igrice. TA ženska je zaupala.
Verjameite, tudi jaz sem bila enkrat ena izmed njih.
Koliko od vas vas je zaupalo najboljši prijateljici, da vam bo stala ob strani v težkih časih, pa se je izkazalo, da sploh ne ve, kaj je prava prijateljica. Koliko takšnih žalostnih zgodb poznam?
Koliko od vas je bilo razočaranih, ker ste enemu človeku veliko pomagali, v zahvalo pa ste dobili še po buči? Poznam takšno hvaležnost.
Itd.
Moški (ali pa tudi ženske) lahko skrivajo svojo pravo naravo, ampak star pregovor pravi: Volk menja dlako, nravni nikoli. Zato je odgovor na vprašanje kakšen je človek, preden se spustimo v razmerje z njim še kako na mestu. Gre za eno izmed treh najpomembnejših odločitev v življenju: kdo bo moj partner in trdim, da je potrebo še kako dobro premisliti in raje narediti neumnost, pa vprašati in zvedeti resnico, kot se učiti na lastnih napakah.

Pa še ta podatek je pomemben: vsi vemo, da v odnosih radi idealiziramo in čisto fajn je, če nas kdaj stušira hladen tuš, da slišimo kakšno slabost našega partnerja (ki je noče ali je še ni pokazal).
S tem ne rečem, da si človek ne zasluži druge priložnosti npr. če je varal, ampak eno je dati priložnost človeku, ki je enkrat prevaral ali nekomu, ki je varal na daljše časovno obdobje, po možnosti z različnimi ženskami.
Vsak po svoje, samo potem zaupneži ne “kokodajsajte” kako ste razočarani – ra zočarani ste samo zato ker ste naivno zaupali!!
[/quote]
Ta zapis je le odsev žalostnega, zblojenega in pokvarjenega stanja same družbe.
Ni problem v zaupanju in da se sedaj zaupanje obsoja kot nekaj grešnega.
Problem je v zmešani in pokvarjeni družbi, kjer prevladuje egoizem in izkoriščanje sočloveka.

Najbolje, da se vsak zapre nekam in da nikomur več ne zaupamo in da je bolje, da nihče več ne gre v resen odnos ?
Resnega odnosa pač ni možno graditi, če ni zaupanja.

S svojo pokvarjenostjo in egoizmom sami sebi kopljete jamo.

joj, groza, kaj takega ji pa lahko on pa naredi??
ene hodite po svetu napol presrane

[/quote]

Nisem od danes.Vem, kaj se lahko včasih izvali iz take nedolžne stvari.Nekateri moški so hudo maščevalni.Nekateri ste naivni.
Sicer pa, kot sem rekla, to je njen lajf.Če ga ni pogruntala, je iskren ali ni, potem pa adio pamet.

Spet en kup nakladanja. Jokanje o nozih, ki ti jih baje forumasi zabadajo v hrbet, seveda ni uzaljenost. 😛

Kaj pa tvoj linkani komentar, ki je v direktnem nasprotju s tvojo samoopevano etiko?
[/quote

heh, kaj pa ima ta ženska od svojga tipa, nič, žali jo, šopata se itak ne, zakaj si ne bi privoščila sladkih uric z drugim tipom za svojo dušo, njihov zakon je itak pred koncem in kot pravim, naj se ne špara….

Jaz se čudim kako eni zelo zaupate ljudem … Če pogledamo z različnih vidikom, človeku ne moremo zaupati. bolj kot zaupamo, večje je razočaranje, če do njega pride, ker je razočaranje rezultat pričakovanj.
Obstajajo moški, ki imajo probleme sami s seboj, če lepo rečem in jih lahko skrivajo leta in leta, sploh pa, če ženska še ne živi z nekom in se z njim občasno srečuje.
Ženske, ki ste svoje moške dobile na varanju – koliko od vas je slepo zaupalo vašim možem?
Ena pred časom gor piše, da je dobila moža, kako slika svojega korenjaka in ftografije pošilja neznanim deklicam, s katerimi se igra različne internetne igrice. TA ženska je zaupala.
Verjameite, tudi jaz sem bila enkrat ena izmed njih.
Koliko od vas vas je zaupalo najboljši prijateljici, da vam bo stala ob strani v težkih časih, pa se je izkazalo, da sploh ne ve, kaj je prava prijateljica. Koliko takšnih žalostnih zgodb poznam?
Koliko od vas je bilo razočaranih, ker ste enemu človeku veliko pomagali, v zahvalo pa ste dobili še po buči? Poznam takšno hvaležnost.
Itd.
Moški (ali pa tudi ženske) lahko skrivajo svojo pravo naravo, ampak star pregovor pravi: Volk menja dlako, nravni nikoli. Zato je odgovor na vprašanje kakšen je človek, preden se spustimo v razmerje z njim še kako na mestu. Gre za eno izmed treh najpomembnejših odločitev v življenju: kdo bo moj partner in trdim, da je potrebo še kako dobro premisliti in raje narediti neumnost, pa vprašati in zvedeti resnico, kot se učiti na lastnih napakah.

Pa še ta podatek je pomemben: vsi vemo, da v odnosih radi idealiziramo in čisto fajn je, če nas kdaj stušira hladen tuš, da slišimo kakšno slabost našega partnerja (ki je noče ali je še ni pokazal).
S tem ne rečem, da si človek ne zasluži druge priložnosti npr. če je varal, ampak eno je dati priložnost človeku, ki je enkrat prevaral ali nekomu, ki je varal na daljše časovno obdobje, po možnosti z različnimi ženskami.
Vsak po svoje, samo potem zaupneži ne “kokodajsajte” kako ste razočarani – ra zočarani ste samo zato ker ste naivno zaupali!!
[/quote]

Tvoje razmišljanje (nikomur ne zaupaj) že v samem štartu vodi v bodoča razočaranja.
Res je, da za nikogar ne moreš 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} garantirat vse, saj konec koncev nisi ti ta človek.
Res pa tudi je, da se pa lahko 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} odločiš zase, ali boš zaupal samemu sebi in sprejel dejstvo, da se v življenju vse vključno s teboj, spreminja in da nič ni zagarantirano 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Z vsakim dnem, ko greš v avto, si v potencialni nevarnosti, da nekdo prileti vate in umreš.
Ta trenutek se ti lahko ustvarja mutacija celic, rak, pa npr.sploh ne veš.
Nihče ne ve, koliko časa mu je še preostalo.
Zato gledati negativno na vse ljudi okrog sebe, da so nezaupanja vredni, ker si bila v življenju prevarana ali prizadeta, od partnerja, prijateljic, je pravzaprav nesmiselno in je beg sploh kjerkoli doseči nekaj pozitivnega in nasprotnega od razočaranja.
To je, strahopetnost, ne imeti dovolj poguma, biti predvsem ljubeč in prijazen do sebe in si dati sploh možnost, pustiti vsaj odprta vrata, da niso vsi absolutno povsod nezaupanja vredni.

Če pa že v štartu sama sebi to možnost odvzameš, pa seveda te možnosti ne boš doživela.
In kaj?
Boš ponosna nase, ko boš lahko vsa zagrenjena trdila na koncu življenja: “saj sem vedela, da so vsi pokvarjeni”…??

Imej se mal rada in si mal zaupaj.
Za začetek bo to dovolj.
Saj ni tako težko in grozno.

Veliko bolj žalostno in grozno je preživeti življenje zagrenjen in razočaran.

Jaz se čudim kako eni zelo zaupate ljudem … Če pogledamo z različnih vidikom, človeku ne moremo zaupati. bolj kot zaupamo, večje je razočaranje, če do njega pride, ker je razočaranje rezultat pričakovanj.
Obstajajo moški, ki imajo probleme sami s seboj, če lepo rečem in jih lahko skrivajo leta in leta, sploh pa, če ženska še ne živi z nekom in se z njim občasno srečuje.
Ženske, ki ste svoje moške dobile na varanju – koliko od vas je slepo zaupalo vašim možem?
Ena pred časom gor piše, da je dobila moža, kako slika svojega korenjaka in ftografije pošilja neznanim deklicam, s katerimi se igra različne internetne igrice. TA ženska je zaupala.
Verjameite, tudi jaz sem bila enkrat ena izmed njih.
Koliko od vas vas je zaupalo najboljši prijateljici, da vam bo stala ob strani v težkih časih, pa se je izkazalo, da sploh ne ve, kaj je prava prijateljica. Koliko takšnih žalostnih zgodb poznam?
Koliko od vas je bilo razočaranih, ker ste enemu človeku veliko pomagali, v zahvalo pa ste dobili še po buči? Poznam takšno hvaležnost.
Itd.
Moški (ali pa tudi ženske) lahko skrivajo svojo pravo naravo, ampak star pregovor pravi: Volk menja dlako, nravni nikoli. Zato je odgovor na vprašanje kakšen je človek, preden se spustimo v razmerje z njim še kako na mestu. Gre za eno izmed treh najpomembnejših odločitev v življenju: kdo bo moj partner in trdim, da je potrebo še kako dobro premisliti in raje narediti neumnost, pa vprašati in zvedeti resnico, kot se učiti na lastnih napakah.

Pa še ta podatek je pomemben: vsi vemo, da v odnosih radi idealiziramo in čisto fajn je, če nas kdaj stušira hladen tuš, da slišimo kakšno slabost našega partnerja (ki je noče ali je še ni pokazal).
S tem ne rečem, da si človek ne zasluži druge priložnosti npr. če je varal, ampak eno je dati priložnost človeku, ki je enkrat prevaral ali nekomu, ki je varal na daljše časovno obdobje, po možnosti z različnimi ženskami.
Vsak po svoje, samo potem zaupneži ne “kokodajsajte” kako ste razočarani – ra zočarani ste samo zato ker ste naivno zaupali!!
[/quote]
Če zaupaš, nisi naiven. Naiven si, če se mu pustiš vedno znova prepričat, da si neumna in da ima on prav. :). Ne mešat teh pojmov.
Če zaupaš samemu sebi, se imaš toliko rad, da izbereš nekoga, ki je vreden zaupanja. In če se vseeno zgodi nenačrtovan dogodek, ki poruši to zaupanje v tega človeka- to ne pomeni, da so zdaj vsi nevredni zaupanja.

Grda je ena od redkih normalnih in zabavnih žensk tukaj gor. Pa še glavca je. Točno tako ženo bi jaz imel.
[/quote]

Sam spel se mi! Sem prvi v vrsti al zakaj misliš da jo dražim?

Jebo vas bog mi bomo babe štelali vi nikomeništa pa gotove izdelke za đabe pobirali?? Mrš! ;-)))

Izi boys. Na mojem prstu je en tak zlat obroček. Tam piše do smrti zasedena.

New Report

Close