Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi kdo držal pesti zame?

Bi kdo držal pesti zame?

Draga Jala, 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} operacije in okrevanja po operaciji je odvisno od tebe, 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od kirurga, zato glavo pokonci, ker dokler je operiracija možna je OK, hudo je, ko je za tak poseg prepozno.

Robčke v koš in beri tiste pozitivne misli, katere si nam predlagala.

lp

Nič ne skrbi…. še vedno smo tu, da ti bomo pobrisalae solze!

Jala, saj veš kako pravijo o preizkušnjah – zaradi viharjev požene hrast globje korenine. Draga Jala, bodi močna še naprej! Čimveč misli na svojo pikico in lepe stvari, pa boš premagala! Le pogum, mi smo v mislih s teboj!

Sleherni dan našega bivanja, je neulovljiv biser v nizu draguljev na unikatni ogrlici življenja.

En velik objem,
Z.

Tudi jaz/mi smo s tabo! Drži se!

Joj Jala….seveda smo s tabo…tudi mi2 mocno mocno stiskava pestke zate,da bi bilo vse ok 🙂

papa,teja&maj

Še enkrat hvala, res. Prav lepo grejejo vaše besede. Saj mi je že kar malo nerodno, he he.

Danes je zame kar pomemben dan in vesela sem, da sem ga lahko delila z vami. Po eni strani čutim olajšanje, ker bo neka težka zgodba v mojem življenju končno dobila epilog, po drugi strani pa me je malo strah, posledic odločitve, saj so neznane. Najbolj se bojimo neznanega, mislim, da nisem izjema, vsi smo takšni.

Včasih je treba skočit v vodo, čeprav ne veš kak bo občutek, ko boš plaval v njej.

Jala, ce te kaj tolazi, nisi edina, ki se ji je kaj takega zgodilo. Pa se zadeve uredijo, samo pozitivno naprej!

Tanja
MB Hodgkin 1997

Nova Tanja,
koliko fizične moči ti je (povej mi v procentih, če lahko) pobrala terapija? Ali je po takšnem zdravljenju človek sploh lahko še pri močeh tako kot je bil pred tem?
Vem, da nisem edina. Nas je veliko v čakalnici, redkokdo pa je toliko star kot jaz. Bilo bi lažje, če bi se to dogajalo ne v mojih dvajsetih, pač pa vsaj v tridesetih letih. Tako pa je bilo oteženo vse že zdaj – biti mama, biti žena, biti študentka…

Mislim, da se ti bo Nova Tanja gotovo oglasila, ta čas ti pa pošiljam vso pozitivno energijo, ki jo premorem.

Oh, Jala… Danes se ni zgodil ravno najlepši dan. Nekaj je v zraku. Navadno je tako, da pridemo vedno poklapani od zdravnika. Z razlogom ali brez…

Tile strici in tete v belem znajo res zbuditi najbolj zoprne občutke na tem svetu. Pa se nato sami, oboroženi z zoprnimi občutki, oborožimo še s strahom in negotovostjo. Vse to, pomešano med seboj, sproži pravo vojno vihro v nas. Katastrofa!

Punca, sama sebi si agresor! Proč z zoprnimi občutki, proč s strahom, proč z negotovostjo.

Mislim, da je čas, da se mirovne misije napotijo v tvojo dušo. In te razorožijo.

In, ne boš verjela, ravno tile strici in tete v belih haljah so misija, ki prinaša mir. Pomagali ti bodo, da boš z vojno, ki se odvija v tebi, za vedno končala. Odvzeli ti bodo bolezen, zoprne občutke, pregnali strah, negotovost. Prinesli pa zdravje, občutek zmagoslavja, spokojno in mirno življenje.

Saj to je tisto, kar si želiš in potrebuješ, mar ne? Jasno, da je!
In, ker si pametna, pridna, mlada, trpežna in mega fejst punca, ne bo nobenega problema zdržati tempa, ki ti ga diktirajo strici in tete v belem.
Verjemi, da boš zmogla (fizično in psihično!). Tukaj vsi verjamemo vate.

In potem, ko boš premagala bolezen in se boš zopet vračala od zdravnika, bo zate najlepši dan v življenju. V zraku bo neka čudežna energija. Čarobnost bo čutiti vsepovsod. Čutila boš, da si se ponovno rodila. O poklapanosti ne bo ne duha ne sluha. Spet boš polna entuzijazma, notranje sreče, vsa nasmejana, žareča, kipeča od zdravja!!!

Oh, Jala… kaj še čakaš? Hitro zmagam naproti!

Včasih dobim občutek, da me nekateri na forumu tudi osebno poznajo 😉

Se motim?

Jala!

Vceraj sem imela hud dan v sluzbi. Zato danes:
prvi mesec me je popolnoma sesulo. Organizem mi je unicilo, ampak sem si preko interneta na ameriskih straneh (zelo dobro so zorganizirala) nasla pomoc v skupini z isto diagnozo.

Verjetno ostalih tule ne zanima ravno najbolj vse tole, zato predlagam, da uporabiva mail, ne da bi kaj skrivala, ampak to so vcasih malce turobne teme.

Lahko ti dam informacije iz prve roke. Kdaj zacnes s terapijo? Organizem moras prej podpret!

Tanja

OK, ti bom pisala na mail, ko utegnem.

OK

Jala!

Drzim pesti, da cimprej premagas in zmagas!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close