Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi kdo držal pesti zame?

Bi kdo držal pesti zame?

Danes moram spet na kliniko na pregled. Občutek imam precej slab in veliko kepo v želodcu.

Še sreča, da lahko piko s seboj vzamem, da malo pozabim.

Vsekakor bom držala pesti! Srečno!!!!

Oprosti, sem radovedna; zakaj pa imaš pregled? Če ni skrivnost, seveda.

Jaz jih bom sigurno držala,saj vem kaj pomeni tekanje okrog zdravnikov….
sem tudi jaz v fazi negotovosti in “pošiljanja od vrat do vrat” zaradi naše tavelke pike…SREČNO
SAMO ENA POT VODI K SREČI:PRENEHATI MORAŠ SKRBETI ZA STVARI,KI PRESEGAJO MOČ TVOJE VOLJE

Hvala.

Čisto zares ne bi povedala vsega, bi bil spisek predolg. Zadeva me spremlja že od 20. leta in sem fazo smiljenja sami sebi že prešla (saj veš, tista vprašanja, zakaj ravno jaz) in tudi ne maram, da se drugim smilim. Želim si le kako lepo misel, to najbolj pomaga. MOjca, upam, da ne zameriš.

Ne, nikakor ne zamerim, si smešna! Vso srečo ti želim in vse najboljše!

Srečno, Jala!
Seveda bomo držali pesti!
Lp, Mateja

Ful ste prijazne. Res mi je lažje.

Kar ne morem se odlepiti stran od foruma. Ampak moram, delo čaka. Zdajle sem 1 uro v presledkih iskala zadnji izvid (jih je toliko, pa nimam vsega zloženega po datumih).

Srečno in dobro odpravi!!!
Držimo pesti!

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Še ena, ki drži pesti zate 🙂
Lp

Upam in želim, da je tvoj slab občutek varljive narave ter da se končno težka kepa spravi iz tvojega želodca. Če ne prej, pa takoj po pregledu.
Packa packasta (na kepo in občutek mislim!)!!! Proč od Jale!
Ma kaj sploh tulim tukaj, itak bo vse v redu, boš videla. Zdrži še ta pregled, jaz že držim pesti.
Pa sporoči lepo novico takoj, ko se vrneš!

Prijatelj ni nekdo, ki v dobrih časih s tabo bo. Prijatelj je tisti, ki v hudih časih s tabo misli. Prijatelj te razume in ti pomaga v stiski.

Srečno Jala

Drzim pesti za cimboljsi izvid!!

Pozdravcek,
Barbara

Da prideš nazaj pomirjena, ti želi in je v mislih s teboj Piki Miki.

Mislim nate in ti želim vse OK!

Jaz že zelo stiskam pesti…

vse dobro
Nina

Jala, stiskamo pesti, držimo fige in upamo da bo vse Ok.!

Tudi jaz ti želim vse dobro in vćasih skupinske želje res pomagajo..

Te pa razumem, sam ravno nisem bolna, sem pa imela veliko težav z moževo boleznijo .
Pa na srečo se je vse dobro izšlo.

Isto želim tudi tebi

Obstaja pa izrek, ki mi je zelo všeč :
Če ti življenje ponuja same limone , si naredi velik vrč dobre, sladke limonade .

Pa lep pozdrav iz sončne Koroške

Držimo pesti tudi pri nas!

Sporoči, kako bo!!

LP,
ALenka

Upam, da se bo izteklo tebi v prid-držim pesti!!!

Mislim nate in držim pesti!
T.

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

Tudi jaz držim pesti, srečno.

Uf, je bilo tesno tam v čakalnici, ko smo se v mislih vse s tabo gnetle! :)))) Upam, da se je kepa v želodcu sedaj že razblinila!

Kakorkoli se bo izšlo, na tvoji strani sem!

Kepa se je iz želodca spravila v grlo. OK. Danes bom v presledkih malo cmerava. Pa kepo iz grla moram spravit ven. Nočem je spravit zdaj tu na monitor. Res se vam zahvaljujem za lepe želje, zelo pomagajo.

Ja, je slabše. Pa zdaj skozi solze komaj kaj vidim in bom težko kaj pametnega povedala. Grozno mi je. Sem mislila, da bo šlo nekako morda le na bolje, pa bom morala na operacijo. In kmalu zaključiti z dojenjem. In dva meseca okrevanja. In… sploh vprašanje je kak bo izid operacije.

Zdaj moram pa spet po nov paket robcev. Saj bom kamlu boljše volje, pa se znova beremo 😉

Drži se.
Ne izgubi upanja.
Misli na to da bo po operaciji boljše.

Želim ti veliko zdravja.

SAška

New Report

Close