Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi rabla…

Bi rabla…

….nekoga, da se mal “znesem” nad njim…….

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

The best in life is free

in kak bi to zgledalo?..khmm

stelčka..kaj je zdaj to…saj je šele začetek tedna?

smokec mala moja..upsssssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ehm … … … sej bi se ponudla … pa sem tut jst tak živčne volje, da bi se verjetno ena na drugo znesle … :)))))))))))))))))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… moj hrbtiček imaš: NA IZVOLI!:-)))))
Samo bodi nežna..

a dej no..ne še ti….

leta letijo - iščem stevardeso.....

mal nostalgije….

ps..pa zvočnike na full…da bo sodelavka slišala…hihih

leta letijo - iščem stevardeso.....

prekasno, je že slišala!:-))

mater sto hudičev…….

kak si?..kaj je zaj z najinim pičekom?

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hm….
Se lahko tudi name obrneš… danes mi ne more nič škodit!

…dobra volja jeeeee najboooooolja, bodi dan na dan veseeeeeel….

Aja, pa dober dan… spet malo zamujam…

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

a je konec počitnic?

leta letijo - iščem stevardeso.....

JA!

:-(((

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Švoh kaže:-(((

no saj bo kmalu spet počitnice..

kak pa to..da si danes tak v luftu?…

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ker je fajn…
A mogoče ni?

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

a maš res že šolo?

leta letijo - iščem stevardeso.....

Seveda, pa ne komaj od danes, veš…. sem že krepko v delu!
Pa vseeno dobre volje…

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

no le glej, da boš letoš še bolj stroga…haha

leta letijo - iščem stevardeso.....

:-)))) To je pa lepo slišat

Je še lepše čutit!!!!!
Mislim to, da je fajn!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Aja, sem mislil da jo je lepo čutit:-)))

……………..Stelči, jst sm dans take pisane volje, da se komot lahk zneseš…………………..vpiješ, kričiš in razbijaš, bentiš in pljuvaš………………..men je fajn:)))))))))))))))))))))))))))))))))))) ………………in mi bo še bolj, tko:)))))))))))))))))))

...................................... ..........................drgač sm pa angelček........................

je že mene obdealal..ups…

al pa kerga drugega, ker je ni več……

kak si?

leta letijo - iščem stevardeso.....

…………………….hvala, nasmejano, narežano, utrgano in noro……pa še kaj:)))))))))))))))) in ti?……………………

...................................... ..........................drgač sm pa angelček........................

Bo še zame kaj?

Raje se umiri,če je možnost odidi v naravo,k najbližjemu potoku,mu prisluhni…ali pa pozorno prisluhni ptičjemu petju in meditiraj.ali pa si zavrti umirjeno glasbo in zamiži ter ob njej misli na kaj lepega.ti bo bolj koristilo,kot pa nekoga mikastiti.

New Report

Close