Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bi se poročili z manekenko/manekenom?

Bi se poročili z manekenko/manekenom?

Mene pa ti ljudje seksualno sploh ne privlačijo… Na Melaniji ne vidim nič drugega kot umetne zobe. Mere pri ljudjeh, ki so v obsegu nekih nenapisanih toleranc, ki so jih določili nekateri, ki nimajo za počet kaj drugega kot to pa se mi zdijo bolj za v izložbeno okno.

Tako, da raje vidim preveliko ritko, neenake joške, trebušček, ki se ga ne da skriti kot pa nekaj v stilu “plastik fantastik”.

Joj, na to moram ogovoriti, potem pa res šibam. Na Melaniji se pa ja da videti še kaj drugega kot umetne zobe?!!! Umetne joške, umeten nos, umetne ustnice, ličnice,….
Z ostalim se pa strinjam s teboj. Ampak vsake oči imajo svojega malarja. Mogoče pa kdo z izbiro “popolnega” partnerja oz. potem ko ga naredi “popolnega” cajta svoje komplekse.
Lep vikend!

Tud meni niso všeč kakšni strenirani “radiatorji”, pa da ma vsak lasek na svojem mestu, pa da ne ve, a b’ a ne b’ . Pri takih imam vedno občutek, da so tko nekam mlačni. Že na slikah so tko – brezizrazni. Samo lepi.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Tudi jaz g. minister!
Mene odvračajo in nikoli si nisem predstavljal ali zamišljal s kakšno tako na pol umetno. Vedno so me privlačile babe iz vsakdana, tudi take, ki niso ravno za naslovnico in strahotno urejene. Celo važnejše mi je bilo kaj je v njih, ne na njih. In moram reči, da sem to skoraj vedno spoznal pravi čas, doživel pa sem tudi to da sem bil v globoki zmoti!

No, pa mi je le enkrat uspelo bit malo resnejši:-)))

Zate bi bila kako močno,rdeče,kmečko dekle:-)

se strinjam, tud mene ne fascinirajo umetni :))))…

B.B. Kastelic je čist ok… :)))))))))

lep dan…

pa ne prepogosto, prosim…rada treniram obrazne mišice, saj veš, proti gubam in tvoj humor je čist ok trening…

cmoka…

Se bom na fu*k osredotočil. Bolj mi sedejo “vsakdanje” postave. Taka, ki ima nekaj za prijet. Ki ni popolna. Ki ima malo trebuščka, ko počepne in se skloni. Taka, ki je sproščena in neprisiljena. Skratka taka kateri sem enakovreden.

Čeprav, ne! Moram prav poudar’t. S precejšnjim veseljem bi pritisnil tudi kaj “popolnega”. Ker vem kako kvaliteten sem ;))))))), sem temu primerno prepričan, da bi se s skomini spomnila kdaj jo je zadel Grom! ;))

zdej sem pa tok v prvi osebi ednine pisal, da se moram it mal ohladit. ;))

hahahaha ljubca, poljubčka zate!

evo, še en mal, pa bo dost treninga za danes…hehehe…če bo preveč bom že osladna…

:)))))))))

ne ljubči, ti boš zmiri ravno prav sladka! Sploh pa tvoja češplica:-))))

mmm…en sladek poljub tja nekam, nate, sladkobesednež…:)))

Tebi pa na sladko luliko, bonbonček moj!

ejjj, cmokec, mal še teh pljubčkov pa bom ravno prava za “do nebes in nazaj”…

Tak hitro ti pride muci?
Saj sem ti ga sam na ščegetavčka dal:-))))

ti ja po šegiju, moje misli pa še vse kam drugam…ups… :)))

Kam? Kar povej ljubči, pa ga bom šel na roko kresnt!

hahahahaha, a nisva dans že dost trenirala :)))))))))

mmm, nimaš gužve, sladkobesednež…se bova igrala?

Že, že, samo kot je una zgoraj napisala ima vsak malar svoje oči – tko, da tisto kar moški smatramo za veliiiiko, nekatere niti ne porajtajo ne 🙂

jaz se ne bi igral, kresnil bi te!:-)))))))

kako pa?

zdajle bi mi pasalo bočno, tako, da te čutim ob vsem mojem telesu, medtem ko trdega k*rca prisloniš med moje ritnice…in vmes mi grizljaš in ližeš vrat, moji boki pa se dvigujejo in spuščajo in masirajo mogočno trdoto…

mmmm….

Poročila pa res ne…. čeprav velja, da “SO LEPI VEDNO TUDI PAMETNI”, hihi… sicer pa – gotovo ste videli filmček, na katerem je cvet slovenske lepote narobe odgovarjal na vprašanja tipa v kateri državi je Las Vegas….

Nene, Lunca rabi deda!
Pravega!
Predvsem globokega, ki ma kaj za povedat. Ki ma veliko pod frizuro. Frizura je že manj pomembna….
Pa iskrice mora met v očeh… pristne…. pa nasmeh, ki lahko tudi zamre… ne pa tistega po liftingu, ko sploh kotički več dol ne sedejo…. kar gor so obrnjeni…..

Hja, se mi zdi, da ste v glavnem napisali to, kar mislim tudi jaz – preveč lepo je tako prazno… neizrazito, neosebno…
Saj ne, da me radiatorčki motijo…. to ne, niso pa nikoli bili pogoj!!!!

En moj dober prijatelj je napisal:
Najbolj privlačen in seksi del ženskega telesa so definitivno njeni možgani!
Jaz pravim za moškega isto!

ma ni bistveno, če je kemija je vse dovoljeno in vse zaželjeno…

kako kaj? še kaj pišeš?

Ponovno se strinjam z lunco, vse kar rajca je med ušesi ;)))

Pišem, pišem….. teste in cveke….
Pa kaj vročega vmes, brez tega je življenje preveč pusto!

In “manekene” lovim….

New Report

Close