Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi za 10.000 evrov raje kupili nov ali rabljen avto?

Bi za 10.000 evrov raje kupili nov ali rabljen avto?

Večina mogoče. Jaz ne, niti pod razno…razmišljam namreč podobno kot Rok. Za tisto razliko si raje kupim kaj drugega. Pa mi lahko po mili volji pod nos mečeš, da nimam novega avta le zato, ker si ga ne morem privoščiti. Naa. Figico.[/quote]

Meni je čisto vseeno zakaj si ti ne kupiš novega. Se mi zdi pa idiotsko, da tu napadate nekoga in ga žalite, ker pač vztraja pri tem, da ima raje novega.

Tisto razliko pa, če smo že pri tem, lahko mimogrede po malem zmečeš za popravila, pa gre gliser pa pa. Pa živci tudi.


Kak vložek je potreben pri 4 leta starem avtu???
Imam šest let staro hondo civic, pa nič ne vem o tem, da bi morala že resen vložek zapravit zanjo.
Rednibservisi, poliranje. To je to.
5 let star avto je zvožen???

Hej, za potrebe ki jih navajaš, in sredstva, ki jih namenjaš, pride v poštev izključno rabljen avto. Novi avtomobili vaših potreb stanejo 25.000 Eur+. Po moje sploh ne gre za priseganje na nove ali rabljene abtomobile, ampak za kompromis med sredstvi in potrebami.


Kak vložek je potreben pri 4 leta starem avtu???
Imam šest let staro hondo civic, pa nič ne vem o tem, da bi morala že resen vložek zapravit zanjo.
Rednibservisi, poliranje. To je to.
5 let star avto je zvožen???[/quote]
Lej ne gre se dobesedno za leta ampak veliko ljudi prodaja avto nekaj let star z veliko kilometrino in prodajajo ga zato,ker vedo,da bo treba menjat dele podvozja amortizerje tudi kkšen hladilni sistem na mašini,sklopko itd.če si pa prvi lastnik pr tvoji 4 leta stari hondi potem veš koliko kilometrovima in jo ne prodaš,če je ok.

New Report

Close