Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bi zaupali?

Bi zaupali?

Situacija.
Ljubimca se odločita za skupno življenje, prej oba vezana. Bi zaupali partnerju, da ne bo delal vam isto, kot je delal z vami ženi?

Moj odgovor: NE
Obrazložitev sledi.

Odvisno, kolk “živahen” je. Če bi bla njegova prva ljubica, potem verjetno da.
Če bi bil podoben KIR-u:)))), kt tko čveka, za ziher da NE.
Pa odvisno, kolk bi se mi posvečal, po domače, kolk bi me znal okrog prsta ovit.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Hipotetično: NE
Teoretično: DA
Praktično: OBOJE

hehe packa sladka!:-)))))))))

Da. Sicer tudi ona nebi zaupala vame…

Teoretično in praktično: nikoli se ne bi odločil za skupno življenje z ljubico.

če bi šel živet z njo…….a bi polej moral poiskati novo ljubico?!..hahahah

ker starst bi šla pa pa……

se strinjate frendi?

leta letijo - iščem stevardeso

Po krajšem premoru pozdravček vsem;-) ufff ja guva je pa ni cajta;-)
Bea kako ti je pa to na misel padlo???hehehehhe ne veš kej bi storila?
Ma jest bi… sicer resno bi moru bit tapravi filing oz. čutit bi moru, da sva oba dobila tist kar sva pogrešala;-)))

Jaz že vem, kaj bi storila, če bi bil pravi…:)
Gre za situacijsko vprašanje.

Ja pa res nisi povedl akej bi ti storila????To ni fer…:-(

Sem. 🙂

sorry spregledu…ne vem bi se dalo komentirat ok bom počakal tvojo utemeljitev če misliva isto;-)

Teoretično ne bi zaupala, vendar vemo, da življenje ni teorija in da, ko so vpletena čustva je mnogokrat popolnoma druga slika.
Zarečenega kruha se največ poje, zato nikoli ne rečem nikoli.:)))
Se pa strinjam s tvojim zadnjim odstavkom, da bi morala biti zelo prepričana, da je to to. Verjetno si na začetku, ko je še vse medeno, s tem ne bi razbijala glave, kasneje pa…

Odvisno od tega, zakaj je varal ženo! Če jo je “kar tako”, ker si je pač želel mene zraven nje….potem mu ne bi zaupala.

Evo, zdaj pa jaz tebi napišem AMEN spodaj!

To je to – ZAKAJ si je omislil mene poleg nje… če iz dolgega časa in zahec, pol bo to storil spet. Če pa je bilo kaj drugegga, pol pa se da tudi razumet, zakaj je bilo tako. In seveda tudi zaupat, da zna tudi drugače.

Dodatek:
Če ni zaupanja, je pa vse skup bolj malo vredno. Je bolje potem kar na odnosu ljubimka-ljubimec ostat!

AMEN!

Ojla Lunca,

kajneda je tako boljše…:))))

No, Mojca, odgovorila si tudi zame.:)

Ups… tega pa ne bi vedla….
Mislim si pa lahko, to pa ja!!!!!

Blagor takim, ki znajo razmišljat s trezno glavo, ko so prisotna čustva… Če so res močna…

saj sta na istem. on ima lahko enake pomisleke. Odvisno je vse zaradi česa sta ljubimca, ali samo zaradi norega sexa ali še zaradi česa drugega.

to je res lahko samo teoretično razglabljanje, ker v realnosti je toliko faktorjev, sprejemljivk, da ni neke univerzalne rešitve.

ne, ne bi zaupala….sem imela eno tako izkušnjo, sicer je bil samo on vezan…..ampak je premagal razum in ni mi žal…..priznam pa, da je bil ful šokiran, ko sem mu obrazložila zakaj ne razmišljam, da bi bila skupaj,….hja, pač moški ego;))

Sem se zamislila…
In me je streslo, se mi zdi, da jaz to znam…

btw; In ne jemljem tega kot blagor….

Reci mi, maxi… Kako ti to rata?

Mene tolk šejka, da mi niti prbližn ni jasn kako naj bi se skulirala…:(((.

Če bi vedla kako mi to rata, bi naredila tako, da bi odratalo.-;)
Mah, ne vem, verjetno sem v stanju, ker so pritiski preveliki in vsakdan prenaporen…in seveda vse skupaj botruje in preprečuje, da odsanjam do zvezd in nazaj, da mi utrip pohodi razum….
Potrebno bo naredit analizo in pregnat strahove.

Btw; Moraš vedet, da vsi živimo zato, da nam “zašejka”…..ej, to je najglobji smisel….
Ko včasih tako razmišljam, me je največja beda misel, da se morda nikdar več ne zaljubim….uf, tega se pa bojim. Brez tega žviš samo na pol.

New Report

Close