Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Bi želeli cepivo ob nakupu?

Bi želeli cepivo ob nakupu?

Do torka, 23. februarja, je pohištveni velikan IKEA v svojih trgovinah po Izraelu postavil postaje za cepljenje

Ste kdaj v življenju videli agresivnejšo “kampanjo” za cepljenje?
V Izraelu je IKEA v svojih maloprodajnih trgovinah določila mesta cepljenja, da bi izpolnila globalistične, farmakomaficne težnje po cepljenju celotnega prebivalstva… Spomnite se tiste napovedi od prejšnjih dni o visoki umrljivosti po cepljenju v Izraelu, pa tudi tistega sinoči videa, kjer govori eden od prebivalcev Izraela!!!

https://www.jpost.com/israel-news/buy-one-get-jabbed-free-ikea-big-offer-vaccine-to-shoppers-659773

Pa to je grozno, hujše od fašizma in nacizma skupaj, čisto sem frapirana in zgrožena, noge me več ne držijo, še libido me zapušča ob tej novici!

Pričakujem, da bo Ikea ob skorajšnji otvoritvi v Ljubljani nad vrati obesila napis “CEPLJENJE MACHT FREI”, tako kot je v Dachau napis “Arbeit macht frei”.

V znak protesta vsi odprimo ob 19h okna, prižgimo svečke in se derimo “Ikea ubija slo!”.

Glupson pa koga misliš, da brigajo tvoji videi? Kaj ti še ni jasno, da te imamo vsi poln kufer. Dnevno odpiraš po 10 tem na eno in isto vižo pa imaš mogoče 2-3 odgovore. Če bi v šolo hodu bi si mogoče znal izračunat statistiko ogledov tvojih tem. Folk te je spregledu, ne je.bemo te več 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

New Report

Close