Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi živeli na Kozjanskem?

Bi živeli na Kozjanskem?

Odgovor na objavo uporabnika
gfkblč, 14.08.2022 ob 16:01

Odgovor na objavo uporabnika
glupost je neuništiva, 14.08.2022 ob 11:57

Odgovor na objavo uporabnika
gfkblč, 14.08.2022 ob 11:53

Odgovor na objavo uporabnika
glupost je neuništiva, 14.08.2022 ob 11:47

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4069, 14.08.2022 ob 11:41

Namen zapisa je bil vezan na temo, da ni življenje tam tako slabo, če se starejši Ljubljančani tja selijo….

itak. Samo čudno je, da cene stanovanj in najemnine tako rastejo v Ljubljani, če se vsi ven na kmete selijo.

Tvoja glupost je neuništova. Vsi se na kmete selijo ravno zato, ker cene v Ljubljani rastejo. V Ljubljani proda za pol milijona, na kmetij kupi za četrt in s preostankom udobno živi do konca življenja.

A ne bi morale potem cene na podeželju rasti, v Ljubljani pa padati? Komu sploh Ljubljančani prodajo, če vsi iz mesta na kmete bežijo? Daj razloži mi to ekonomijo, ker po uglajenem komentarju sodeč si zelo razgledana, inteligentna in študirana oseba.

Cene rastejo povsod.

Ampak, zakaj rastejo v Ljubljani, če menda vsi samo prodajajo, ker se selijo na kmete, podeželani pa tako sovražijo žabarijo, da nikoli ne bi šli tja živet? Kdo potem kupuje v Ljubljani? No, monovi ekonomisti in strokovnjaki za trge, čakam vašo analizo in odgovore.

 

Odgovor na objavo uporabnika
glupost je neuništiva, 14.08.2022 ob 16:11

Ampak, zakaj rastejo v Ljubljani, če menda vsi samo prodajajo, ker se selijo na kmete, podeželani pa tako sovražijo žabarijo, da nikoli ne bi šli tja živet? Kdo potem kupuje v Ljubljani? No, monovi ekonomisti in strokovnjaki za trge, čakam vašo analizo in odgovore.

 

Je vse okej s tabo? Ker se je par Ljubljančanov preselilo izven Ljubljane, so to kar vsi? Veš, kakšen je pritisk na stanovanja? Koliko študentov vsako leto doštudira in si najde službe v Ljubljani, zato potrebujejo stanovanja?

 

Odgovor na objavo uporabnika
gfkblč, 14.08.2022 ob 16:35

Je vse okej s tabo? Ker se je par Ljubljančanov preselilo izven Ljubljane, so to kar vsi? Veš, kakšen je pritisk na stanovanja? Koliko študentov vsako leto doštudira in si najde službe v Ljubljani, zato potrebujejo stanovanja?

 

Jaz samo komentiram vaše blesave provincialne teorije tukaj.

Bi živeli v Ljubljani?

Jaz ne bi. Trenutno sem približno 2000 km stran.

New Report

Close